vibratory.net

Umělý zadeček Fleshlight Tera Patrick

Fleshlight Tera Patrick Pink Butt od společnosti Fleshlight vám umožní splnit si sny o análním sexu!

  • reálná replika zadečku pornoherečky Tery Patrick

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000012640
  • Rozměry: celková délka 26 cm; vnitřní hloubka 22,5 cm;
  • Materiál: SuperSkin© (silikon; neobsahuje ftaláty)
  • Barva: krémová/perleťová (tubus), tělová (vložka)
  • Výrobce: Fleshlight (USA/Španělsko)

Fleshlight Tera Patrick Pink Butt od společnosti Fleshlight vám umožní splnit si sny o análním sexu! Je vhodnou alternativou pro milovníky análního sexu. Kvality této unikátní pomůcky ocení nejen single muži, ale taky zadaní páni, jejíž partnerka anální stimulaci nemá v oblibě. Nechte svou partnerku přivést vás k orgasmu jen pomocí tohoto umělého zadečku! Můžete jí taky darovat partnerovi jako náhradu za vás během odloučení.

Vnitřní kanál typu Forbidden vás bude hýčkat vlnkami, u vstupu vás smyslně polechtá vroubkování. Průměr přizpůsobený pro penisy střední velikosti (vnitřní průměr 15 mm). Vchod do tunýlku vás potěší svou těsností jako u skutečného análního otvoru. Na opačném konci pomocí uzávěru můžete regulovat podtlak v tunýlku a tým i míru celkové stimulace.

Moderní elastický materiál Real Feel Super Skin vás při doteku překvapí svou podobností s lidskou kůží. Lehce se adaptuje na vaši tělesnou teplotu, povrch je jemný a hladký. Nezpůsobuje žádné alergické reakce.

Snadno se čistí, po použití stačí vložku opláchnout teplou vodou.
Aby vám umělý zadeček dělal společnost co nejdéle a stále vypadal jako nový, doporučujeme používat výhradně lubrikační gely na vodní bázi a také ošetřující pudr - ten zabrání slepování a následnému trhání materiálu.

Fleshlight je ve světě erotických pomůcek synonymem kvality, jejich výrobky jsou navrženy tak, aby s přehledem zvládly řadu let nekončící rozkoše...

Hodnotilo 6 zákazníků: 89 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Petr | před 17 měsíci 100%

Dobrý výrobek, nákup stál za to.

Široká dáma | před 18 měsíci 50%

Když jsem poprvé viděla obrázek, kde byla ukázaná textura téhle hračky, všimla jsem si, že kanálek je skoro bez textury. Proto jsem si myslela, že to bude podobné jako s Lotus texturou, kterou už doma máme. Ale zadeček je udělaný tak, aby simuloval jedinečný prožitek při análním sexu. Kanálek hádám má napodobovat záhyby v rektální oblasti. Doufala jsem, že tím pádem bude i užší. Bohužel ale je hračka dost podobná Tera Patrick Lotus vagíně. Až tak, že jsme měli se zavřenýma očima problém je rozpoznat. Zadeček nám nepřipadal užší ani dráždivější než normálně. Ano, rozhodně je to příjemný pocit a partner se udělá, ale hodí se spíš na předehru a vydráždění. V porovnání s Flip Hole tomu trochu chybí na intenzitě. Důvodem, proč je zadeček tak podobný Lotusu, je ten hrozně měkký materiál. Pokud teda není textura opravdu výrazná (jako třeba u Fleshlight STU), často působí zkrátka moc jemně, občas je to dokonce jako by tam ani nebyla. Partner to popisuje jako "zajíždění do hladkého kanálu, kde je občas nějaká boule, která stimuluje žalud, pokud hračku správně natočím". Ty jemnější drážky na začátku hračky přitom necítí vůbec. Podle něj jsou obecně Fleshlight volnější než ostatní značky. To je podle nás kvůli tomu, jak je materiál jemný a jak je hračka obecně velká. Přišlo mu, že zadeček byl ještě volnější než vagína a rozhodně to nijak nepřipomínalo anální sex. Partner má průměrně velký penis (na délku i na šířku), takže pokud ho máte většího, můžete mít jinou zkušenost. Malý penis nejspíš ani nedosáhne do té části, kde je textura výraznější. S průměrným má partner většinou stimulovanou jenom první půlku penisu. I tak ale hračka není špatná. Má skvělou kvalitu a samozřejmě je to příjemné. Jenom partner má radši výraznější drážky, dokonce se mu líbí dunivé vibrace. Ale pokud máte radši jemnější stimulaci, užší tunýlek a poddajnější materiál, ze zadečkuu budete úplně hotoví. Pokud rádi experimentujete, doporučuju ji napřed namočit do teplé vody, pak je to mnohem příjemnější. Není to partnerova oblíbená hračka, ale to záleží na osobních preferencích. Fleshlight produkty jsou jinak velice kvalitní a můžeme je vřele doporučit.

Kája | před 19 měsíci 100%

Koupit tento výrobek bylo výborné rozhodnutí.

Josef | před 21 měsíci 100%

Zadeček se mi moc líbí, doporučuju

Felix | před 29 měsíci 80%

Všechno senzační. Rozhodně je to lepší než honění. Jediné mínus: Po chvíli začne být materiál trochu lepkavý na povrchu. S kukuřičným škrobem nebo pudrem se tomu dá jednoduše zabránit. Jo, a pro ještě větší zábavu ho vložte na deset minut do teplé vody.

Pes Rex | před 30 měsíci 100%

Některé věci prostě zůstanou tajemstvím: Jak se postavily pyramidy? Proč vítr fouká? A jak může být něco, co je jenom kus plastu, tak hrozně příjemné? To nejspíš nikdy nezjistíme... Zadeček Fleshlight Tera Patrick je udělaný, aby napodobil krásně úzký pocit análního sexu. Hračka se dodává pěkně zabalená s vzorkem lubrikantu a je celá skvěle konstruovaná. Fleshlight jsou trochu dražší, ale není pochyb, že za to dostáváte prémiový produkt. Na druhou stranu, vypadá to tak jednoduše: měkký vzorkovaný gumový tunýlek v plastovém obalu. Jak to může být tak příjemné?! Když zajedete dovnitř, uvítá vás úžasně těsný prostor: příjemný odpor, který vás zve dál. Spousta pánských masturbátorů je moc úzká a orgasmus z vás spíš vymačkají, ale Fleshlight to má vybalancované tak akorát: pořád je dost úzká, ale nikdy tak, že by to byl nepřirozený pocit. Jak zajíždíte hlouběji, Fleshlight se otvírá a umožnuje penisu, aby vyplnil celý kanálek. Jeho vnitřek je jemně vroubkovaný a lehce dráždí špičku penisu. Pokud chcete víc nebo míň sání, otočte závěrem na konci. Nejlepší na téhle Fleshlight (a na nich obecně) je, že musíte zpomalit, abyste si to všechno užili. Je s nimi těžké spěchat: nějak vás drží v té správné příjemné zóně těsně před orgasmem a když se uděláte, je to silné a jste z toho úplně odvařený. Ale pokaždé to nemusí trvat hodiny, vždycky můžete zrychlit, jestli chcete. Fleshlight Tera Patrick je trochu tišší než ostatní Fleshlight, co mám a to je skvělá zpráva, pokud se bojíte o svoje soukromí a žijete s někým. Když jste hotoví, čištění je jednoduché: propláchněte ji pod horkou mýdlovou vodou a nechte uschnout. Zadeček poskytuje trochu víc stimulace než umělá vagína nebo pusa a jen těžko si dokážu představit, že by s ním byl někdo nespokojený. A taky je to lepší než některé hračky, co jsem měl v minulosti: mám penis průměrné velikosti a Tenga nebo Pipedream mi přišli moc úzké. Poslední rada je investujte do kvalitního lubrikantu na vodní bázi a nebojte se ho použít hodně: udržovat pomůcku pořádně nakrémovanou může udělat z normální akce naprosto skvělou. Pro koho hračka je? Pro kohokoliv. Jen těžko najdete lepší. Je měkká a pružná, takže se do ní vejdou velké i malé penisy a všechny zažijou úžasné orgasmy.

Podivné japonské potraviny se sexuálním podtextem

Michaela Kurtaničová / 04.06.2013

Díky Japoncům je život ostatních lidí na planetě bohatší mimo jiné o karate, bonsaje, suši a automobilové driftování. Možná, že se také rádi bavíte u japonských hororů a popadáte se za břicho při sledování jejich ujetých soutěžních pořadů. Raději nebudeme dedukovat, co asi děláte při sledování další japonské speciality, kresleného porna Hentai.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 4/4 – umělé vagíny, masturbátory

Lucie Čermáková / 08.10.2013

V posledním díle série si představíme masturbátory, honítka a umělé vagíny. Proč jsou tyto erotické pomůcky tak oblíbené? Mají nějaké speciální funkce, kterých si všímat při výběru? I tentokrát si samozřejmě projdeme konkrétní produkty a jejich recenze od uživatelů.

Celý článek

Výroba masturbátoru pro pány snadno a rychle

Michaela Kurtaničová / 10.07.2013

Znáte to, přepadne vás strašná chuť na sex, ale zrovna jako naschvál nikde kolem není povolná krasavice. Už pomalu protahujete ruku, že onu prácičku zase oddře sama, ale říkáte si, že to není úplně ono. Chtělo by to nějakou změnu… Což takhle vyzkoušet vlastnoručně vyrobený masturbátor?

Celý článek

Zážitky se silikonovou pannou: "Je to spíš pro sexuálně zkušenější."

Šedá eminence / 17.11.2014

Znáte film Trosečník s Tomem Hanksem? To je ten, kde si na pustém ostrově Hanks vytvoří společníka z kopacího míče. Dokonce mu dá i jméno. Kdyby měl k dispozici společnici, o které bude dnes řeč, možná by z ostrova vůbec nikam nespěchal. Budeme se totiž bavit o realistické silikonové panně Sex Doll, a to rovnou s jedním jejím vlastníkem, pro kterého je jeho panna už několik let jedinou přítelkyní.

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Podobné produkty