vibratory.net

Kovové dildo MYSTIM Groovey George
(elektrosex)

Groovey George od Mystim je dlouhé kovové dildo, které díky svému profilovanému povrchu s četnými kroužky nabízí intenzivní vaginální i anální stimulaci i bez proudu.

  • intenzivní brnění ve vašich útrobách
  • speciální tvar pro kvalitnější dráždění
  • lékařský hliník zvyšuje vodivost
  • zaoblená špička lehce vklouzne dovnitř
  • lze použít i bez elektrických impulzů

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
2 699

Ks

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E21887

Rozměry: celková délka 20 cm, průměr 4,5 cm
Barva: stříbrná

Materiál: ručně leštěný lékařský hliník
Póly: 2 (bipolární)
Obsah balení: kovové dildo Groovey George včetně kabelu
Výrobce: Mystim (Německo)

Groovey George od Mystim je dlouhé kovové dildo, které díky svému profilovanému povrchu s četnými kroužky nabízí intenzivní vaginální i anální stimulaci i bez proudu. Elegantní kov hladce klouže po kůži, když se dildo kroužek po kroužku noří do vašich dírek. Výrazné zaoblení této hračky usnadňuje zasouvání.

Jakmile je stimulace proudem aktivována, celá oblast břicha se naplní hlubokým a příjemným brněním nebo smyslným pulzováním v závislosti na nastavení zařízení. Pokud zatnete svaly, stimulace se okamžitě stává intenzivnější. Takže můžete ovládat, a zvyšovat vaše sexuální vzrušení bez použití rukou, dokud se nepřehoupnete přes útes orgasmu.

Groovey George je vyroben z lékařského hliníku a leštěn ručně. Pro další smyslové vnímání, může být ohřát na topení nebo ochlazen v ledničce: je určen k udržení teploty po delší časové období.

INFO: Abyste si všechny kvality dilda Groovey George užili naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu!

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s ošetřujícím lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku. Stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Elektrické stimulátory nesmějí být používány v blízkosti výbušných nebo hořlavých materiálů. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství a doplňky značky Mystim. Nikdy se nepokoušejte otevřít či rozmontovat jakýkoliv produkt značky Mystim, protože by došlo k poškození vnitřní konstrukce produktu, čímž by byly porušeny záruční podmínky.

Hodnotilo 6 zákazníků: 94 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

D. Adámek | před 5 měsíci 100%

Přála si ho moje paní. Ani jsem si nečetl popisek, jenom jsem věděl, že ho fakt hodně chce. Když došel, řekla mi, že k Georgovi je potřeba koupit ještě generátor, tak jsem objednal i ten. Až tehdy jsem zjistil, že to není vibrátor, ale stimulátor svalů! Saakra! Jako chlap jsem si vůbec nedokázal představit, jak by to mohlo uvnitř ženské fungovat, ale nemohl jsem se dočkat, až ho uvidím v akci. Super! Nemohla se ho nabažit! Ale ti, co nemají s elektro sexem zkušenosti, musí dávat pozor. Sice má jenom nízkou voltáž, ale nezapínejte ho, když ho máte v ruce, jinak vás kopne. Je naprosto zásadní, abyste byli už rozjetí a dildo strčili dovnitř, než ho zapnete. A nezapomeňte ho pak zase vypnout, než ho vytáhnete, jinak se vám může přihodit pěkné neštěstí, pokud se chápeme. Je to ale úžasný zážitek, pokud se nebojíte. Tohoto nákupu nikdy nebudete litovat, to vám slibuju.

Bertík | před 9 měsíci 60%

Mělo by se zmínit, že je toto dildo dodáváno bez zdroje a musí se zvlášť přiobjednat pokud ho ještě nemáte.

Lukas | před 14 měsíci 100%

Měl jsem velký respekt co se týče velikosti tohoto dilda, a ještě při objednávce jsem si nebyl jistý, jestli to byla dobrá investice. S mýma dosavadníma zkušenostma s těmato hračkama mi připadaly 4 cm moc. Zavádění samozřejmě vyžadovalo určitou trpělivost a odříkání, nakonec to šlo ale snadněji než jsem očekával. Jak už byl "George" na místě, dělal už jen dobře. Když ho pak vibrující přiložíte k podbřišku,tak je to prostě neskutečný pocit. Takže pozor, je to návykové!

Janek | před 14 měsíci 100%

Parádní

Danča | před 16 měsíci 100%

Jestli análně nebo vaginálně...toto zlatíčko mě vždycky rychle dovede k orgasmu

Eragon | před 17 měsíci 100%

Před nákupem jsem měl celkem strach, že bude dildo do zadečku moc velké. Vybalil jsem ho a hned vyzkoušel. Ukázalo se, že dildo spolu s gelem velmi snadno vklouzne dovnitř - mnohem snáz než menší dilda s plastu. Pak se dostaví skvělý pocit i bez elektrostimulace. Se stimulací je však spoustu nádherných chvilek zaručeno. Jak ho jednou vyzkoušíte, už jste lapeni. Tip: Úplní začátečníci by měli začínat pomalu s menšími dildy a hodně lubrikantu, aby si postupně zvykli na napětí a nesevřeli se. Pak už by brzy ani toto dildo neměl být problém Nejpozději u tohoto dilda se vám tento trénink vyplatí.

Uspokojte náruživou ženu jinak než obvykle

Mersey / 29.01.2015

"Nemusí stát. Stačí, když pevně visí." Jo, takhle se možná můžou uchlácholit chlapi v hospodě, ale ženskou na tohle neutáhnete. Máte ho vycucaný jak citron a ona stále kouká lačně. Téměř je zaděláno na problém. Ještě, že pro vás máme tyto spásné rady :)

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.10.2013

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Celý článek

Historie vibrátorů a dalších erotických pomůcek

Plazboz / 15.10.2009

Zajímavosti z historie erotických pomůcek a vibrátorů. Od historických dild a olivového lubrikačního oleje, přes vynález venušiných kuliček, až po první vibrátory na parní pohon, které se používaly pro léčbu ženské hysterie. Nahlédneme i do současnosti souhrnem nejnovějších pokroků v cybersexu.

Celý článek

Nejstarší erotické pomůcky světa

Michaela Kurtaničová / 06.04.2014

Která erotická pomůcka současnosti má podle vás nejdelší historii? Z předchozích článků připomínající milníky z historie vibrátoru už možná tušíte, že tato erotická pomůcka to se svou 200 letou historií asi nebude. A tušíte správně, nejstarší erotickou pomůckou je logicky ta nejjednodušší – tedy obyčejné dildo. Pojďte s námi nahlédnout do rodokmenů pěti erotických pomůcek současnosti.

Celý článek

17.11.2017

Celý článek

Podobné produkty