vibratory.net

Gumový roubík s koženými pásky
(4,5 cm)

Roubík s gumovou hlavní částí a koženým páskem pro profesionální okořenění vašich BDSM hrátek.

  • je měkký nemusíte se bát do něj zakousnout
  • univerzální velikost padne každému
  • odolné pásky z pravé kůže

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
879 649

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02550250000
  • Rozměry: šířka roubíku 6 cm; průměr roubíku 4,5 cm; šířka pásku 2,5 cm
  • Materiál: guma (roubík), pravá kůže (popruh)
  • Barva: černá
  • Velikost: univerzální

Roubík s gumovou hlavní částí a koženým páskem pro profesionální okořenění vašich BDSM hrátek. Umlčení partnerky nebo partnera navodí vzrušující pocit bezmocnosti a kontroly. Univerzální velikost uchycení s plynulým nastavením vám zaručí, že roubík sedne každému.

Vhodný i pro pokročilé a náročnější milovníky tvrdších praktik.

Hodnotilo 7 zákazníků: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Elina | před 15 měsíci 40%

V poslední dírce řemínku se to jakštaks dá. Jinak se dá velmi snadno i bez pomoci jazyka oddělat.

Pepa | před 16 měsíci 100%

Roubík splňuje všechny požadavky. Rychle a jistě umlčí každého žvanila. Kožené pásky vypadají kvalitně a jsou dlouhé víc než dost, že umlčí i tvrdohlavého chlapa. Míček má tvar švestky a v ústech ničemu nevadí. Pro běžné domácí použití je výborný!

Majk | před 16 měsíci 100%

Je opravdu dobrý

Štístko | před 16 měsíci 60%

Kulička je z tvrdého plastu a celkem dost velká. Nějaký lepší tvar nebo něco kulatějšího by bylo lepší. Kdyby byla kulička o něco měkčí, byla by to pecka. Ale za tuto cenu se to ještě dá :)

Tomáš | před 22 měsíci 80%

Lákadlo pro oči, ale nevhodné pro začátečníky. Roubík je tvrdý jak z kamene, žádná guma.. Kousání nedoporučuju

Mája | před 22 měsíci 100%

Materiál a provedení výborné. Nic pro začátečníky, dělá to co má!!

Majk | před 24 měsíci 100%

Roubík v zásadě funguje jak má: umlčí Balonek uprostřed, který patří do úst, je tvrdý a nedá umlčenému žádný prostor. Roubík se dá krásně utáhnout, k dispozici je několik dírek jako na opasku. Pokud není upevnění dostatečně pevné, pak je to celé o ničem, protože se dá míček posunout jazykem do strany - sám jsem to zažil. Pak se prostě musí zapnout víc natěsno, aby umlčený neměl šanci s roubíkem hýbat. Tvrdý, oválný míček mně osobně přijde příjemnější než měkký roubík (ten mám taky, takže můžu porovnat). Ale to je koneckonců čistě osobní názor, tedy rozhodně ne nedostatek. Ještě musím poznamenat, že mi roubík slouží už 4 nebo 5 let. Pak se mi už bohužel roztrhl pásek. To je škoda, ale na druhou stranu se fakt hodně používal a myslím, že po takové době je to úplně ok (zvlášť když i cena je u tohoto výrobku úplně v pořádku). Závěr: Jasných 5 hvězd!

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 5/7 – role z běžného života

Mersey / 25.09.2014

Ten den si vzala na sebe do práce novou minisukni a elegantní lodičky, vypadala vkusně vyzývavě a měla ze sebe dobrý pocit. Práce se jí ale nevedla a nálada šla dolů. Takhle na ni bude šéf pěkně naštvaný. Když se odpoledne vrátil do kanceláře, našel ji nervózní, roztěkanou a asi před chvílí brečela. Vypadala neskutečně roztomile. A sakra sexy! Dal jí facku, až jí vyhrkly slzy. Hned na to další a druhou rukou ji silně přitáhl za vlasy. Otočil si ji k sobě zády, zatáhl vlasy až se s výkřikem prohnula v zádech. Vykasal ji sukni a rozepnul si kalhoty...

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Podobné produkty