vibratory.net

Hříšný stírací los ROMANTIKA, 1 ks

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro partnerku či partnera?

  • osm různých romantických "cen"
  • výhra na každém losu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
39

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: R86

Rozměry: 10 x 5 cm
Výrobce: Albi (Česká republika)

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro partnerku či partnera? Víte, že má ráda (rád) romantiku a lehké napětí? Překvapte svou drahou polovičku hříšným stíracím losem od Albi. Výhra je jistá a zajistí vám společný romantický večer (klidně i ráno, dopoledne, poledne, odpoledne nebo noc). Provedení výhry je totiž jen ve vašich rukách.

Ve hře je celkem osm romantických cen, a to vášnivé líbání, masáž podle přání, striptýz, romantická večeře při svíčkách, vášnivý ploužák s partnerem, mazlení v posteli, společné sledování oblíbeného filmu a společná koupel nebo sprcha. Stačí najít 3 stejné symboly a romantika může začít!

TIP: Den nemusí skončit jen romantikou. Když výhru neodfláknete, tak třeba v partnerce či partnerovi zažehnete jiskru vášně a chtíče a promilujete celou noc...

Prasárničky na zlínském Majálesu

Michaela Kurtaničová / 02.05.2014

S majálesy se roztrhl pytel a střídavě snad ve všech našich univerzitních městech studenti hojně slaví příchod května, toho měsíce, který předchází poslednímu měsíci školního roku. Úplně první se do oslav pustili ve Zlíně, kde místní studentský Majáles zorganizovali studenti z Univerzity Tomáše Bati. Zajímá vás, k jakým prasárničkám se v úterý 22. dubna ve Zlíně strhlo? Veškeré informace najdete v článku, a to včetně bohaté obrazové přílohy.

Celý článek

Flaška je pro děcka. Ukážu ti erotické hry, ze kterých bude hotová!

Nadsamec / 28.09.2015

Hra na doktora není jediná, která ti naservíruje nahou ženskou. Pravidla těch nejžhavějších her se předávají z jedné generace nadsamců na druhou a teď jsi na řadě konečně ty! Co si zahraješ jako první?

Celý článek

Líbejte se, ať vám neuschne!

Mersey / 15.04.2015

Nechci vás strašit, ale váš sexuální život v následujícím roce jednoznačně závisí na tom, jak pečlivě se budete líbat pod rozkvetlým stromem.

Celý článek

Podobné produkty