vibratory.net

Černé kalhotky s odepínacími podvazky

Poloprůhledné černé kalhotky s tmavými puntíky a bílou krajkou jsou ideální spodní prádlo do práce i do klubu.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: sc/3229743020
  • Velikost: poslední dostupná velikost XL
  • Materiál: 90% polyamid, 10% elastan

Poloprůhledné černé kalhotky s tmavými puntíky a bílou krajkou jsou ideální spodní prádlo do práce i do klubu. Jako usedlá úřednice si v nich však nebudete připadat, pokud využijete oddělávacích proužků a připnete k nim podvazkové punčochy. Variantou samozřejmě je, pásky úplně sundat a nosit obyčejné kalhotky. Boční část kalhotek je zdobena černou krajkou a místa, kde jsou háčky na podvazky bílou krajkou.

Zadní část je bez puntíků, s malou slzičkou nahoře, která odhaluje kůži.

Aby svádění bylo úplné, kalhotky doplňuje krásná push up podprsenka ve stejném stylu.

17.08.2017

Celý článek

Naučte se rozepínat podprsenku jednou rukou

Michaela Kurtaničová / 18.08.2013

Znáte ty chvíle, kdy se vaše nehbité prsty snaží marně rozepnout podprsenku vaší partnerky a po několikátém nezdařeném pokusu nezbývá, než pokorně požádat o pomoc? Zaručený zabiják sexuálního napětí. Přitom rozepínání podprsenky není žádná věda a dokonce i jednou rukou to může být pro zkušeného jedince hračka. Stačí se držet tréninkového plánu a cvičit.

Celý článek

Proč se vlastně pálí čarodějnice?

Mersey / 30.04.2015

Poslední duben je dnem pálení čarodějnic. Pojďte s námi zjistit, jak tato zvláštní tradice vznikla a zjistíte, že ty nebohé holky jsou dost možná týrany za svou šikovnost v sexu.

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Sex duel! Udělá vám to líp baculka, nebo vychrtlina?

Nadsamec / 26.05.2015

Jedno české rčení tvrdí, že jízda na skútru je jako sex s baculkou – je to super zážitek, dokud tě při tom nevidí kámoši. Co myslíte, jsou ofalděné samičky v posteli lepší než padesátikilové manekýny?

Celý článek

Podobné produkty