vibratory.net

Krajková košilka Musca, bílá

Potěmnělý pokoj.

  • průhledná krajka ozdobí vaše ňadra
  • lehoučký materiál pohladí pokožku
  • volný střih pro každou postavu
  • 2 v 1 - košilka a kalhotky string

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 0320
  • Velikost: S/M, L/XL, XXL/XXXL
  • Barva: bílá
  • Materiál: 71% polyester, 20% polyamid, 9% elastan
  • Výrobce: Passion

Potěmnělý pokoj. V rozpáleném krbu divoce plápolá oheň. Mihotající se světlo oranžových plamenů dopadá na vaše roztoužené tělo oděné do lehoučké krajkové košilky, když se provokativně rozvalujete na umělé kožešině z ledního medvěda před krbem. Vrtíte se a kroutíte, špulíte zadeček a rozevíráte stehna. Váš partner, který vás lačně sleduje zpovzdálí, z vás nedokáže spustit oči a je minimálně stejně rozžhavený jako ten oheň. Najednou se prudce vymrští z křesla a rychlým krokem zamíří k vám, již není úniku...

Že bydlíte v minimalistickém bytě 1+kk v sedmém patře paneláku bez výtahu na sídlišti z budovatelské éry a nemáte krb? Nevadí, my taky ne. Tak si alespoň udělejte radost tímhle překrásným a dokonale svůdným kouskem erotického prádla.

Něžná jako pohlazení, lehká jako vánek, a nestoudně vzrušující - taková je sněhově bílá košilka Musca!

Vaše ňadra ozdobí důmyslně průhledná krajka se vzorem, stejně jako krátké rukávky a spodní lem košilky. Mezi prsy se usadila větší bílá saténová mašlička.

Košilka je dostupná v široké škále velikostí. Díky elastickému materiálu a volně splývavému střihu je navíc velmi příjemná na nošení a bude slušet každé postavě.
Spolu s košilkou dostanete i kalhotky string.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Růže | před 20 měsíci 100%

Krajková košilka Musca přímo křičí roztomilost a nevinnost. Sladká mašlička mezi prsy, drobné vyšívání a jemné rukávky - nemůžu si pomoct, cítím se v ní prostě křehce. Průhledný materiál, který nenechává žádný prostor pro představivost i tak zachytí vaši sexy stránku a naznačí, že i když jste celá v bílé, nejste zas tak nevinná. Díky rukávkům a širokému výstřihu je perfektní i pro dámy s větším hrudníkem. Látka je volná a pružná, jednoduše zakryje to, co potřebujete. Naštěstí ale není tak volná, aby vám z toho vypadávalo něco, co nechcete. Pokud to naopak není váš záměr! To vám zase nic nebrání!

Obdělávání těhotné zahrádky povoleno a doporučeno!

Nadsamec / 06.08.2015

Pokud si někdo myslí, že k sexu s těhotnou může přistupovat stejně jako k dovádění s tuctovou baculkou, je to neohrabaný vůl. Pro ty ostatní je tady návod z praxe, ve kterém jde doslova o život. A taky o skvělý sex!

Celý článek

Podobné produkty