vibratory.net

Kovové vibrátory

Kovový vibrátor

Kovové vibrátory nejsou většinou vyrobeny z kovu celé, ale bývají pokovené. Základním materiálem je kvalitní plast a pokovení jim dodává luxusní vzhled. Oblíbené barvy jsou zlatá, stříbrná i červená.

Kovový vibrátor Lady Finger
Lady Finger

Předností kovových vibrátorů je právě povrchová úprava – hladký lesklý povrch se snadno čistí, vyhovuje alergikům a neobsahuje ftaláty. Tvar těchto vibrátorů bývá bez výstupků a anatomických zakřivení. Díky tomu lubrikační gel není třeba, v případě nutnosti však lze použít jakýkoli vodní, olejový i silikonový gel.

Kovové pomůcky jsou tvrdé a umožňují příjemně zatlačit. Dobře se přizpůsobují teplotě a jejich povrch proto není studený, i když tak na pohled mohou působit. Téměř všechny kovové vibrátory mají možnost plynule regulovat sílu vibrací od téměř neznatelné až po velmi intenzivní.

Kovový vibrátor Little Chroma
Celokovový vibrátor Little Chroma

Vibrátory s kovovým vzhledem vypadají luxusně a přesto nejsou drahé. Pořídíte je za 300-600,- Kč. Jsou odolné a vydrží i náročné erotické hrátky. Více však nemají co nabídnout. Pokud má žena ráda stimulaci bodu G nebo klitorisu, měla by zvolit vibrátor k tomu určený.

Výhody a nevýhody kovových vibrátorů

  • cena
  • luxusní vzhled
  • odolnost
  • zpracování levných variant
  • menší výběr

Ukázky kovových vibrátorů