vibratory.net

Kondomy Durex Intense Orgasmic, 3 ks

Anatomicky tvarované kondomy DUREX Intense Orgasmic z přírodního latexu - s vroubkováním a stimulačními výstupky a s gelem Desirex poskytujícím pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
129

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3036456

Rozměry: šířka 56 mm
Tvar: Easy-On (anatomický), s rezervoárem
Materiál: přírodní latex (nalubrikovaný)
Skladování: Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.
Výrobce: Durex (Velká Británie)

Anatomicky tvarované kondomy DUREX Intense Orgasmic z přírodního latexu - s vroubkováním a stimulačními výstupky a s gelem Desirex poskytujícím pocit zahřívání, ochlazení nebo mravenčení. S příchutí máty.

Tvar Easy-On pro snadnější nasazení, pohodlí a dokonalou přilnavost. S rezervoárem. Lubrikované.

Všechny latexové kondomy Durex překračují mezinárodní normu kvality ISO 4074 pro pánské kondomy z přírodního latexu.

100% elektronicky testované.

Cena za krabičku (3 kusy).

UPOZORNĚNÍ: Pouze na jedno použití. Používejte pouze vhodné lubrikační gely. Lubrikanty na bázi oleje mohou kondom poškodit (vazelína, dětský olej, atd.). Dermatologicky testováno. V případě podráždění nebo nepříjemných pocitů přestaňte kondomy používat. Pokud potíže přetrvávají, poraďte se s lékařem. Kondomy jsou vyrobeny z přírodního latexu, který může způsobovat alergické reakce. Osobám trpícím alergiemi na latex doporučujeme před použitím kondomu konzultaci s lékařem.

Hodnotilo 10 zákazníků: 84 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Dred | před 5 měsíci 60%

Tyto kondomy jsou relativně bez zápachu, naplněné gelem. Díky svému vroubkování a výstupkům se mají postarat o intenzivní zážitek a více zábavy při sexu. Musíte tomu ale trochu věřit, protože o tom rozhoduje více faktorů. Každopádně rozhodně existují tenčí kondomy. Stimulační gel je rozhodně otázka vkusu. Na jedné straně má intenzivní mátové aroma, ale na straně druhé gel dráždí sliznici a tím způsobí termický efekt. Pokud to máte rádi, ok. Citlivým jedincům se to líbit nebude a spíš jim to bude nepříjemné. Určitě to nejsou špatné kondomy. V první řadě jde o spolehlivost. Fajn by byly nějaké podrobnější informace o účincích gelu.

Junior | před 6 měsíci 80%

Mně se zdály nejprve větší, než ty od Billy boy, což se ale ukázalo jako blbost - nicméně tyto se dají snadněji narolovat a možná se hodí i na větší penisy než Billy boy (?). V porovnání s těmi od Billy boy jde u těchto líp poznat, která strana patří na něj a která má být zvenku. Výstupky se postarají o velké potěšení. Nejsou nepříjemné. Typický kondomový odér. Jednoduché použití. Doporučuji.

Adam | před 6 měsíci 80%

Tyto kondomy od Durex jsou, jak je zvykem, velmi kvalitní. Jsou odolné, spolehlivě chrání a snadno se používají. Snadno poznáte, která strana je venkovní a tvar je taky super. Stimulační efekt pro ženy díky střídání vroubkování a výstupků jde těžko posoudit. Moje partnerka si jich všimla, ale jestli je sex díky tomu intenzivnější nebo něco víc, nemůžeme potvrdit, vždycky to pravděpodobně bude v hlavě.

Filip | před 6 měsíci 80%

Celkově můžu kondomy od Durex doporučit. Používám je od počátků věků a ještě jsem s nimi neměl špatnou zkušenost ;-) S těmito kondomy byste měli mít lepší sex, hlavně tedy ženy. Je fakt, že zpracování kondomů je skvělé. Snadno se otvírají, velmi pevné, snadná manipulace. Výstupky jsou v pohodě a je to s nimi o trochu hezčí. Jednu hvězdu odebírám za stimulační gel, protože mi příjde poněkud zbytečný. Hlavně protože trochu pálí a to může být pro citlivé jedince spíš nepříjemné. Tyto kondomy si kupte jen pokud víte co má váš partner rád. Cena mi přijde uplně v pořádku. Jistota je jistota a v tomhle případě máte jistotu za výhodnou cenu... ;-)

Filoména | před 6 měsíci 80%

Můj vnuk je z jejich testování nadšený. Mají ideální tvar a jsou pohodlné, s rezervoárem, jsou průhledné a navlhčené. Šířka 56 mm, délka 195 mm, jsou dermatologicky testované. Můj vnuk není nijak zvlášť otravný a nebaví se se mnou o kondomech, ale řekl jen: " Babi, můžeš napsat, že jsou super" A to jsem taky udělala😉.

Jura | před 6 měsíci 80%

Tyto průhledné mátové kondomy nejenom že svěže voní, ale mají díky svým výstupkům, vroubkování a stimulujícímu gelu povzbuzující účinek. Manipulace je velmi snadná, návod je popsaný i vyobrazený uvnitř v balení. Co se týče zpracování těchto kondomů - výborné. Minimální trvanlivost asi 5 let. Doporučuji

Eliška | před 6 měsíci 100%

Spolehlivé a skvěle drží. Ale jako žena musím říct, že se mnou výstupky a drážky nic nedělají, necítím je a jestli snadněji dosahuju orgasmu, taky nemůžu potvrdit. Ale když o tom víte, tak jako placebo to může fungovat, podle mě. Kvalita kondomů je ale vynikající, sedí, mají dostatečně velká rezervoár, netrhají se a máte v něm dobrý pocit...říká (on).

Natálie J. | před 6 měsíci 80%

Jedná se o stimulační latexové kondomy s vroubkováním, výstupky a jako extra ještě navíc se stimulačním gelem. Snadno se rolují. Kvůli gelu jsou trochu mastnější, což by ale nemělo vadit. Vůně je mátová. Struktura: nejprve výstupky, pak vroubkování a nakonec zase výstupky. Díky stimulačnímu gelu může na ženy působit různě. Takže u mě střídavý pocit chladu a tepla, což bylo trochu otravné. Ale co se týče pocitu, tak to byl první kondom, u kterýho jsem vůbec nějaké výstupky a vroubkování cítila. Kvůli gelu není kondom vhodný na anální sex a pokud dojde k podráždění, neměl by se používat. Závěr: Díky stimulačnímu gelu dojde více či méně k dráždivému efektu. Protože mě ale moc stimulační nepřipadá, dávám 4 hvězdy.

Petr Olmik | před 7 měsíci 100%

Jestli se dá pomocí kondomů dosáhnout lepšího prožitku je sporné. Na tom se podílí více faktorů. Jako kondomy ale splní svůj účel dokonale a můžu je bez omezení doporučit.

Cupcake | před 7 měsíci 100%

Příjemné narolování, žádný pocit sevření. S durexem mám pocit bezpečí. A co se týče nevyhnutelnému orgasmu, o tom pochybuji, k tomu je přece jen potřeba trochu víc ;) , ale jsou příjemné.

Podobné produkty