vibratory.net

Hygienický kufřík na pomůcky Joyboxx, černý

Černý kufřík Joyboxx - konečně jste našli praktický hygienický box pro bezpečné a diskrétní uskladnění vašich erotických pomůcek - a tenhle je navíc i pěkný designový kousek :) Nahoře na víku se nachází malá přihrádka, která je perfektní pro uschování kondomů, baterií, desinfekčních ubrousků či menších balení lubrikačních gelů.

  • netoxický materiál s antibakteriální přísadou
  • uzamykatelný
  • s ventilačními otvory
  • umožňuje diskrétní nabíjení vašich hraček
  • obsahuje 1 podložku na hračky Playtray

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 039 999

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E25740

Rozměry: 33 x 12 x 17 cm
Barva: černá
Materiál: polypropylen
Výrobce: Joyboxx (USA)

Černý kufřík Joyboxx - konečně jste našli praktický hygienický box pro bezpečné a diskrétní uskladnění vašich erotických pomůcek - a tenhle je navíc i pěkný designový kousek :)

Nahoře na víku se nachází malá přihrádka, která je perfektní pro uschování kondomů, baterií, desinfekčních ubrousků či menších balení lubrikačních gelů.

Díky tichému uzavíracímu posuvníku (který je možné dokonce uzamknout malým zámečkem) zůstane celý obsah kufříku bezpečně utajen před nenechavými dětskými ručičkami i zvědavými pohledy návštěv.

Velikost "tak akorát" - vleze se pod postel, do šuplíku komody nebo skříně i do každého většího nočního stolku.

Nenápadné ventilační otvory rozmístěné po stranách boxu se postarají o proudění vzduchu a odvádění případné vlhkosti.

Malý otvor v zadní části kufříku vám umožní hračky diskrétně nabíjet. Dírou jednoduše prostrčíte nabíjecí kabel, zatímco hračka samotná zůstává bezpečně uložená uvnitř.

Vyroben z pevného, odolného, neporézního a netoxického plastu s antibakteriální přísadou. Lze jej mýt v myčce na nádobí.

TIP: Pořiďte si ke kufříku i originální užitečnou podložku na hračky Playtray, díky které se vaše pomůcky již nebudou muset jen tak válet kdekoliv po domě na nečistém povrchu (např. při běžné manipulaci s hračkami, během jejich čistění nebo schnutí)!

INFO: Vyobrazené produkty na fotografiích nejsou součástí dodávky.

Podobné produkty