vibratory.net

Tvrdý kuličkový roubík s latexovým páskem na suchý zip

Kuličkový roubík patří ke klasickým BDSM pomůckám.

  • stylový doplněk latexového oblečku
  • to pravé pro potrápení vaší subinky nebo subíka
  • suchý zip vám pomůže k rychlému nasazení i sundání

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
499

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02581640000
  • Rozměry: průměr kuličky je 4 cm; délka pásku 58 cm; šířka 3,5 cm
  • Velikost: univerzální
  • Barva: černá
  • Materiál: latex (popruh), plast (kulička)
  • Výrobce: LateX

Kuličkový roubík patří ke klasickým BDSM pomůckám. Tento na svém místě drží pomocí latexového pásku, který zapněte na temeni pomocí suchého zipu. Rychle jej tak nasadíte i sundáte. Umlčte svou polovičku stylově během vašich intimních her!

Kulička z tvrdého plastu svého nositele či nositelku potrápí patřičným pocitem nepohodlí. Vzrušující pocit bezmoci a oddanosti na sebe nenechá dlouho čekat. Ideální pro umlčení a výchovu neposlušných subíků a subinek.

Hodnotilo 13 zákazníků: 65 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Adam SH | před 21 měsíci 100%

Je to skvělej produkt. Čelist mě z něj nebolela ani po dlouhym používání...

Davidpvc | před 22 měsíci 100%

Latexový roubík jsem pořídil své dívce neboť má ráda lehké BDSM hrátky. Tento latexový roubík dokonale umlčí každou zlobivou a nezbednou dívku. Je opatřený snadným a jednoduchým zapínáním na suchý zip. Používáme tento roubík v kombinaci s latexovými kalhotkami a s latexovou podprsenkou, kdy svoji dívku dráždím např. masážním vibrátorem. Je to velmi bezvadné a mokrý orgasmus v latexových kalhotkách mé dívky, je naprosto zaručen.

sma08 | před 22 měsíci 40%

při sexu se může snadno rozbít - nám se utrhnul suchý zip!

Lvísrdce1984 | před 22 měsíci 100%

Kdo má rád různé bondáže, tomu by se tohle mohlo líbit.

Jin-Jin | před 22 měsíci 80%

Tenhle roubík je dobrej, dobře sedí a rozhodně splňuje svuj účel, ale je moc pevnej, tak že máte pocit, že vám po chvíli natrhne pusu. Suchej zip je kvalitní. Cena neni zrovna nejlepší.. možná by bylo levnější si takovejhle roubík vyrobit sám.

oktan | před 24 měsíci 100%

Tohle je moc hezkej a cenově výhodnej roubík. Latexová páska se suchym zipem drží výborně. Dá se dobře nasadit a skvěle sedí. Míček má ideální velikost a zaplňuje pusu akorát, aby nešlo mluvit. Vypadá moc sexy. Je nemožný aby se nechtěně rozepnul nebo spadnul.

záhadný monstrum | před 27 měsíci 20%

Sice splňuje svuj účel, ale je dost nepříjemnej... Pro mě to jsou vyhozený peníze.. radši si kupte nějakej kvalitnější

Tom | před 31 měsíci 40%

Je to fajn roubík, kterje nám vydržel několik tejdnů, potom byl překousnutej. Je ideální pro lidi, který si to chtěj vyzkoušet, ale pokud zjistíte, že se vám to líbí, měli by jste si pořídit něco kvalitnějšího.

APOy2k | před 33 měsíci 20%

Je fakt moc tvrdej.. pokud nemáte hodně velkou pusu tak vás to bude bolet..

Knihomol | před 35 měsíci 80%

Ahoj Míček je vyrobenej z tvrdýho plastu (lepší by byla guma) Svuj účel splňuje

IRo86 | před 36 měsíci 20%

Roubíky maj bejt tvrdý a hodně toho vydržet. Tenhle roubík to ale absolutně nesplňuje, hned se nám přetrhnul. Naštěstí byl hodně levnej..

rybopták | před 38 měsíci 40%

Je to pěknej roubík. Latexová páska a suchej zip jsou skvělý. Bohužel je ta koule vyrobená z tvrdýho plastu, takže to hodně bolí, když ho utáhnete. Pro sexuální hrátky teda neni zrovna nejvhodnější.

TomTom1991 | před 39 měsíci 100%

S timhle roubíkem se skvěle bavíme a používáme ho dost často.

Jaké existují typy roubíků? 1/3

Michaela Kurtaničová / 30.05.2014

Pokud jste se rozhodli poohlédnout po nějakém tom roubíku, patrně vám šla hlava kolem z toho, kolik různých typů se dá sehnat. Abyste se v té záplavě roubíků neutopili, házíme vám záchranný kruh v podobě série článků, ve kterých si představíme více i méně známé typy roubíků. Dozvíte se nejenom, jak roubíky vypadají, ale i jak je správně a bezpečně používat. Uvedeme i praktické rady, k jakým praktikám se který typ roubíku hodí.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 2/3

Michaela Kurtaničová / 07.06.2014

Toužíte zařadit roubík do svého portfolia erotických pomůcek? Pak je důležité, abyste si zvolili typ, který bude vyhovovat vám i vašemu partnerovi či partnerce. Ve druhém díle našeho seriálu budeme pokračovat ve výčtu těch známějších typů roubíků a povíme si také několik slov o tom, jak fungují.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 3/3

Michaela Kurtaničová / 12.06.2014

Roubík nemusí být pomůcka výhradně pro příznivce BDSM praktik, pokračujte s námi v exkurzi do světa, kde vám mnohdy nezbývá nic jiného než mlčet. Přinášíme vám třetí a poslední díl seriálu o roubících.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Podobné produkty