vibratory.net

Korzet pro muže, černý s průsvitnými vsadkami

S tímto sexy korzetem pro muže budou mít i pánové krásně útlý pas.

  • postará se o pořádné stažení pasu
  • vyzývavý otevřený rozkrok
  • sexy průsvitné vsadky
  • zip pro snadné oblékání i svlékání

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
799
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 21900441701

Velikost: S, M, L, XL, XXL
Barva: černá
Materiál: 90% polyamid, 10% elastan
Výrobce: Svenjoyment

S tímto sexy korzetem pro muže budou mít i pánové krásně útlý pas. :)

Korzet je ušitý z elastické, ale dostatečně pevné tkaniny, takže se postará o pořádné stažení pasu. Má dlouhý zip pro snadné oblékání, vzrušující průsvitné vsadky a vyzývavý otevřený rozkrok. Pokud si tedy neobléknete tanga, bude mít vaše partnerka či partner možnost potěšit vás z obou stran, případně vy můžete potěšit jeho či ji. :)

INFO: Tanga na obrázku nejsou součástí balení, takže si nějaká vyberte zde.

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

Nejčastější mužské chyby při sexu a jak to muže odnaučit

xOV / 31.05.2013

Asi každá dívka zažila rande, které probíhalo skvěle, dokud nedošlo na intimnosti. Ačkoliv nápadník byl velmi sympatický, stačilo pár kiksů a bylo po všem. Přesto nad ním nemusíte lámat hůl. Dobrých mužů je jako šafránu, takže proč ho raději nezkusit převychovat? Přinášíme Vám návod, jak je to odnaučit.

Celý článek

17.11.2017

Celý článek

Prádlo Fundawear od Durexu lze napojit na internet

Michaela Kurtaničová / 23.11.2013

Durexperiment je projekt zaměřený na potěšení z tělesné blízkosti spřízněné duše. Má znásobit vaše sexuální uspokojení a přinášet nové podněty do partnerského sexu.  Co když ale vaše druhá polovička není zrovna na dosah? I pro tyto případy Durex nabízí řešení. Je jím spodní prádlo Fundawear se zabudovaným vibračním zařízením, které se dá ovládat smartphonem na dálku.

Celý článek

Homosexuálové a sex – Jak to dělají gayové?

T. / 04.11.2014

Zeptáte-li se kteréhokoliv homosexuála, jaké otázky ohledně své sexuální orientace nejčastěji dostává, odpoví vám obšírným seznamem, zahrnujícím mj. snad všechny fáze coming outu. Stranou od „uvědomění“ sebe i ostatních leží ale otázka, která se stává silnou palebnou municí na večírcích, které kombinují gaye a veliké množství alkoholu – jak vlastně probíhá sex mezi dvěma (a více) muži?

Celý článek

Podobné produkty