vibratory.net

Fleshlight sada "Hands-free" - STU + držák na stěnu + pudr

Akční balíček Fleshlight pomůcek vám umožní užívat si zasunutí do úžasně úzké umělé vagíny a navíc mít u toho volné ruce!

  • držák Shower Mount za poloviční cenu
  • komplexní balíček pro vaši vzrušení
  • trénink sexuální výdrže s Fleshlight STU

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: tw/021

Akční sada:

  • vagína Stamina Training Unit
  • držák Shower Mount
  • pudr Fleshlight (akce -280 Kč)

Akční balíček Fleshlight pomůcek vám umožní užívat si zasunutí do úžasně úzké umělé vagíny a navíc mít u toho volné ruce! Jak toho využijete pro další stimulaci je jen na vás!

Držák Shower Mount snadno připevníte díky přísavce na jakýkoliv hladký povrch. Výtečný pomocník při nekončících hrátkách ve sprše, ale i kdekoliv jinde.

Do držáku našroubujete jakýkoliv klasický model Fleshlight, v tomto akčním setu na vás čeká ta nejužší – Fleshlight Stamina Unit (STU). Tunýlek této umělé lasturky bude vám zabrat svým vzrušujícím vroubkováním, materiálem podobným lidské kůži Super Skin a těsností, čímž můžete trénovat vaši výdrž. Tu pak ocení určitě každá vášnivá dáma!

Součástí balení je také pudr, kterým doporučujeme ošetřit vnitřek vagíny po každém použití a očištění. Vaše umělá milenka tak vydrží v skvělé kondicí po delší dobu.

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Obal umožňující sex s iPadem

Šedá eminence / 11.08.2014

Ať už jste vášniví fanoušci společnosti Apple, nebo jen rádi experimentujete s masturbátory, tenhle výrobek rozhodně stojí za pozornost. Společnost Fleshlight totiž přišla se speciálním obalem LaunchPAD pro tablety Apple iPad, který umožňuje vložit do něj masturbátor, který přeneseně řečeno umožňuje „mít sex s vašim iPadem“. 

Celý článek

Soloflesh – nejrealističtější umělá vagina

Michaela Kurtaničová / 03.11.2013

Soloflesh je více než obyčejná umělá vagina. Výrobce tuto erotickou pomůcku směle nazývá zařízení osobního uspokojení. Jedná se o skutečně o revoluční a nepřekonatelnou pomůcku pro muže, nebo je marketing Soloflesh jedna velká marketingová bublina?

Celý článek

Swingers 1/3 – historie a pravá povaha swinger párty

Lucie Čermáková / 24.08.2011

O swingers a swingers párty panuje spousta mýtů a předsudků. V následující sérii článků je uvedeme na pravou míru a objasníme vše, co s tímto životním stylem souvisí. Dnes se dozvíte historii vzniku swingers komunity, jaký typ lidí navštěvuje swingers párty a jak se swingers kluby uchytily u nás i ve světě. Těšte se na spoustu faktů, zajímavostí a statistik ze světa swingers.

Celý článek

25.03.2017

Celý článek

Podobné produkty