vibratory.net

Gumový roubík s koženými pásky
(4,5 cm)

Roubík s gumovou hlavní částí a koženým páskem pro profesionální okořenění vašich BDSM hrátek.

  • je měkký nemusíte se bát do něj zakousnout
  • univerzální velikost padne každému
  • odolné pásky z pravé kůže

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
879 649

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02550250000
  • Rozměry: šířka roubíku 6 cm; průměr roubíku 4,5 cm; šířka pásku 2,5 cm
  • Materiál: guma (roubík), pravá kůže (popruh)
  • Barva: černá
  • Velikost: univerzální

Roubík s gumovou hlavní částí a koženým páskem pro profesionální okořenění vašich BDSM hrátek. Umlčení partnerky nebo partnera navodí vzrušující pocit bezmocnosti a kontroly. Univerzální velikost uchycení s plynulým nastavením vám zaručí, že roubík sedne každému.

Vhodný i pro pokročilé a náročnější milovníky tvrdších praktik.

Hodnotilo 7 zákazníků: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Elina | před 19 měsíci 40%

V poslední dírce řemínku se to jakštaks dá. Jinak se dá velmi snadno i bez pomoci jazyka oddělat.

Pepa | před 20 měsíci 100%

Roubík splňuje všechny požadavky. Rychle a jistě umlčí každého žvanila. Kožené pásky vypadají kvalitně a jsou dlouhé víc než dost, že umlčí i tvrdohlavého chlapa. Míček má tvar švestky a v ústech ničemu nevadí. Pro běžné domácí použití je výborný!

Majk | před 20 měsíci 100%

Je opravdu dobrý

Štístko | před 20 měsíci 60%

Kulička je z tvrdého plastu a celkem dost velká. Nějaký lepší tvar nebo něco kulatějšího by bylo lepší. Kdyby byla kulička o něco měkčí, byla by to pecka. Ale za tuto cenu se to ještě dá :)

Tomáš | před 26 měsíci 80%

Lákadlo pro oči, ale nevhodné pro začátečníky. Roubík je tvrdý jak z kamene, žádná guma.. Kousání nedoporučuju

Mája | před 26 měsíci 100%

Materiál a provedení výborné. Nic pro začátečníky, dělá to co má!!

Majk | před 29 měsíci 100%

Roubík v zásadě funguje jak má: umlčí Balonek uprostřed, který patří do úst, je tvrdý a nedá umlčenému žádný prostor. Roubík se dá krásně utáhnout, k dispozici je několik dírek jako na opasku. Pokud není upevnění dostatečně pevné, pak je to celé o ničem, protože se dá míček posunout jazykem do strany - sám jsem to zažil. Pak se prostě musí zapnout víc natěsno, aby umlčený neměl šanci s roubíkem hýbat. Tvrdý, oválný míček mně osobně přijde příjemnější než měkký roubík (ten mám taky, takže můžu porovnat). Ale to je koneckonců čistě osobní názor, tedy rozhodně ne nedostatek. Ještě musím poznamenat, že mi roubík slouží už 4 nebo 5 let. Pak se mi už bohužel roztrhl pásek. To je škoda, ale na druhou stranu se fakt hodně používal a myslím, že po takové době je to úplně ok (zvlášť když i cena je u tohoto výrobku úplně v pořádku). Závěr: Jasných 5 hvězd!

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Další bizarní erotické pomůcky 2/2

20.04.2014

V druhém dílu článku o bizarnostech ze světa erotických pomůcek vám představíme například sofistikovaný trenažer pro lepší výdrž při orálním sexu, periskop rozkoše, díky kterému můžete nahlédnout do nitra své vyvolené, nebo masturbační zástěrku, která umí zařídit, abyste po ruční rychlovce už nikdy nemuseli uklízet. Zajímá vás více o těchto a dalších podivných erotických pomůckách? Tak se s námi na ně pojďte podívat z blízka.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

Podobné produkty