vibratory.net

Kondomy Durex Pleasure Me, 3 ks

Anatomicky tvarované kondomy DUREX Pleasure Me z přírodního latexu - s vroubkováním a stimulačními výstupky, které jsou specificky rozmístěné tak, aby dráždily vás i vaši partnerku.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
69

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 8057882

Rozměry: šířka 56 mm
Tvar: Easy-On (anatomický), s rezervoárem
Materiál: přírodní latex (nalubrikovaný)
Skladování: Uchovávejte na suchém, chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem.
Výrobce: Durex (Velká Británie)

Anatomicky tvarované kondomy DUREX Pleasure Me z přírodního latexu - s vroubkováním a stimulačními výstupky, které jsou specificky rozmístěné tak, aby dráždily vás i vaši partnerku. Vroubky jsou umístěny ve spodní části kondomu pro zvýšené dráždění klitorisu.

Tvar Easy-On pro snadnější nasazení, pohodlí a dokonalou přilnavost. S rezervoárem. Lubrikované.

Všechny latexové kondomy Durex překračují mezinárodní normu kvality ISO 4074 pro pánské kondomy z přírodního latexu.

100% elektronicky testované.

Cena za krabičku (3 kusy).

UPOZORNĚNÍ: Pouze na jedno použití. Používejte pouze vhodné lubrikační gely. Lubrikanty na bázi oleje mohou kondom poškodit (vazelína, dětský olej, atd.). Dermatologicky testováno. V případě podráždění nebo nepříjemných pocitů přestaňte kondomy používat. Pokud potíže přetrvávají, poraďte se s lékařem. Kondomy jsou vyrobeny z přírodního latexu, který může způsobovat alergické reakce. Osobám trpícím alergiemi na latex doporučujeme před použitím kondomu konzultaci s lékařem.

Hodnotilo 12 zákazníků: 92 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Karafa | před 4 měsíci 60%

Kvalita od durex a spolehlivost je jako vždycky super. Bohužel žena nepociťuje skoro žádný rozdíl oproti běžným kondomům. Upřímně, čekali jsme od durexu víc, protože jsme toho od nich měli už víc a byli vždy spokojení.

Opálená | před 5 měsíci 100%

velmi přirozené.. dobrý výrobek, který můžu jen doporučit. Ačkoli výstupky a vroubkování nejde moc cítit, jsou příjemné.

Gustav | před 5 měsíci 80%

Rychlé dodání, bohužel mi ta cena za 3 kondomy přijde opravdu vysoká. Na vyzkoušení je toto malé balení ok, ale existuje taky spoustu maxibalení (poté co to otestujete tady na tom malém), u kterých se dá hodně ušeřit. Kvalita a odolnost je dobrá 4 hvězdy

Divočák | před 5 měsíci 80%

Pro muže skvělý, příjemný. Zato žena ty výstupky skoro vůbec necítí. Ale celkově v pohodě.

Bobik | před 6 měsíci 100%

Durex kvalita, která vás dostane. Od durexu jsem vyzkoušel již více variant a musím prohlásit, že všechny jsou super.

Anitka | před 6 měsíci 100%

Ze zdravotních důvodu musím používat jen kondomy. Museli jsme vyzkoušet spoustu druhů a značek, což bylo otravný, když pořád něco nevyhovovalo.. Pro mě a partnera jsou tyto nejlepší. Sedí perfektně, dají se snadno narolovat a hodně cítíte.

RG | před 6 měsíci 100%

trochu dražší, ale skvělý. Perfektně padnou, s výstupky je to po celou dobu strašně příjemné i vevnitř. Je to sen. Plnej počet!

Vaníček | před 6 měsíci 80%

Dobře sedí, nejsou vůbec úzké, což je super. Kvalitnější sex jsme nezpozorovali ani jeden. Kondomy mě přijdou spíš otravné. Moje žena je taky nemusí a říká, že bez nich je to mnohem lepší, co se týče pocitu. Svůj účel ale plní, proto dávám jen 1 hvězdu dolů.

C.R. | před 6 měsíci 100%

Skvělý kondomy, hlavně to vroubkování. Výstupky nejdou (alespoň podle mě a podle přítelkyně taky) skoro cítit, ale vroubkování je top. Celkově dobré kondomy, objednám znovu.

Kaplan | před 7 měsíci 100%

Pro info: Pleasure me je pravděpodobně nový název pro Pleasuremaxx! Normální kondomy jsou podle mě moc uhlazené a pak se ztratí ten správný pocit. Tyhle jemně zdrsněné kondomy napodobují lépe povrch pokožky a zajistí tak přirozený pocit. Myslím, že ti, co z nich byli zklamaní, by se měli poohlédnout po nějakém stimulačním kroužku.

A.B. | před 7 měsíci 100%

Jsou fakt skvělý. Moje přítelkyně se udělala jak vodopád. Vroubkování je pro mě (jako muže) relativně nezajímavý, ale ona to miluje.

Pan Nula | před 7 měsíci 100%

Rychlé dodání, super poměr ceny a kvality. Koupím určitě znovu, pěkně lubrikované, dobře se používají.

Podobné produkty