vibratory.net

Kroužky na bradavky, zlaté
(2,5 cm)

Ozdobné kroužky na bradavky ocení dámy, které si chtějí zkrášlit svá prsa, ale nechtějí mít skutečný piercing.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
299 149

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 07743830000
  • Rozměry: průměr 2,5 cm
  • Barva: zlatá
  • Materiál: slitina kovů

Ozdobné kroužky na bradavky ocení dámy, které si chtějí zkrášlit svá prsa, ale nechtějí mít skutečný piercing.

Překvapte partnera - až na něj po svlečení podprsenky vykouknou vaše bradavky ozdobené těmito zlatými kroužky, bude to pro něj něco zcela nového a nečekaného!

Roztáhněte kroužek a umístěte ozdobu na bradavku, která se tak ocitne v jemném sevření. To může způsobit mírně bolestivé, ale příjemné pocity, ale ne tolik intenzivní jako u svorek na bradavky, přesto pořád citelné. Kulatá zakončení zlepšují rozložení tlaku a pohyb hlavní kuličky po kroužku působí také stimulačně.

Hodnotilo 5 zákazníků: 76 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

AE | před 19 měsíci 80%

opatrně s těmito malými kroužky...jsou dost úzký...musel jsem jsem je rozevřít silou a má žena se jich pořád bojí...hehehehe

MM | před 21 měsíci 60%

jsou hodně těsné, vypadají, jako že se zlomí, když je rozevřu příliš

Ztracená | před 25 měsíci 40%

Jsou moc složitý k nasazení, buď jsou moc těsný, nebo příliš volný.Jedna chvilku drží druhá neustále padá.

Karel | před 26 měsíci 100%

Zábavná malá "ozdůbka", která zvyšuje citlivost a žene orgasmus za všechny hranice.

kámoškahraček | před 46 měsíci 100%

Jedny jsem ztratila tak toto je můj druhý pár. Tohle je jedna z těch sexy jednoduchých ozdob na bradavky co nikdy nezestárnou. Miluju je!

Jak jsem si nechala udělat intimní piercing

Mersey / 02.02.2016

Přináším ti reportáž z piercingového salonu, z jedné konkrétní aplikace intimního piercingu. Pokud uvažuješ o ozdobě tam dole, ale neumíš si představit, jak aplikace piercingu probíhá, pak je tento článek právě pro tebe.

Celý článek

Piercing jako katalyzátor sexu

Mersey / 27.03.2015

Je intimní piercing pouhá okrasa nebo vzrušující pomůcka pro neskutečné sexuální prožitky? Malý kousek kovu, o kterém vaše okolí ani netuší, může posunout váš seuxuální život do zcela nových dimenzí.

Celý článek

Troufni si na dráždění žaludu zevnitř

Mersey / 18.04.2015

Píchnout si náušnici do kůže pytlíku ja machrovinka, ale je to prd proti piercingu žaludu. Chceš-li být mezi holkami opěvovaným šukačem, tak kromě samotné techniky sexu přizvi na pomoc železné ozdoby. Výkřiky partnerky za to rozhodně stojí!

Celý článek

Úžasný sex s piercingy kolem poštěváčku

Mersey / 01.06.2015

Klitoris je poměrně dlouhý orgán, bohužel je však schován pod kůží a normálně jej nemáš jak dráždit víc, než tu špičku, která kouká ven. Ale stačí si vhodně umístit piercing do kůže v jeho blízkosti (nemusíš přímo do něj) a najednou zažiješ vzrušení, jaké jsi nepoznala. Možností máš hned několik, stačí si vybrat.

Celý článek

Šperky, které umí ženám udělat dobře

Michaela Kurtaničová / 13.09.2013

Ménage à quatre, tak se jmenuje kolekce šperků, které jsou mnohem víc než jen ozdoby. Jedná se o sadu čtyř prstenů navržených tak, aby dokázaly svou nositelku sexuálně uspokojit. Namísto drahokamu mají ve svém středu různé tvary rozličných materiálů, které jsou navrženy pro stimulaci klitorisu a dalších citlivých partií ženského těla. Kdo dnes ještě potřebuje diamanty?

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Podobné produkty