vibratory.net

Jak vybrat vibrátor

Při výběru vibrátoru či jiné erotické pomůcky vám pomůže několik následujících rad:

  • Jste alergici, máte citlivou pokožku, nebo jste kojící matkou? Raději se vyhněte gelovým vibrátorům a vibrátorům z měkčeného PVC. Vhodné i pro citlivé osoby jsou vibrátory z tvrdého plastu (ABS), či silikonu.
  • Zamyslete se, jaký máte rozpočet a jak moc jste náruživí. Levnější vibrátory nemusí být tak odolné, dražší silikonové vibrátory bývají odolnější, ale jejich cena začíná na cca 1000 Kč. Luxusní vibrátory s množstvím vibračních programů lze sehnat od 1500-2000 Kč.
  • Budete používat vibrátor i na cestách? V takovém případě se poohlédněte po diskrétních erotických pomůckách (vibrátory na klitoris, mini vibrátory).
  • Chcete používat erotickou pomůcku pro anální stimulaci? Měla by mít protizákluzovou patku a užší šířku. Hledejte mezi análními vibrátory a kolíky.
  • Jakou povahu má osoba, která bude vibrátor používat? Pro romantické a něžné duše hledejte spíše elegantní vibrátory s oblými tvary než realistické penisy.  Vhodné jsou například vibrátroy Fun Factory, Vibe Therapy či LELO. Náruživé povahy jsou při výběru odvážnější a nemusíte se bát zvolit velký vibrátor či realistický penis.

Články s radami pro výběr erotických pomůcek

Ukázky vibrátorů