vibratory.net

Kovové dildo Steel Multistim, anální i vaginální

Půvabně pokroucený multistimulátor, který o svých kvalitách bez váhání přesvědčí muže i ženy.

  • uspokojí vás análně i vaginálně
  • vzrušující design zvýší vaši rozkoš
  • můžete využít oba konce

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000011222

Rozměry: délka 19 cm, největší průměr 3 cm
Barva: stříbrná
Materiál: nerezová ocel
Výrobce: Steel Power Tools

Půvabně pokroucený multistimulátor, který o svých kvalitách bez váhání přesvědčí muže i ženy. Můžete ho totiž používat análně i vaginálně, přičemž efektivně využijete oba jeho konce. Neotřelý design zvýší váš požitek během erotických hrátek.

Při análním dráždění budete doslova u vytržení ze skupinky tří v řadě za sebou umístěných kuliček (nebo slziček). Postupným zasouváním do vás bude pronikat kulička za kuličkou, a protože jsou velikostně odstupňované, vaše vzrušení se bude také rajcovně stupňovat! Zahnutý tvar přesně cílí na prostatu, případně bod G.

Na druhém konci dilda se na vás bude těšit větší baňatá kulička, kterou si náležitě užijí zejména ženy při stimulaci vagíny. Ale vašemu análku taky udělá dobře :)

Materiál - vysoce kvalitní nerezová ocel - je extrémně odolný a vydrží prakticky jakékoliv zacházení, takže vás tohle kovové dildo bude obšťastňovat opravdu dlouhou dobu. Navíc ho lze lubrikovat libovolným lubrikačním gelem, na vodní i silikonové bázi. Stačí trošku namazat, dildo do vás hladce vklouzne a vy jen slastně zavrníte, když tam uvnitř zlehka zastudí... Nebo ho můžete na chvíli ponořit do teplé vody a bude příjemně hřát.

Čištění je hračka, opláchnete teplou vodou a mýdlem a na závěr doporučujeme vydesinfikovat speciálním čističem na erotické pomůcky, který je obzvlášť vhodný na anální hračky.

Stimulátor má vyšší hmotnost, což vás možná překvapí, když ho poprvé vezmete do ruky, ale drží se dobře a dá se s ním snadno manipulovat i v různých polohách.

Objevte svoji tvrdší stránku s dalšími produkty Steel Power Tools!

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Nikča | před 14 měsíci 100%

Úžasná hračka. Splnila všechna očekávání. Chladivý povrch je velmi příjemný. Zakroucený tvar vám poskytne ještě větší potěšení. Skvělá zábava pro ni i pro něj. Hygienické a snadné na údržbu.

Příručka análního začátečníka – jak si natrhnout prdel snadno a rychle

Mersey / 13.05.2015

Máš neodolatelnou chuť si doma strkat do zadku všelijaké věci? Máš chuť zkusit zasunout mrkev, tubu krému, flašku... ok, ale raději si nejdřív přečti něco o realitě těchto hokus-pokusů.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

24.10.2017

Celý článek

Podobné produkty