vibratory.net

Hygienická podložka na pomůcky Joyboxx Playtray

Praktická podložka Joyboxx Playtray se postará, aby se vaše erotické pomůcky již nikdy nemusely jen tak válet kdekoliv po domě na nečistém povrchu (např.

  • pro hygienickou manipulaci s erotickými pomůckami v domácnosti
  • netoxický materiál s antibakteriální přísadou
  • vhodný do myčky na nádobí

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
339 289

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E25742

Rozměry: 25 x 12 x 2 cm
Barva: černá
Materiál: polypropylen
Výrobce: Joyboxx (USA)

Praktická podložka Joyboxx Playtray se postará, aby se vaše erotické pomůcky již nikdy nemusely jen tak válet kdekoliv po domě na nečistém povrchu (např. při běžné manipulaci s hračkami, během jejich čistění nebo schnutí).

TIP: Pořiďte si další originální produkt amerického výrobce Joyboxx - hygienický kufřík pro diskrétní uchovávání erotických pomůcek (ve fialové nebo černé barvě)!

INFO: Vyobrazené produkty na fotografiích nejsou součástí dodávky.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Vlhká | před 8 měsíci 100%

Tohle je dar z nebes! Pořád jsem nevěděla, kde sušit svoje hračky. Ručník použít nejde, protože ten pouští chlupy. Většina hraček nestojí sama o sobě (některá dilda mají ploché dno.. proto je miluju!) a nemůžu je jen tak nechat na lince nebo tak, protože to bych ji pořád musela drhnout a na to nemám čas! Takže buďto jsem musela nechat hračky ležet na saténovém pytlíku (a ten pak navlhl) nebo na papírové utěrce. Ty mi ale tím pádem moc dlouho nevydržely! Haha. Ale tahle podložka je boží. Vejde se na ni velké dildo + pár malých věcí, je super na návleky, protože můžou vyschnout i zespodu... Nebo prostě můžete na podložku vystavit vaše oblíbence, aby byli pořád po ruce. Tadá! Vážně, pokud máte erotickou pomůcku, tak tuhle podložku potřebujete.

Podobné produkty