vibratory.net

Kovový anální kolík se šroubovací zátkou Deluxe Aluminium - dutý

Krásně lesklý a těžký anální kolík Deluxe Aluminium není jen tak obyčejná anální hračka.

  • duté tělo a šroubovací zátka
  • ideální k roztahování zadečku i napouštění tekutin do útrob
  • z hliníkové slitiny - je neporézní a skvěle se čistí
  • ideální i pro hrátky s teplotami

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 099

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05125670000

Rozměry: celková délka 11,5 cm, zasunutelná délka cca 7,5 cm, max. průměr 3,7 cm, průměr otvoru 1,2 - 1,7 cm
Barva: stříbrná
Materiál: slitina hliníku
Výrobce: You2Toys

Krásně lesklý a těžký anální kolík Deluxe Aluminium není jen tak obyčejná anální hračka. Když ho totiž prozkoumáte důkladněji, tak zjistíte, že praktické poutko se dá odšroubovat, čímž se vám otevře pohled do nitra dutého kolíku, případně i do nitra partnera či partnerky, pokud jste již stihli kolík strčit do jeho zadečku. :)

Kolík je ideální nejen pro roztažení zadečku, ale i ke klystýrovým hrátkám. Přes jeho duté tělo se vám totiž bude do zadečku skvěle zavádět tryska nebo hadička, kterou do útrob napustíte vodu či jinou tekutinu. A když vaše drahá polovička vyšpulí zadeček hezky vzhůru k nebesům, můžete do kolíku zasunout třeba i trychtýř. :)

Anální kolík má rozšířenou základnu, která poslouží jako anální zarážka. Je vyroben z hliníkové slitiny, takže je hlaďoučký, neporézní, 100% voděodolný a po namazání krásně vklouzně dovnitř.

K lubrikaci můžete použít jakýkoliv anální gel. K čištění použijte vlažnou vodu s trochou mýdla, případně speciální dezinfekční prostředek na erotické pomůcky.

TIP: Kolík se hodí i ke hrátkám s teplotami, protože jej můžete před hraním zchladit v mrazáku nebo ohřát v teplé vodě.

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 2/2

21.10.2013

V minulém díle našeho seriálu jsme vám představili 5 zajímavých tipů, jak v domácnosti upotřebit zapomenuté erotické pomůcky. Pokud jste se rozhodli s námi soutěžit o poukaz na nákup v sexshopu v hodnotě 1000 Kč, možná uvítáte dalších 5 tipů pro inspiraci.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

11 rad pro bezpečný sex v těhotenství 2/2

Plazboz / 29.04.2010

Druhá část miniseriálu se zabývá sexuálními polohami pro těhotné. Dáme Vám několik tipů na oddechové polohy, které si můžete užívat i v posledních týdnech těhotenství. Zjistíte také, proč je sex v těhotenství prospěšný a jak lze po porodu zkrátit období bez sexu.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Nápady na využití erotických pomůcek v domácnosti 1/2

Michaela Kurtaničová / 14.10.2013

S erotickými hračkami si nemusíte užívat legraci jenom v posteli. Ty, které nepoužíváte, by byla škoda nechat ležet jen tak v šuplíku. Ve dvoudílném seriálu vám přinášíme několik tipů, jak najít praktické uplatnění i pro ta nejzaprášenější dilda, anální kolíky a vibrátory. A jako bonus: Soutěž o poukaz do sexshopu na 1000 Kč.

Celý článek

Podobné produkty