vibratory.net

Umělá vagina Fleshlight Pink Lady - Original

Pink Lady od společnosti Fleshlight je bestseller se světovým prvenstvem na scéně umělých vagín pro pány.

  • bez stimulačních výstupků - pro autentický pocit nejvíce podobný reálné ženské vagině
  • snadná údržba
  • materiál nerozeznáte od lidské kůže
  • nutná údržba

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 769 1 589

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05053230000
  • Rozměry: celková délka 24 cm; průměr 1,9 cm – 6 cm
  • Materiál: SuperSkin© (silikon; neobsahuje ftaláty)
  • Barva: černá (tubus), světle růžová (vložka)
  • Výrobce: Fleshlight (USA/Španělsko)

Pink Lady od společnosti Fleshlight je bestseller se světovým prvenstvem na scéně umělých vagín pro pány. Je složená z plastového obalu připomínajícího svítilnu a vložky s otvorem. Vnitřní kanál Pink Lady je hladký, průměr přizpůsobený pro penisy střední velikosti (vnitřní průměr 19 mm).

Pink Lady je pocitově nejvíc autentická, pro jiný druh stimulace nalezněte v nabíce Fleshlight pomůcky s vroubkovaným vnitrem, nebo těsnější model STU.

Čekají na vás krásně vymodelované stydké pysky a klitoris. Na opačném konci je uzávěr, pomocí kterého regulujete podtlak v tunýlku a tím i míru celkové stimulace.

Vagína je vyrobená z moderního elastického materiálu Super Skin, který je na dotek velice podobný lidské kůži. Lehce se adaptuje na vaši tělesnou teplotu, povrch si vás získá svou jemností a hebkostí. Nezpůsobuje žádné alergické reakce.

Fleshlight je ve světe erotických hraček synonymem kvality, pomůcka je stavěná na řadu let nekončící rozkoše.

Snadno se čistí, po použití stačí vložku opláchnout teplou vodou.
Aby vám umělá vagina dělala společnost co nejdéle a stále vypadala jako nová, doporučujeme používat výhradně lubrikační gely na vodní bázi a také ošetřující pudr - ten zabrání slepování a následnému trhání materiálu.

Fleshlight je ve světě erotických pomůcek synonymem kvality, jejich výrobky jsou navrženy tak, aby s přehledem zvládly řadu let nekončící rozkoše...

Hodnotilo 13 zákazníků: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

DJKahuna | před 27 měsíci 90%

Je to ideální když máte čas na přípravu (zahřátí zabere nejvíc času). Ale jakmile je zahřátá, vyrazte do akce. Jen to HODNĚ nalubrikujte, uvnitř je to totiž hladké a má to tendence stékat dolů. Jakmile máte hotovo tak zasuňte a jste v nebi :). Chtěl jsem něco jiného než je moje Anča dlaňovka a tohle je teda pořádný rozdíl. Napoprvé to nebylo pohodlné, ale ukázalo se, že je to lubrikantem (Duex play)...tak jsem vybral lubrikant WET originál a to už bylo o hodně lepší. Někdo tu psal, že je dost nestiskne nebo něco takovýho...můžu jen říct, že mají asi hodně malou výbavičku protože mě teda fleshlight držel pevně celou dobu od kořene penisu. Není to brak.

Loner | před 27 měsíci 100%

Očekávání to splnilo, pro línýho chlapa je nepraktická nutnost potom vstát a jít umýt nádobí

Abakus | před 27 měsíci 100%

Stopni plýtvání peněz na levné harampádí. Velikost je skvělá není velká nebo malá, délka je boží, úprava konce uzávěru brilantní. Lubrikant udrží docela dobře. Textura úžasná a velmi měkká, lehce lepí když je suchá, nejblíže ke skutečnému zážitku co jsem dosud vyzkoušel. Číštění je v klídku, materiál je super-natahovací. Tak elastický že jí můžu snadno obrátit naruby na mé ruce /pěsti při čištění.

sexybestie | před 28 měsíci 80%

Nejlíp nejdřív zahřát vodou, je pak jako opravdová a lubrikuj a aplikuj :). Já to moc nepoužíval bylo to koupený pro paní Sexybestiovou, aby to na mě používala, když má své dny nebo když je nemocná.

tereza | před 28 měsíci 70%

Píšu to za partnera: Pro mě není dost těsná ale dá se to.Je spíše těžká a nešikovná. Ale vzato jako celek je to nejlepší vě na trhu.

spolupracovnik | před 30 měsíci 100%

Ahoj kluci, to je teda sakra hračka. Věřte těm nadšeným recenzím, Fleshlight Pink je víc než hračka - je to umělecké dílo. Tyhle věci by měly být povinné pro všechny horkokrevný chlápky, kdo rád onanuje a taky rád změní lokál. Jestli si tu ještě někdo pamatuje jak hnusný ty raný pokusy plastových kundiček byly....tak Fleshlight to změní.

střibrnejkluk | před 31 měsíci 100%

Dobrá, už jsem po zkušenostech s nafukovacíma pannama a dalším přestával doufat, že najdu něco s čím to bude jako když se miluju s opravdovou ženou. Vždycky jsem měl problém udržet erekci delší dobu a udělal jsem se moc rychle. Pink Lady to teď změnila. Nemusím se strachovat jestli potěším partnerku nebo ne.

manismo5 | před 32 měsíci 90%

Neměl jsem dlouho vhodnou hračku a už jsem začínal bejt otrávenej dělat si to fut rukou, tak jsem koupil Pink Lady. Můj penis je tak střední velikosti a spíše tenčí, a bylo to akorát, ani moc volný ani moc těsný. Nemám rád ten podtlak, který výtváří ta záklopka takže tu jsem vynechal. Ta teplá voda na zahřátí pomáhá, takže jsem to tak ponořoval asi třikrát než jsem se udělal.

Richard | před 32 měsíci 100%

Holky mají rabbity, ale co kluci? Ti mají Fleshlight! Pink Lady se stala mojí favoritkou a ne bezdůvodně! Je to neuvěřitelně realistický pocit uvnitř a dostatečný stisk - jeden výstřik a už se k ruce nevrátíš :).

L D | před 35 měsíci 80%

Je trochu větší a objemnější než jsem čekal. Vnitřní vložka je příjemná a s velkým množstvím lubrikantu (a samozřejmě hraním si s závěrkou toho odsávání) mě to fakt ohromně uspokojilo.

honzíkG | před 38 měsíci 100%

Utratil jsem spostu peněz za jiný věci a měl jsem koupit tenhle fleshlight, rozhodně to stojí za každou kačku.

Malíček | před 41 měsíci 100%

Opravdu jak ve skutečné! Ale investujte a kupte hodně lubrikantu. Ten divný pach po gumě vyvane za několik umytí.

dobrák | před 45 měsíci 100%

Hezká, měkká a těsná, byl jsem překvapený jak moc se podobá opravdové.

Podivné japonské potraviny se sexuálním podtextem

Michaela Kurtaničová / 04.06.2013

Díky Japoncům je život ostatních lidí na planetě bohatší mimo jiné o karate, bonsaje, suši a automobilové driftování. Možná, že se také rádi bavíte u japonských hororů a popadáte se za břicho při sledování jejich ujetých soutěžních pořadů. Raději nebudeme dedukovat, co asi děláte při sledování další japonské speciality, kresleného porna Hentai.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 4/4 – umělé vagíny, masturbátory

Lucie Čermáková / 08.10.2013

V posledním díle série si představíme masturbátory, honítka a umělé vagíny. Proč jsou tyto erotické pomůcky tak oblíbené? Mají nějaké speciální funkce, kterých si všímat při výběru? I tentokrát si samozřejmě projdeme konkrétní produkty a jejich recenze od uživatelů.

Celý článek

Výroba masturbátoru pro pány snadno a rychle

Michaela Kurtaničová / 10.07.2013

Znáte to, přepadne vás strašná chuť na sex, ale zrovna jako naschvál nikde kolem není povolná krasavice. Už pomalu protahujete ruku, že onu prácičku zase oddře sama, ale říkáte si, že to není úplně ono. Chtělo by to nějakou změnu… Což takhle vyzkoušet vlastnoručně vyrobený masturbátor?

Celý článek

Zážitky se silikonovou pannou: "Je to spíš pro sexuálně zkušenější."

Šedá eminence / 17.11.2014

Znáte film Trosečník s Tomem Hanksem? To je ten, kde si na pustém ostrově Hanks vytvoří společníka z kopacího míče. Dokonce mu dá i jméno. Kdyby měl k dispozici společnici, o které bude dnes řeč, možná by z ostrova vůbec nikam nespěchal. Budeme se totiž bavit o realistické silikonové panně Sex Doll, a to rovnou s jedním jejím vlastníkem, pro kterého je jeho panna už několik let jedinou přítelkyní.

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Podobné produkty