vibratory.net

Gumový roubík s koženými pásky
(4,5 cm)

Roubík s gumovou hlavní částí a koženým páskem pro profesionální okořenění vašich BDSM hrátek.

  • je měkký nemusíte se bát do něj zakousnout
  • univerzální velikost padne každému
  • odolné pásky z pravé kůže

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
879 649

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02550250000
  • Rozměry: šířka roubíku 6 cm; průměr roubíku 4,5 cm; šířka pásku 2,5 cm
  • Materiál: guma (roubík), pravá kůže (popruh)
  • Barva: černá
  • Velikost: univerzální

Roubík s gumovou hlavní částí a koženým páskem pro profesionální okořenění vašich BDSM hrátek. Umlčení partnerky nebo partnera navodí vzrušující pocit bezmocnosti a kontroly. Univerzální velikost uchycení s plynulým nastavením vám zaručí, že roubík sedne každému.

Vhodný i pro pokročilé a náročnější milovníky tvrdších praktik.

Hodnotilo 7 zákazníků: 83 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Elina | před 11 měsíci 40%

V poslední dírce řemínku se to jakštaks dá. Jinak se dá velmi snadno i bez pomoci jazyka oddělat.

Pepa | před 12 měsíci 100%

Roubík splňuje všechny požadavky. Rychle a jistě umlčí každého žvanila. Kožené pásky vypadají kvalitně a jsou dlouhé víc než dost, že umlčí i tvrdohlavého chlapa. Míček má tvar švestky a v ústech ničemu nevadí. Pro běžné domácí použití je výborný!

Majk | před 12 měsíci 100%

Je opravdu dobrý

Štístko | před 12 měsíci 60%

Kulička je z tvrdého plastu a celkem dost velká. Nějaký lepší tvar nebo něco kulatějšího by bylo lepší. Kdyby byla kulička o něco měkčí, byla by to pecka. Ale za tuto cenu se to ještě dá :)

Tomáš | před 18 měsíci 80%

Lákadlo pro oči, ale nevhodné pro začátečníky. Roubík je tvrdý jak z kamene, žádná guma.. Kousání nedoporučuju

Mája | před 18 měsíci 100%

Materiál a provedení výborné. Nic pro začátečníky, dělá to co má!!

Majk | před 20 měsíci 100%

Roubík v zásadě funguje jak má: umlčí Balonek uprostřed, který patří do úst, je tvrdý a nedá umlčenému žádný prostor. Roubík se dá krásně utáhnout, k dispozici je několik dírek jako na opasku. Pokud není upevnění dostatečně pevné, pak je to celé o ničem, protože se dá míček posunout jazykem do strany - sám jsem to zažil. Pak se prostě musí zapnout víc natěsno, aby umlčený neměl šanci s roubíkem hýbat. Tvrdý, oválný míček mně osobně přijde příjemnější než měkký roubík (ten mám taky, takže můžu porovnat). Ale to je koneckonců čistě osobní názor, tedy rozhodně ne nedostatek. Ještě musím poznamenat, že mi roubík slouží už 4 nebo 5 let. Pak se mi už bohužel roztrhl pásek. To je škoda, ale na druhou stranu se fakt hodně používal a myslím, že po takové době je to úplně ok (zvlášť když i cena je u tohoto výrobku úplně v pořádku). Závěr: Jasných 5 hvězd!

Jaké existují typy roubíků? 1/3

Michaela Kurtaničová / 30.05.2014

Pokud jste se rozhodli poohlédnout po nějakém tom roubíku, patrně vám šla hlava kolem z toho, kolik různých typů se dá sehnat. Abyste se v té záplavě roubíků neutopili, házíme vám záchranný kruh v podobě série článků, ve kterých si představíme více i méně známé typy roubíků. Dozvíte se nejenom, jak roubíky vypadají, ale i jak je správně a bezpečně používat. Uvedeme i praktické rady, k jakým praktikám se který typ roubíku hodí.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 2/3

Michaela Kurtaničová / 07.06.2014

Toužíte zařadit roubík do svého portfolia erotických pomůcek? Pak je důležité, abyste si zvolili typ, který bude vyhovovat vám i vašemu partnerovi či partnerce. Ve druhém díle našeho seriálu budeme pokračovat ve výčtu těch známějších typů roubíků a povíme si také několik slov o tom, jak fungují.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 3/3

Michaela Kurtaničová / 12.06.2014

Roubík nemusí být pomůcka výhradně pro příznivce BDSM praktik, pokračujte s námi v exkurzi do světa, kde vám mnohdy nezbývá nic jiného než mlčet. Přinášíme vám třetí a poslední díl seriálu o roubících.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Podobné produkty