vibratory.net

Košilka babydoll a kalhotky Abierta Fina

Prádélko z této sady vám umožní naplno využít potenciál vaší ženskosti a rafinovanosti, všechny vaše intimní partie hezky k vidění.

  • vyzývavé otvory na prsa
  • tanga s otevřeným rozkrokem
  • výrazná ozdobná mašle

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 049 899

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 27404601021
  • Velikosti: S
  • Materiál: 100% polyamid
  • Barva: červená v kombinaci s černou
  • Výrobce: Cottelli Collection (kolekce Abierta Fina)

Prádélko z této sady vám umožní naplno využít potenciál vaší ženskosti a rafinovanosti, všechny vaše intimní partie hezky k vidění. V balení nalezněte noční košilku, která má otvory pro prsa a kalhotky s otevřeným rozkrokem.

Košilka působí velice provokačním odhalujícím dojmem. Levá a pravá přední část se spojuje jenom u ňader výraznou černou ozdobní mašlou ze stuhy. Košilka vás více odhaluje než skrývá.

Tanga jsou hodně minimalistická, ze stejné látky jako košilka a navíc vaše intimní partie budou díky otevřenému rozkroku dostupná i během milování, což určitě ocení každý milovník prádélka. Zadní část má podobu tenkých šňůrek, takže celý váš zadeček vystaví na obdiv.

Tak jako jiné kousky z kolekce Abierta Fina, i tento set prádélka jde nekompromisně k jasnému cíli – vyburcovat touhu vašeho partnera na maximum. Kombinace vášnivé červené a klasické černé funguje výborně u všech typů žen.

Hodnotili 2 zákazníci: 95 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Dana 38 | před 21 měsíci 90%

Muž projevil zájem o nějaké prádlo pro intimní chvíle. Pořídili jsme tuhle košilku při společníém brouzdání sexshopem. Měla jsem obavu, aby vše sedělo, když si to nemůžu vyzkoušet, ale sedí to a ten materiál je super. Košilka zahaluje i odhaluje zároveň, partnerovi se v ní moc líbím. Sama se v ní cítím dost pohodlně. Přes otevřenou část na prsa mi partner dráždí bradavky, takže nejsme ochuzeni o tuhle příjemnou činnost, která u kostýmků s podprsenkou není možná.

Reff.: | před 35 měsíci 100%

Velmi kvalitní produkt; nám (oběma) se náramně líbí !

Obdělávání těhotné zahrádky povoleno a doporučeno!

Nadsamec / 06.08.2015

Pokud si někdo myslí, že k sexu s těhotnou může přistupovat stejně jako k dovádění s tuctovou baculkou, je to neohrabaný vůl. Pro ty ostatní je tady návod z praxe, ve kterém jde doslova o život. A taky o skvělý sex!

Celý článek

Podobné produkty