vibratory.net

Kondom pro ženy Femidom, 1 kus

Ženský kondom Femidom vám nabízí bariérovou antikoncepci, která je tenčí než klasický prezervativ a přesto je dostatečně odolná vůči protržení.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
79

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E20743

Materiál: Femidom FC2 je vyroben ze syntetického polymeru, takže jej mohou používat i osoby alergické na latex.
Rozměry

  • délka 17 cm
  • průměr kroužků 6 a 5 cm

Cena je za 1 kus.
Návod na použití

  • Odtrhněte zoubkovanou stranu fólie a vyjměte kondom
  • Promněte ho mezi prsty, aby se lubrikant rozprostřel po celé vnitřní ploše
  • Zmáčkněte vnitřní kroužek do tvaru oválku a zasuňte do vagíny, tak, aby vnější kroužek zůstal před vaginálním chodem
  • Při penetraci roztáhněte prsty vnější kroužek, aby nedošlo k zasunutí penisu mimo kondom
  • Po sexu uchopte vnější kroužek a kondom vyndejte

Ženský kondom Femidom vám nabízí bariérovou antikoncepci, která je tenčí než klasický prezervativ a přesto je dostatečně odolná vůči protržení. Je skvělým tipem pro ženy a páry, vyžadující lepší zamezení přenosu pohlavních nemocí a nechtěnému těhotenství. Pokud jste alergičtí na latex a klasické kondomy vám nevyhovují, z používání Femidomu nemusíte mít žádné obavy. Vyroben ze syntetického polymeru vám bude v tomto ohledu plně vyhovovat!

Funkce ženského kondomu je v podstatě podobná, jako u pánského prezervativu. Zde ale nejste závislí na erekci partnera. Kondom stačí zavést do vagíny, kde dobře drží díky vnitřnímu kroužku a přilnavosti na vaginálních stěnách. Kromě toho navíc můžete využít možnosti používat jej opakovaně. Stačí, když kondom po sexu vždy omyjete a vydesinfikujete.

Aplikujte kondom pár minut před stykem a pak už se nenechte ničím rušit! Předehru nebude kazit navlékání kondomu na partnerův penis, vaše ochrana se stihne lépe přizpůsobit vaginálním stěnám a vy budete vždy připravená.

Hodnotilo 28 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zuzi | před 2 měsíci 100%

Nejdůležitější ..nezpůsobuje žádné reakce svědění pálení . Bohužel za tu dobu co jej znám se znásobila cena.

Marek ostrý | před 4 měsíci 60%

Krásný pocit, lepší jak s normálním kondomem, jen manipulace je o něco složitější než jsme čekali.

Uživatel | před 7 měsíci 20%

Připomíná nám to igelitové sáčky ze supermarketu. Určitě jsou lidi, kterým toto vyhovuje -> zkuste to jako alternativu, pro nás to prostě není

Zákazník | před 10 měsíci 100%

Je to něco netradičního. Jako muže mě nic nestahuje, vše je volné. ) Femidom má v sobě hodně lubrikantu. Vnitřní kroužek je velmi pevný, s trochou cviku se dá ale dobře stlačit a zavést do vaginy. To se dá pěkně spojit s předehrou, nebo ho můžete do partnerky zavést sám. Vklouznutí penisu je pak velmi snadné a i pohyby uvnitř jsou s Femidomem velmi příjemné. Pohyby v pochvě nic nenarušuje, pocit - jako sex bez kondomu. Můžeme jenom doporučit. Je to příjemná změna ke klasickým kondomům.

Michael 68 | před 10 měsíci 100%

Výborný produkt! Používáme ho během plodných dnů a jsme z něho oba nadšení. Snadno se zavádí (příbalový leták je srozumitelný s názornými obrázky) a skoro nejde cítit. Jako muž necítím žádné škrcení, jak s kondomem. V partnerce se můžu dobře pohybovat a cítím ji mnohem víc, než s běžným kondomem. Na femidomu se jí líbí, že cítí každý můj pohyb, díky tomu, že je materiál podstatně tenčí (ale přesto odolný) než běžný latex. Intimní prožitek není narušen. Oboum nám to s Femidomem připadá jak "bez"! Uvolněný, něžný a vášnivý sex během plodných dnů.

Julča | před 10 měsíci 60%

Balíček dorazil po pár dnech. Zboží bylo v dobrém stavu. Pokud chcete vyzkoušet nějakou změnu antikoncepce - dobrá volba. Hodně zábavy!

Pekaři | před 10 měsíci 100%

Opravdu přirozený pocit pro oba. U ostatních kondomů to jsou jen plané sliby - tady to platí. Na poprvé je to možná trochu neobvyklé, ale je to prvotřídní zboží! Děkuji výrobcům!

Lukyn | před 11 měsíci 60%

Pro toho, kdo to jeste nikdy nezkousel, zajimave spestreni predehry, ale lepsi je to bez nej.

Alka | před 12 měsíci 80%

Důležité vědět, že i muž potřebuje lubrikant, aji když už je kondom zvlhčený Jinak jako žena cítím víc než s klasickým kondomem (pro muže)

Dom | před 13 měsíci 100%

Mně jako chlapovi to přišlo ok, přítelkyně ale moc nadšená nebyla. Cítila vnitřní kroužek, ale možná ho tam neměla uplně dobře Musel se asi nějak pohnout... Ale myslím, že s trochou praxe to půjde

Majík | před 14 měsíci 100%

Super alternativa pro všechny, kteří moc klasické kondomy nemusí a skoro nic při tom necítí. Velmi se to přibližuje pocitu "bez". Napoprvé si to chce trochu zvyknout a trochu potrénovat zavádění. Ale na to přijdete rychle.Lubrikant je už v tom, takže to krásně klouže. Závěr - kdo se chce chránit kondomem, Femidom můžu jenom doporučit

Kari kari | před 14 měsíci 100%

Kondom se snadno zavádí, drží na místě (aji když je to o něco divočejší) a je velmi odolný. Přesto pocitově je to skoro jako bez a navíc je téměř bez zápachu. Dobrá alternativa k normálním kondomům.

Tom Kočka | před 16 měsíci 100%

Nejlepší nehormonální antikoncepce, kterou znám. Vyzkoušen už několikrát a je to nejednodušší a nejpohodlnější způsob, aji když je žena velmi úzká. Bohužel je strašně špatně k dostání. V lékárnách vůbec a na netu bývá většinou moc drahej, jen tady to přichází v úvahu. Musí se prostě objednávat zavčas, jinak budete abstinovat.

Alžběta K. | před 18 měsíci 80%

Pořídila jsem si Femidom, abych partnerovi ukázala, jak je "náš" kondom velkej. Vyzkoušeli jsme ho a zatím můžu říct, že dobrý. Bohužel je poměrně drahé!

Anna F. | před 19 měsíci 80%

Vyzkoušeno poprvé a zjištěno, že to není nic pro mě. Samotný produkt je ale ok. Velmi tenké - přirozený pocit.

Alinka | před 20 měsíci 100%

Femidom je lepší než jiné kondomy pro ženy, nepoužíváme pořád, ale jen jen občas jako změnu ke klasickým kondomům, musí se to vyzkoušet. A ještě jsme neměli žádnej defekt.

Barbara - tanečnice | před 21 měsíci 100%

Femidom jsem si koupila, protože můj přítel to s kondomem "neumí". Funguje to s ním opravdu dobře! Je ale dobré použít nějaké mazivo, jinak je to pro něho moc suché.

zákazník | před 27 měsíci 80%

koupil jsem je kamarádce jako vtip, ale zamilovala si je, takže jsou všichni spokojení :D

leopardí žena | před 27 měsíci 80%

Když jsem to poprvy uviděla nechápala jsem proč!!! někdo potřebuje kondomy pro ženský. Ale jakmile jsem jim dala jednu šanci a byla jsem z nich docela happy a taky je fajn že jednou jsem zodpovědná za kondoma já. Rozhodně to má větší možnosti jak si to užít /je fakt velkej a neutlačuje pánský kousky jako kondomy) a taky je proti přenosu nákazy jako HPV, HSV protože to přikrejvá kus pysků. Nejni to teda úplný překrytí a ochrana (ale co teda je kromě abstinence, což teda nejni vůbec sranda? Jo no jo, ještě můžete onanovat :) ). Když jsem ho používala doma, tak jsem si to zkoušela sama s několika různýma vibrátory abych viděla jestli je v tom nějaký rozdíl. Bylo fajn nenadavat kondom na každý vibrátor zvlášť a jen je namazat a jet :D. Tenhle kondom zůstal na místě a udělal svojí práci. Jediná nevýhoda je, že náhodně se ozve chrastivej zvuk, který vydává ten materiál. S víc praxe se to dá minimalizovat, ale když to někomu vadí doporučuju zesílit zvuk u hudby abyste si to spojili s potěšením :D

Sian | před 27 měsíci 100%

Velice prijemny pohodlny vyrobek, presne jak bylo popsano na strance. Velmi doporucuju.

TCO191 | před 28 měsíci 80%

Pánský kondomy mě vždycky škrtily. Často jsem cítil když se kondom rozbaluje že se tím zabije intimní moment - připravujete se, vzrušení....a počkat. Pauza...musíme vzít kondom. Počkej minutku. Ne vážně ještě minutu a už ho budu mít. jasně používám je i tak, ale s přítelkyní jsme chtěli vyzkoušet něco jiného. ŽK (Ženský kondom) napoprvé to bylo suché a jako ehm plastovej sáček, ale přidali jsme lubrikant a s trochou zahřátí je žk pro chlapi pohodlný. BONUSY: 1) NEMUSÍTE SE PODKLÁDAT RUČNÍKAMA ANI TAM MÍT UTĚRKY NA RUCE 2) NÁPAD ZASUNUTÍ ŽK VŮBEC PŘED TÍM NEŽ NÁLADA ZAČNE SE NÁM ZAMLOUVÁ 3) NENÍ NUTNÝ VYTAHOVAT HNED PO VYVRCHOLENÍ. JE PĚKNÉ BRÁT TO TAKHLE POMALU I když vypadá na počátku divně, já jsem s ním spokojenej

Hanka | před 28 měsíci 60%

Když jsem je viděla tak jsem si říkala...CO to JAKO JE? Vypadají divně! Ale jeden z mých milenců mě přesvědčil a ukázal mi i výhody. Mám alergické reakce na hodně lubrikantů v kondomech. U těchto si mohu dát lubrikant, který znám. Použití je stejné jako u menstruačního kalíšku, ale nakonec jsme nechala svého muže aby to udělal on. Plusy jsou nezávislost na plné erekci (to je moje nej část když ještě stojí a je tvrdý mám fakt ráda když zůstane uvnitř, ale kvůli tomu pánskýmu kondomu to musíme přerušovat tak ted už ne) a snažší přechod od předehry ke koitu a od koitu k mazlení.

míca123 | před 29 měsíci 60%

Chtěla jsem vyzkoušet ženské kondomy. Jeden z důvodů byl, že pánské kondomy jsou pro mého muže moc široké v obvodu. Vyzkušela jsem to s dildem a měla jsem pocit, že mi něco blokuje vagínu. Druhá zkouška byla lepší, vkládala jsem ve dřepu. Pro mě to bylo lepší, ale manželovi vadil ten kroužek uvnitř. Na třetí pokus-vleže- jsem si dala pozor aby se to uvnitř nezatočilo a ten kroužek byl za mou pubickou kostí. A bylo to perfektní. JÁ I MANŽEL JSME VELMI ŠTASTNÍ

libeznice | před 29 měsíci 80%

Partner a já jsme fandové bezpečného sexu ale už ne fandové kondomů. Vyzkoušeli jsme opravdu rozsáhlé množství druhů a našli pár pánských, které nám vyhovují. Znám svou vagínu dost dobře, takže nebylo těžké kondom usadit. Myslím, že s praxí v tom nebude mít problém ani jiná žena. Musíte se ujistit, že to nemáte zkroucené uvnitř, aby se tam penis vůbec vešel. Při sexu se nám to líbilo oběma. Partner mohl cítit víc penisem a líbilo se mu že ho nic netísní. Pro mě to bylo stejné jak s kondomem, možná o maličko i lepší uvnitř. Ale i tak šlo o "cizí" materiál mezi náma dvěma, je to prostě jiný než normální kondomy. A můj partner má asi víc semene nebo co já vím, ale často mu z normálních kondomů začne vytékat...tady jsem se cítila mnohem bezpečnějí, je tam na to mnohem víc prostoru.

Lady Nešahat | před 34 měsíci 20%

Ženský kondomy JSOU skvělý nápad a JSOU i zábavnou předehrou. Ale je to těžké navléct, aby to zůstalo tam kde má. TAKY TO je to jeden z nejhlasitějších kondomů, co jste kdy vyzkoušeli.

Pán z Hor | před 35 měsíci 10%

je to pocit jako když se prodíráte skrz nějaký krabice abyste se dostali dovnitř (fakt pocit jako "odpaňování" bez krve a většiny bolesti...no fakt jsem nechápal), neserte se s realitou ženských kondomů, radši normální.

sUBMISIVNI F | před 39 měsíci 20%

MOHLA BYCH DOPORUCIT NECO MENE STRASNE??? TOHLE FAKT NEBYLO PRAVY ORECHOVY. NEPRIJEMNE U NASAZOVANI, TEZKE SI S TIM UZIT SEX A VIC TRABLU NEZ ZA CO TO STALO. ALE JASNE NE KAZDY MA STEJNOU ZKUSENOST A KAZDA VAGINA I PENIS JSOU JINY, TAK BY MOHLI BYT I POZITIVNI VYSLEDKY ALE S JINOU VAGINOU A PENISEM. DOPORUCUJU VYZKOUSET JESTLI HLEDATE NECO NOVEHO TREBA TO BUDE PRO VAS.

Vanessssa | před 44 měsíci 40%

Chtěla jsem to vyzkoušet jako alternativu k normálním kondomům. Fakt jsem doufala a měla velký očekávání - že prostě budu kontrolovat sama jestli se něco nenarodí a nenechám to jen na chlapovi. Bod za to, že nejsou z latexu ztrácí tím, že jdou děsně těžko navléct správně a i když je člověk má nasazený dobře tak má uvnitř vagíny pocit jako bych tam měla sáček se svačinou :). A jak je HLASITÝ! Nic divnějšího a kvílejícícího jsem neslyšela a vrzal tak celou dobu. Necítila jsem se chráněná, protože byl tak volný a bála jsem se že se něco pokazí. Můj partner si to taky neužil, říkal že to bylo jako plastovej pytlík. A myslím že vjemy jsou utlumený na obou stranách. :-P Možná že mám prostě anatomickou zvláštnost, která se nesejde s ženským kondomem. Kdo ví, ale doporučuju spíš normální kondom

Vše o kondomech 2/4 – typy pánské ochrany a femidomy

Plazboz / 31.05.2011

Nevíte, jaký kondom zvolit, aby vám jeho velikost přesně sedla? V dnešním díle o prezervativech se dozvíte, jaké existují velikosti, tvary kondomů a které jsou nejpohodlnější. Nezávislé ženy jistě potěší novinky v dámských kondomech. Povíme si také o lubrikaci a nakonec vás čeká několik tipů pro použití latexové ochrany s erotickými pomůckami.

Celý článek

Nejstarší erotické pomůcky světa

Michaela Kurtaničová / 06.04.2014

Která erotická pomůcka současnosti má podle vás nejdelší historii? Z předchozích článků připomínající milníky z historie vibrátoru už možná tušíte, že tato erotická pomůcka to se svou 200 letou historií asi nebude. A tušíte správně, nejstarší erotickou pomůckou je logicky ta nejjednodušší – tedy obyčejné dildo. Pojďte s námi nahlédnout do rodokmenů pěti erotických pomůcek současnosti.

Celý článek

Video: Kondom jako hudební nástroj

Michaela Kurtaničová / 20.03.2014

Co všechno se dá dělat s kondomem? Kromě sexu, pro který je tato gumová ochrana primárně určena, vás jistě napadne ještě spousta dalších činností. Kondom se dá použít jako vodní bomba, nafukovací balonek, guma k praku… nebo třeba jako hudební nástroj. Pokud jste zvědaví, jak taková sonáta pro kondom může vypadat, pojďte se s námi na to mrknout.

Celý článek

Bizarní antikoncepce historie 2/2 – vnitřnosti a Coca-Cola

Michaela Kurtaničová / 21.08.2014

Mít početí potomka pod kontrolou se hodí vždycky. V dobách dávno minulých mnohdy znamenalo zplození dítěte zbytečný hladový krk navíc. Lidé se tak v zoufalství uchylovali k hodně bizarním metodám, jak spojení pohlavních buněk zabránit. Co myslíte, byla účinější antikoncepcí voda od kováře nebo prasečí vnitřnosti navléknuté na penisu? Pojďme se na tyto a další bizarní metody antikoncepce podívat blíže.

Celý článek

Rozumíte bisexualitě? 1/2 - sexuální rody a orientace

Jana Šrámčíková / 19.01.2012

Bisexualitou nazíváme nevyhraněnou pohlavní orientaci. Mezi bisexuály jsou však velké rozdíly. Některým se sexuální preference v průběhu života mění, jiní jsou spíš hetero, ale sex se stejným pohlavím jim nevadí. Dnes si povíme, co vše bisexuální chování zahrnuje a odhadneme, kolik takových lidí mezi námi je.

Celý článek

Podobné produkty