vibratory.net

Důtka z pravé kůže s dřevěnou rukojetí

Patříte do stále větší komunity příznivců tvrdších praktik v ložnici a preferujete klasický styl?

  • stylové důtky ze dřeva a kůže
  • k pohlazení i patřičnému pokárání
  • kvalitní - vydrží i drsné zacházení
  • praktické poutko na zavěšení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
549

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 20404171001
  • Rozměry: celková délka 75 cm
  • Materiál: kůže, dřevo
  • Barva: černá
  • Výrobce: ZADO

Patříte do stále větší komunity příznivců tvrdších praktik v ložnici a preferujete klasický styl? Tyto kožené důtky rozproudí krev v žilách každému milovníkovi BDSM a smyslného trestání.

Dřevěná rukojeť vám dobře padne do ruky a tak vám umožní dobře regulovat intenzitu dopadu štiplavých pásků na holou kůži subíka či subinky. Ti si dopad kůže na svá těla určitě rychle zamilují! Můžete zvolit z celé škály mezi symbolickým pohlazením až po skutečně citelné rány. Nechybí poutko, kterým si můžete provléci ruku, nebo jej využít na pověšení, když zrovna nerozdáváte rány lásky.

Známý výrobce kožených erotických pomůcek a prádla, společnost ZADO, je zárukou kvalitního zpracování a výborné jakosti použitých materiálů. Vůně kůže a kontrast submisivity a dominance vás oba jednoduše okouzlí!

Hodnotilo 20 zákazníků: 91 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Zákazník | před 20 měsíci 100%

dobrej

mangusta | před 24 měsíci 100%

je dobre udelana, dobre sedi do ruky, zvladne i vysoke naroky, zabavna vecicka, pekne placa

Kristýna Kulhavá | před 24 měsíci 100%

Velmi dobrá kvalita za takovou cenu . Všechny pásky zatím drží. Má příjemnou hmotnost a vyplatí se víc než skvěle

Sofie S. | před 24 měsíci 80%

padne moc pekne do ruky.dutku doporucuji. nadchla me a rozsirila sbirku mych hracek.

Yamaneko | před 25 měsíci 100%

Poměr cena-kvalita technicky vzato velmi dobrý. vypadá luxusně a pěkně práská XD. Nojono.. ale byl to jen dárek ze srandy no.. Nemám tušení, jestli ji moje přítelkyně někdy použije :P, ale je to dobrý doplněk ve stylu Padesát odstínů šedi.

Linaya | před 26 měsíci 80%

Tohle zboží jsem objednala na hraní pro mou kočku, protože klasické hračky pro kočky (jako třeba šidítko s peřím a podobné) vydrží jen chvíli. Musím říct, že pro tenhle "účel" je vyhovující.Odolává drápkům a kousání, i divokým rvačkám. Na důtkách a podobných sice neujíždíme, ale můj chlap to prostě musel vyzkoušet a vzal mě s tím přes holá stehna. Ale mě moc neláká u toho brečet. Odolnost a zpracování odpovídá ceně a můžu důtku doporučit. V sobotu jsem objednala, v úterý přišlo. To je taky bod navíc. Nakonec jen 4 hvězdičky kvůli délce. Když si hraju s kočkou, musím se ohnout nebo si kleknout na zem ;)

hodněaktivní | před 27 měsíci 100%

i po silném nářezu se žádný z pásků neurval - řádná kvalita za řádnou cenu. Tak si ten SM-život pěkně užijte (doporučuju pročíst všechny recenze....)

Malá kočička | před 27 měsíci 80%

Pěkná důtka, dobře padne do ruky. Kůže je příjemná, ale ne moc měkká. Jenom pásky jsou delší, než by musely být a občas se stane, že nějaký skončí jinde, než kam jste mířili. Proto jedna hvězdička dolů.

krtek | před 30 měsíci 100%

tenhle výrobek co do ceny a kvality nic nepřekoná. velmi výhodná cena a hodně kvalitní. prostě třída.

Vločka | před 32 měsíci 60%

Byl to dárek jen tak ze srandy ve stylu "cukr a bič" . Takže bohužel nemůžu ohodnotit její kvality ! Proto jen ?! 3 hvězdičky

manu | před 36 měsíci 100%

Ahoj já můžu tenhle výrobek jenom doporučit. Co se týká poutka není udělané nejlíp, ale za takovou cenu nemůže člověk nic namítat. Důtka je dobrá nová zkušenost pro začátečníky.

Petr Lovec | před 37 měsíci 100%

Byl to jen dárek na rozloučenou pro kolegy (kterej chtěl převzít vedení), ale zaslechl sem, že funguje dobře. :-)

Jůlie | před 37 měsíci 100%

Za tu cenu a pro mě jako nováčka je důtka absolutně v pohodě. Udělaná je dobře a hezky voní po kůži. Koupila bych si ji znovu.

Majk Bulík | před 39 měsíci 100%

Důtka se nejlíp hodí pro všechny, kdo chtějí vyzkoušet zas něco nového. Budete chtít víc! Doporučuju, hlavně kvůli ceně!

MRAK | před 39 měsíci 100%

...jinými slovy, tahle důtka se dobře drží a díky pěkně dlouhé dřevěné rukojeti je vyvážená, takže HNEDKA dostanete chuť důtku použít dle svého uvážení...ne vážně, prostě s ní docela rychle nabudete pocit, že jste někde na galéře...a tady se teprve ukáže, kdo je pán a kdo otrok!...krása! Jestli tomu nevěříte...vyzkoušejte si to sami...a pak se uvidí, z jakého jste těsta! Já osobně jsem našel důtku, která mi vyhovuje, a její cena je směšná...nabízí spoustu možností použití díky drobným úpravám na kožených páscích (např. uzly), ovlivníte tak její funkčnost...k ošetření kůže bych doporučil olej Ballistol 29766, uvidíte sami, že ten olej je geniální a nejen na ošetření KŮŽE!!!...takže si to spolu užijte!

Bear | před 41 měsíci 80%

Pouzivam na partnerku a libi se ji to :-) . Ve skutecnosti se timhle smerem neorientuji,ale je to svym zpusobem sranda.Dutka je odolna a "milostne hratky" vydrzela.

Robert Rajcovní | před 42 měsíci 60%

Pěkná hračka a splňuje představy. Kočičky si s ní rády hrají.. Ale vždycky s citem. Pa Robert

Sandra | před 44 měsíci 100%

Neřekla bych, že je jen pro začátečníky. Zpracování je dobré a perfektně padne do ruky, doporučuji ji. Moc děkuji za rychlé dodání

Katrin Jánská | před 45 měsíci 100%

Objednala jsem důtku bez nějakých větších nadějí, co lze taky očekávat za petistovku že? Ale důtka mě hodně pozitivně překvapila! Rukojeť se naprosto skvěle drží a přesnost míření je velmi vysoká; plácnutí dopadne přesně tam, kam má a nezpůsobuje žádné neplánované zranění. Zpracování je dobré a důtka něco vydržíí. Můžu ji doporučit.

Daniel A. | před 46 měsíci 80%

Produkt odpovídá popisu. Kvalita není nijak oslnivá, ale v porovnání s cenou je to naprosto v pořádku. Rozhodně můžu doporučit začátečníkům v téhle oblasti.

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Spanking plácačka pro fetišisty na boty

Plazboz / 25.06.2012

Nedávno jste si u nás mohli přečíst článek věnující se fetišismu bot (tzv.retifismu) a využití obuvi při rozlišných sexuálních praktikách. Dnes pro vás máme lahůdku, která kromě boot fetišistů zaujme milovníky spankingu - plácačka s podrážkou. Tato plácačka Jack Boot uspokojí všechny, které již klasická bondáž s výpraskem neuspokojí a chtějí něco extra. Pohled na červený zadek partnera/partnerky, posetý šlápotami je opravdu působivý a přinese neobvyklý zážitek oběma partnerům.

Celý článek

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

Podobné produkty