vibratory.net

Hřejivá masážní emulze Swede Fruity Love - vanilka/skořice

Kouzelná přírodní hřejivá masážní emulze Fruity Love švédského výrobce Swede vás zahřeje nejenom na těle, ale dokonale prostoupí všemi vašimi smysly.

  • zanechává příjemný pocit tepla
  • vaše pokožka bude hebká na dotek a jemně provoněná
  • emulze je poživatelná - můžete ji s chutí olízat z partnerova těla
  • dárek zdarma - stimulační kroužek na penis

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
259

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 06187640000

Obsah: 100 ml
Aroma: vanilka/skořice
Složení: Glycerol, Propylene Glycol, Deionized Aqua, Citric Acid, Aroma, C.I. 47005, C.I. 14720, C.I. 42051
Výrobce: Swede (Švédsko)

Neobsahuje konzervanty.

Kouzelná přírodní hřejivá masážní emulze Fruity Love švédského výrobce Swede vás zahřeje nejenom na těle, ale dokonale prostoupí všemi vašimi smysly... Hnědo-zlatá lahvička v sobě skrývá emulzi s lahodným aroma vanilky a skořice.

Vaše tělo obejme příjemný pocit tepla, pokožka bude vláčná na dotek a ještě dlouho po masáži zůstane něžně provoněná lehkou slaďoučkou vůní.

Při masáži můžete partnerku nebo partnera zahrnout polibky a orálním laskáním, protože emulze je poživatelná a má dokonce příjemnou sladkou chuť :)

Emulze se dobře roztírá i vstřebává, a nelepí. Dá se snadno umýt vodou. Je bezpečná při použití s kondomem.

Hodnotilo 12 zákazníků: 62 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Casanova | před 6 měsíci 100%

Ta vůně je velice diskrétní. Nemusíte kvůli ní vyměňovat pokaždé povlečení. Emulze nelepí na kůži, je jemná a hydratuje. Klidně bych ji koupil znova

Naďa z Trutnova | před 9 měsíci 20%

Emulze bohužel vůbec nevoní po vanilce. Vůně je spíš nepříjemná. Jen se rychle zahřeje, jak uvádí. Škoda

Jaruška | před 10 měsíci 20%

Neřekla bych, že voní nepříjemně. Spíš vůbec. Když se na to soustředíte, můžete skutečně cítit trochu skořici. Ale bohužel žádnou vanilku.

chlapak | před 10 měsíci 60%

dobrá masážní emulze, malá lahvička za odpovídající cenu, pěkně voní a hlavně výsledky jsou dobré !!

Zákazník | před 11 měsíci 60%

Skvělá na všechny druhy masáží, velmi vydatná s příjemnou vůní. Jediné mínus, olej se sice dobře roztírá a zdá se, že pečuje o pokožku, zanechává však na kůži lepivej film, kterej všechno zalepí.Doporučuji si dát po tom sprchu.

LAK | před 11 měsíci 40%

je málo tekutej, nezahřívá, manželce se nelíbí! ta vůně není špatná, není moc výrazná, tak to jde...

Diana | před 12 měsíci 60%

Velmi příjemný. Vůně není příliš silná. Krásně zjemní pokožku. Mohl by být o něco méně vazký, ale je to úplně ok.

B. Vávrová | před 13 měsíci 20%

Jsem hrozně zklamaná, já, která miluje vůni vanilky a skořice. Případné kupce bych chtěla varovat přes opravdu nepříjemným chemickým smradem. Navíc to i chemicky chutná, nemám to k čemu přirovnat, je to jako něco shnilého.... Zkrátka bych se tomu radši vyhnula..

Majka | před 14 měsíci 80%

Je docela dobrej. Uklidnil me a zmirnil bolest zad. Aby začal hřát, musíte na něj fouknout, což není vždycky praktické..

Ela | před 14 měsíci 80%

tenhle masazni olej voni po skorici, trochu i po vanilce, ale je to prijemna vune! chutna jako horky popcorn : je super na masaze s pritelem !

MarG561 | před 16 měsíci 100%

velice příjemná vůně, je skvělá, protože se rozlívá všude kolem, když emulzi vylijete. a taky jsem spokojená s výsledky, kterých se s ní dá dosáhnout

Marie | před 16 měsíci 100%

Je to skvělej masážní olej, ta vůně je velice příjemná a smyslná, voní jemně jako skořice. Doopravdy během masírování nebo když na něj fouknete, hřeje. Neváhejte a kupujte! Nelepí tolik v porovnání s ostatními oleji, ale i tak upotřebíte ručník.

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 1/2

Plazboz / 29.04.2010

Právě jste se dozvěděli, že čekáte potomka. Skvělá zpráva! Pokud si kladete všetečné otázky, jak je to se sexem během těhotenství a po porodu, čtěte dál. Dozvíte se, kdy je milování bezpečné, kdy jej raději vynechat a zda může sex ublížít miminku.

Celý článek

Tipy na vzrušující partnerskou masáž 2/2 - dokonalé doteky

Mersey / 24.03.2015

Nahlédněte pod ruce profesionálním masérům a přeneste jejich finty do své ložnice. Jsou to drobnosti, které hravě zvládnete a přesto povýší vaši domácí masáž o level výše.

Celý článek

5 kroků k zaručené cestě do vagíny

Mersey / 23.08.2015

Rada k nezaplacení pro všechny, kteří potřebují navnadit svou partnerku na sex. I ženy čtěte dále, neboť tento snadný návod vám pomůže najít cestu ke klidu, pohodě a uvolnění za pár minutek.

Celý článek

Laskání nohou jako něžná a vzrušující předehra

Mersey / 31.10.2014

Byla za celý den pekelně unavená a jejím nožkám navíc daly zabrat nové lodičky. Položila se na pohovku a na moment zavřela oči, aby zrelaxovala. Vtom si všimla, že její muž sedí u jejich nohou a začíná je pomalu hladit. Znovu zavřela oči a rozhodla se, že si to užije. V jejím těle se rozlily slastné pocity uvolnění, příjemných dotyků a také jemné erotické stimulace, která čím dál více nabírala na intenzitě. A když se pak jejich chodidel poprvé dotkl jazykem, měla dojem, jakoby celým jejím tělem projela elektřina. Neobyčejný večer právě začal.

Celý článek

Podobné produkty