vibratory.net

Lakovaná sukýnka a top Black Level

Líbí se vám lesklé lakované oblečení a ráda by jste si pořídila nějaké pro domácí intimní chvilky?

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: or/2830248
  • Velikosti: S, M, L
  • Materiál: 100% polyester s polyuretanovou povrchovou úpravou
  • Barva: černá
  • Výrobce: Black Level

Líbí se vám lesklé lakované oblečení a ráda by jste si pořídila nějaké pro domácí intimní chvilky? Tento set topu a skutečně krátké sukýnky využijete během soukromé prohlídky pro oči vašeho partnera, no odvážnější dámy jej mohou zvolit i jako vyzývavý outfit na odvázanou party. Pokud jste ráda středobodem pozornosti a nevadí vám odhalit značný kus vašeho těla, užijete si tento set naplno vy i váš partner.

Minimalistické rozměry obou dílů působí mimořádně vzrušivě. Skládaná sukýnka vám téměř nezakryje zadeček, top připomíná podprsenku s trojúhelníkovými košíčky a odhaluje váš dekolt v plné kráse. Oba díly zdobí výrazné přezky s dvouřadem cvočků.

Pro dominantní vzhled doporučujeme doplnit outfit třeba o tyto rukavice ze stejného materiálu. Milovník nožiček na vás ocení dozajista kombinaci tohoto setu a luxusních páskových sandálků.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 2/7 – hry na lékařská témata

Mersey / 04.09.2014

Hrát si na doktora či doktorku zkoušel v dětství snad každý z nás, jako jeden z prvních způsobů objevování tajů opačného pohlaví. V dospělosti můžeme lékařské hry posunout ještě o značný kus dále. Mohou se odehrávat v opravdové ordinaci, v pokoji jako ordinace vybaveném, či na jakémkoliv jiném místě, které si partneři zvolí za vyšetřovnu. Důležité jsou lékařské pomůcky, nástroje a oblečky. Pojďte si s námi poškádlit fantasii několika scénáři na erotické hrátky na lékařská témata.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Podobné produkty