vibratory.net

Koule na auto Pipedream CHROME TOW NUTZ

Máte koule?

  • dokonalý dárek pro vášnivé řidiče :)
  • pěkné detailní zpracování
  • rychlá a snadná montáž

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
149

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000011671

Rozměry: 16x10x5 cm
Barva: stříbrná
Materiál: plast
Výrobce: Pipedream (USA)

Máte koule? Že ne?! Nevadí, máme pro vás jedny náhradní - tenhle závěsný šourek CHROME TOW NUTZ náležitě stylově ozdobí zadek vašeho auťáku!

Montáž je snadná a rychlá - koule (kamkoliv) jednoduše přichytíte pomocí dodávaných stahovacích pásků. A pak už si můžete vychutnávat ten pocit plný zadostiučinění, když ve zpětném zrcátku sledujete, jak ostatní chlapi za volantem blednou závistí, protože vy máte větší koule než oni!

Hodnotilo 8 zákazníků: 95 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zabak | před 9 dny 100%

Musel jsem je mit na moji Skodovku.. i kdyz ji rikam Berta! Vsem rikam, ze je to moje trofej, neco jak kdyz mate na zdi parohy! Haha... ale nedavno mi je nekdo ukradl... Koupim je znova, ale musim vymyslet, jak je pridelat, aby bylo tezsi je ukradnout.

Ocel | před 1 měsícem 100%

Miluju pozorovat vyrazi lidi, kdyz si koule pridelam na auto. Tyjo, jsou fakt skvely!

Ríša | před 1 měsícem 80%

Koupil jsem je na firemního ježíška v práci. Většina mých kolegů jsou chlapi, takže to bylo perfektní. Mohli se umlátit, kdo dostane koule. Bylo to šílený :D

Nekonečný | před 2 měsíci 100%

Někomu se asi líbily stejně jako mně, protože jsem je dal na auto a za tři dny byly pryč. Dokonce jsme je k autu přidrátovali. Byl jsem hrozně zklamanej, protože jsem je chtěl hrozně dlouho. Dokud byly na autě, vypadaly strašně srandovně. Škoda

Denisa B | před 3 měsíci 100%

Konečně! Konečně můžu já, křehká dívka, říct, že mám ocelový koule! Budou vypadat skvěle na mým broukovi. A co je lepší, mám konečně dobrou výmluvu proč si koupit ten pickup, po kterým pokukuju už dlouho. A mladšího přítele! Dámy, tyhle koule vám dodají sílu!!!! Konečně mám pocit, že můžu být opravdovej grázl! A stačilo jenom koupit si lesklý ocelový koule! Díky!!!

darth | před 3 měsíci 100%

vtipny jak prase, skvelej darek pro odvaznyho kamarada nebo pro chapa, co ma velky auto s velkym motorem. a pro holky je to zase skvela trofej

Adek | před 3 měsíci 80%

Když mi dorazil balíček, málem jsem se počůral smíchy. Ty "koule" jsou prostě mega. Velikost je víc než dostačující. Super kvalita - dá se jasně poznat už ze 100m, o co se jedná :D Pokud máte koule na to čelit znechuceným pohledům cizích lidí nebo naopak sklízet obdiv od vedlejších aut na semaforu - kupujte!

Diva | před 3 měsíci 100%

Koupila jsem je jako překvápko pro chlapy na jednu party, co jsem pořádala. Totálně zabodovaly! Chlapi říkali, že když je mají na autě, musí se pořád smát. HAHA

Jazykové okénko – Masturbovat stokrát jinak

Michaela Kurtaničová / 15.10.2014

Masturbace, onanie, ipsace – to jsou odborné termíny pro jedno a totéž. Nás ale zajímalo, jak tomu říkají obyčejní lidé. Honíte si ocas, mastíte kládu nebo tepujete koberec? Slangových výrazů pro masturbaci jsme našli více než padesát. Pomůžete nám seznam vytáhnout na stovku?

Celý článek

Sexuální praktiky zvířat 1/3 – smrt, kanibalismus a drsňárny

Michaela Kurtaničová / 23.09.2014

Mysleli jste si, že různé sexuální perverznosti, zvrácenosti a úchylárny jsou výhradně parketou lidí? V následujících článcích vás přesvědčíme o opaku. Ani ve zvířecí říši není nouze o BDSM praktiky, skupinový sex, homosexualitu či dokonce nekrofilii. V prvním díle článku o nezvyklých sexuálních praktikách zvířat se budeme věnovat situacím, kdy jsou sex, mrzačení a smrt ruku v ruce.

Celý článek

Brilliant Bust – prsa jako opravdová

Michaela Kurtaničová / 25.06.2013

Dalo by se říct, že tahle realistická prsa se řadí spíše mezi sběratelské kousky. Ne, že by se snad dala sehnat jen v antikvariátu, ale to, co je na nich tak unikátní, je jejich tvar. Ten této sexuální hračce propůjčila slavná japonská herečka Risa Kasumi, respektive její ňadra. Pokud vám její jméno nic neříká, patrně nejste příznivci japonských filmů pro dospělé.

Celý článek

Prasárničky na zlínském Majálesu

Michaela Kurtaničová / 02.05.2014

S majálesy se roztrhl pytel a střídavě snad ve všech našich univerzitních městech studenti hojně slaví příchod května, toho měsíce, který předchází poslednímu měsíci školního roku. Úplně první se do oslav pustili ve Zlíně, kde místní studentský Majáles zorganizovali studenti z Univerzity Tomáše Bati. Zajímá vás, k jakým prasárničkám se v úterý 22. dubna ve Zlíně strhlo? Veškeré informace najdete v článku, a to včetně bohaté obrazové přílohy.

Celý článek

Jazykové okénko – Přirození stokrát jinak

Michaela Kurtaničová / 21.10.2014

Pochva nebo vagina, na druhé straně penis, pyj nebo prostě úd. Jak ale svým intimním partiím říkají obyčejní lidé? Připravili jsme pro vás téměř dvě stovky výrazů, kterými běžně svoje přirození častujete. Pojďte se s námi prozkoumat pohlavní slang.

Celý článek

Podobné produkty