vibratory.net

Černé kalhotky s odepínacími podvazky

Poloprůhledné černé kalhotky s tmavými puntíky a bílou krajkou jsou ideální spodní prádlo do práce i do klubu.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: sc/3229743020
  • Velikost: poslední dostupná velikost XL
  • Materiál: 90% polyamid, 10% elastan

Poloprůhledné černé kalhotky s tmavými puntíky a bílou krajkou jsou ideální spodní prádlo do práce i do klubu. Jako usedlá úřednice si v nich však nebudete připadat, pokud využijete oddělávacích proužků a připnete k nim podvazkové punčochy. Variantou samozřejmě je, pásky úplně sundat a nosit obyčejné kalhotky. Boční část kalhotek je zdobena černou krajkou a místa, kde jsou háčky na podvazky bílou krajkou.

Zadní část je bez puntíků, s malou slzičkou nahoře, která odhaluje kůži.

Aby svádění bylo úplné, kalhotky doplňuje krásná push up podprsenka ve stejném stylu.

Ultimátní randící rádce

Mersey / 04.02.2015

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Celý článek

Velký průvodce ženským poprsím

Nadsamec / 29.09.2016

Středobody mužského vesmíru, kozičky, cecky, nalejváky, dudy, balóny, melouny, bochany, vemena, prostě prsa! Když je miluješ, musíš poznat všechny jejich velikosti a typy. Průvodce ti pomůže zorientovat se!

Celý článek

18.10.2017

Celý článek

Naučte se rozepínat podprsenku jednou rukou

Michaela Kurtaničová / 18.08.2013

Znáte ty chvíle, kdy se vaše nehbité prsty snaží marně rozepnout podprsenku vaší partnerky a po několikátém nezdařeném pokusu nezbývá, než pokorně požádat o pomoc? Zaručený zabiják sexuálního napětí. Přitom rozepínání podprsenky není žádná věda a dokonce i jednou rukou to může být pro zkušeného jedince hračka. Stačí se držet tréninkového plánu a cvičit.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Podobné produkty