vibratory.net

Kožený poutací kříž ZADO

Poutací kříž od ZADO je ideálním doplňkem k poutům na ruce a nohy, která mají kroužky pro přichycení karabin.

  • z kvalitní kůže (štípenky) a kovu
  • perfektní provedení - přežije i tvrdší zacházení
  • karabinky pro připevnění jakýchkoliv pout

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
719 679

dodání do 12 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 20301101000

Rozměry: délka řemenů včetně karabin 15 cm
Barva: černá
Materiál: pravá kůže (štípenka), kov
Výrobce: ZADO

Poutací kříž od ZADO je ideálním doplňkem k poutům na ruce a nohy, která mají kroužky pro přichycení karabin. Postará se o dokonalé znehybnění vašeho subíka či subinky, který před vámi bude konečně klečet tak, jak se sluší a patří na správného otroka. :)

Poutací kříž tvoří čtyři kožené řemínky s karabinami. Pásky jsou vyrobené z kvalitní kůže (štípenky) a jsou prošité a přinýtované ke spojovacímu kovovému kroužku, takže kříž vydrží i drsnější zacházení.

V případě mírného zašpinění stačí kůži otřít vlhkým hadříkem s neparfémovaným mýdlem. Můžete si pomoci i speciálním čisticím přípravkem na kůži. Při větším znečištění raději zaneste výrobek do čistírny na kožené zboží.

Kůži pravidelně ošetřujte speciálním přípravkem na kožené výrobky.

UPOZORNĚNÍ: Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky (třeba benzín) a kříž nikdy neukládejte do igelitového sáčku, jinak začne plesnivět.

INFO: Pouta na obrázku nejsou součástí balení. Vyberte si nějaká tady.

Hodnotilo 12 zákazníků: 97 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Alex | před 1 měsícem 100%

Skvělý poutací kříž, dobré zpracování a pevné karabiny. Volnost pohybu je krásně omezena, čekají vás vzrušující chvilky.

Danek12 | před 2 měsíci 60%

Výborný produkt, doporučuji, ale dle popisu jsem očekával více. Velmi dobré zpracování, stabilní

Tobiáš56 | před 2 měsíci 100%

Opravdu dobré zpracování. Na takový produkt opravdu dobrá cena. Jen tak dál. Určitě zde nakoupím znovu.

V.K. | před 3 měsíci 100%

Tento kousek funguje, jak má a ještě k tomu za tak skvělou cenu. Rozhodně doporučuju! Samozřejmě rozhodne životnost, ale to ted nemůžu hodnotit.

Regina45 | před 3 měsíci 100%

pěkné zpracování, pevný. Žádné ostré hrany, o které se můžete zranit, pružný a přesto dost vydrží.

Pražan | před 3 měsíci 100%

S křížem se to má jinak než na obrázku - je bez pout. V popisu to sice je, ale i tak to není fér. Poměr cen/výkon jinak odpovídá.

Dianka | před 3 měsíci 100%

Odpovídá popisu. Doporučuju. Protože se jedná o pravou kůži, vydrží i kdejaké tahání. Karabiny drží taky pevně a neuvolňují se.

Marcelo | před 3 měsíci 100%

Díky kříži bude partner v dominantní roli a spoutaný(á) tuto pozici také ocení.

Tomáš H. | před 3 měsíci 100%

Výrobek je kvalitní a působí bytelně. Bohužel chybí pouta na ruce a nohy, ale není to výtka, protože výrobce to jasně uvedl, jen jsem to přehlédl. Jenom to foto je bohužel lehce zavádějící. Naštěstí tady máme ještě jedny stará pouta a tak jsme to mohli hned vyzkoušet. Takže můžeme jenom doporučit, ale nezapomeňte objednat extra pouta na ruce i nohy.

Snoopy | před 3 měsíci 100%

Ve spojení s ostatními hračkami je tento kříž opravdu velké o zpestření pro neobvyklé hrátky, aji když jste v této oblasti úplnínováčci. Opravdu doporučuji!

Filmový fanoušek | před 3 měsíci 100%

Tento kříž opravdu doporučuju ke svázání do kozelce nebo na čtyři, nákupu teda rozhodně nelituji. Pouta si musíte objednat zvlášť.

Daniela T. | před 4 měsíci 100%

Dodání ok. Velmi pohodlné, dá se různě nastavit. Přejem všem hodně zábavy, tak jako máme my.

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

Striptýz, orál, péčko aneb udělejte mu hezký večer

Mersey / 15.02.2015

Muži milují orální sex (zejména když jim žena kouří). Muži zbožňují dívat se na svlékající se ženu. Muži rádi koukají na porno. Souhlasíte? Dejte mu toto vše vy sama a váš sameček bude vrnět blahem. Jasně, zní to ohraně – striptýz, orál, sledování porna... Ale přiznejte si, kdy naposledy jste mu takovou radost udělala. Překonejte klišé a předsudky a vrhněte se na to.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Podobné produkty