vibratory.net

Krajková ozdoba na krk
(černá)

Elegantní krajkový doplněk jako stvořený pro zvýraznění vaši ženskosti a jemnosti.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
299

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24501781001
  • Velikost: univerzální
  • Materiál: 100% polyester, kovové zapínání
  • Barva: černá
  • Výrobce: Cottelli Jewels

Elegantní krajkový doplněk jako stvořený pro zvýraznění vaši ženskosti a jemnosti. Ideální ozdoba pro každou intimní chvilku jemně obepne váš krk, materiál je elastický a jemný, takže nošení bude pro vás pohodlné i během delší doby.

Zapínání je v zadní části, klasické jako u většiny šperků. Velikost nastavíte díky řetízku na tu správnou velikost. Nechte svou rafinovanost, ať za vás promluví skrz tento krásný doplněk.

Hodnotili 2 zákazníci: 60 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sandra | před 19 měsíci 20%

Tento límeček jsem dostala jako dárek. Na obrázku vypadá opravdu krásně, jak přiléhá modelce ke krku. Ve skutečnosti to tak ale není. Aby vám pevně obepínal krk, je nutné ho pořádně utáhnout, ale i přesto po chvíli klouže a navíc se dost opotřebovává Malé tyčinky vzadu se starají o to, aby se pásek neroloval, bohužel tyto tyčinky při pohybu celkem tlačí a je to fakt nepříjemné. Závěr: Nesedí tak, jako na obrázku, už po jednom použití se vytahá a je nepohodlný. Nedoporučuji!

Lída | před 21 měsíci 100%

Tento krajkový obojek je opravdu nádherný! Jediné, co mi vadí jsou ty kovové části u zapínáni. Jinak moc pěkně zpracované!

Podobné produkty