vibratory.net

Fleshlight sada "Hands-free" - STU + držák na stěnu + pudr

Akční balíček Fleshlight pomůcek vám umožní užívat si zasunutí do úžasně úzké umělé vagíny a navíc mít u toho volné ruce!

  • držák Shower Mount za poloviční cenu
  • komplexní balíček pro vaši vzrušení
  • trénink sexuální výdrže s Fleshlight STU

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: tw/021

Akční sada:

  • vagína Stamina Training Unit
  • držák Shower Mount
  • pudr Fleshlight (akce -280 Kč)

Akční balíček Fleshlight pomůcek vám umožní užívat si zasunutí do úžasně úzké umělé vagíny a navíc mít u toho volné ruce! Jak toho využijete pro další stimulaci je jen na vás!

Držák Shower Mount snadno připevníte díky přísavce na jakýkoliv hladký povrch. Výtečný pomocník při nekončících hrátkách ve sprše, ale i kdekoliv jinde.

Do držáku našroubujete jakýkoliv klasický model Fleshlight, v tomto akčním setu na vás čeká ta nejužší – Fleshlight Stamina Unit (STU). Tunýlek této umělé lasturky bude vám zabrat svým vzrušujícím vroubkováním, materiálem podobným lidské kůži Super Skin a těsností, čímž můžete trénovat vaši výdrž. Tu pak ocení určitě každá vášnivá dáma!

Součástí balení je také pudr, kterým doporučujeme ošetřit vnitřek vagíny po každém použití a očištění. Vaše umělá milenka tak vydrží v skvělé kondicí po delší dobu.

Soloflesh – nejrealističtější umělá vagina

Michaela Kurtaničová / 03.11.2013

Soloflesh je více než obyčejná umělá vagina. Výrobce tuto erotickou pomůcku směle nazývá zařízení osobního uspokojení. Jedná se o skutečně o revoluční a nepřekonatelnou pomůcku pro muže, nebo je marketing Soloflesh jedna velká marketingová bublina?

Celý článek

Swingers 1/3 – historie a pravá povaha swinger párty

Lucie Čermáková / 24.08.2011

O swingers a swingers párty panuje spousta mýtů a předsudků. V následující sérii článků je uvedeme na pravou míru a objasníme vše, co s tímto životním stylem souvisí. Dnes se dozvíte historii vzniku swingers komunity, jaký typ lidí navštěvuje swingers párty a jak se swingers kluby uchytily u nás i ve světě. Těšte se na spoustu faktů, zajímavostí a statistik ze světa swingers.

Celý článek

26.06.2017

Celý článek

Závislost na sexu 1/2 – promiskuita jako nemoc?

Lucie Čermáková / 23.05.2012

Závislost na sexu má mnoho podob. Erotomanie, nymfomanie, nebo závislost na pornu mohou zcela zničit partnerský vztah. Pokud vás zajímá, jak se nadměrné sexuálnální chování projevuje v běžném životě, jaké jsou nejčastější příčiny promiskuity a jaká existují řešení závislosti na sexu, čtěte dále.

Celý článek

Swingers 3/3 – časté otázky o swinger párty

Lucie Čermáková / 20.09.2011

V minulém článku jste zjistitli, jaká jsou pravidla pro vstup do swingers klubů. Pokud o návštěvě uvažujete, možná byste se rádi dozvěděli víc – jak to v klubu vypadá a jak obvykle erotická párty probíhá. Je lepší zvolit běžnou akci, nebo speciální swingers pro nezkušené páry? A nebudou tam čumilové? Náš článek vás zbaví nervozity, takže si budete moci vše klidu užít.

Celý článek

Podobné produkty