vibratory.net

Kroužky na penis z bonbónů Candy Ring

Erekční kroužky ze sladkých bonbónů (á la Lipo).

  • 3 rozkošné kroužky na penis
  • oblíbené bonbóny á la Lipo
  • můžete nekonečně dlouho cucat nebo kousat
  • erekci sice nevylepší, ale to žužlání bude stát za to :)

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: gg/D1847

Barva: multicolor

Erekční kroužky ze sladkých bonbónů (á la Lipo). Olizování bonbónů si užijete vy i váš partner, který může kroužek natáhnout na svůj penis. Na bonbóny můžete použít jazyk, rty a nebo dokonce i zuby. A uvidíte, jak rychle se ve vašich ústech všechny tvrdé věci rozpustí...

V balení jsou 3 bonbónové kroužky. Bonbóny jsou navlečeny na elastické šňůrce.

Aby ženy nezáviděly, máme i pro ně bonbónkové prádlo - podprsenku a kalhotky-tanga.

Hodnotili 4 zákazníci: 80 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Simon | před 15 měsíci 80%

Paradni krouzek. Nakopne vas zkusit nejake nove techniky a zarucene zazijete neco neobvyklyho a uspokojujiciho. Je to fakt zabava.

CZkluk | před 16 měsíci 80%

dobrej produkt. vypadá jak na obrázku. super na trochu zábavy s tou vaší

Zákazník | před 17 měsíci 80%

Excelentní. Prosimvás hlavně si to kupte, ať si taky trochu okořeníte milostný život!

Karel | před 18 měsíci 80%

pokud si to chcete okořenit v posteli, jste tu správně. prostě si to kupte!

Levné erotické pomůcky do 300 Kč

Michaela Kurtaničová / 17.09.2013

Připravili jsme pro vás výčet nejzajímavějších erotických dárečků, které v sexshopech seženete do 300 Kč. Potěšit vaši drahou polovičku, kamaráda, nebo i sebe malým erotickým dárečkem můžete i bez utrácení horentních částek. Podívejte se s námi do nabídky cenově dostupných erotických pomůcek.

Celý článek

Bitva v želé – další sexy akce ve Zlíně

18.04.2014

Po eroticky laděné afterparty festivalu Skrz Prsty čeká Zlín další vzrušující akce. V rámci doprovodného programu studentského Majálesu se můžete těšit na nefalšovanou bitvu v želé. Zajímá vás, kde přesně to proběhne, kdy a za kolik je možné téhle srandě přihlížet? Veškeré informace jsme nasoukali do následujícího článku.

Celý článek

Jazykové okénko – Masturbovat stokrát jinak

Michaela Kurtaničová / 15.10.2014

Masturbace, onanie, ipsace – to jsou odborné termíny pro jedno a totéž. Nás ale zajímalo, jak tomu říkají obyčejní lidé. Honíte si ocas, mastíte kládu nebo tepujete koberec? Slangových výrazů pro masturbaci jsme našli více než padesát. Pomůžete nám seznam vytáhnout na stovku?

Celý článek

Sexuální praktiky zvířat 1/3 – smrt, kanibalismus a drsňárny

Michaela Kurtaničová / 23.09.2014

Mysleli jste si, že různé sexuální perverznosti, zvrácenosti a úchylárny jsou výhradně parketou lidí? V následujících článcích vás přesvědčíme o opaku. Ani ve zvířecí říši není nouze o BDSM praktiky, skupinový sex, homosexualitu či dokonce nekrofilii. V prvním díle článku o nezvyklých sexuálních praktikách zvířat se budeme věnovat situacím, kdy jsou sex, mrzačení a smrt ruku v ruce.

Celý článek

Brilliant Bust – prsa jako opravdová

Michaela Kurtaničová / 25.06.2013

Dalo by se říct, že tahle realistická prsa se řadí spíše mezi sběratelské kousky. Ne, že by se snad dala sehnat jen v antikvariátu, ale to, co je na nich tak unikátní, je jejich tvar. Ten této sexuální hračce propůjčila slavná japonská herečka Risa Kasumi, respektive její ňadra. Pokud vám její jméno nic neříká, patrně nejste příznivci japonských filmů pro dospělé.

Celý článek

Prasárničky na zlínském Majálesu

Michaela Kurtaničová / 02.05.2014

S majálesy se roztrhl pytel a střídavě snad ve všech našich univerzitních městech studenti hojně slaví příchod května, toho měsíce, který předchází poslednímu měsíci školního roku. Úplně první se do oslav pustili ve Zlíně, kde místní studentský Majáles zorganizovali studenti z Univerzity Tomáše Bati. Zajímá vás, k jakým prasárničkám se v úterý 22. dubna ve Zlíně strhlo? Veškeré informace najdete v článku, a to včetně bohaté obrazové přílohy.

Celý článek

Podobné produkty