vibratory.net

Lakovaný vinylový povlak na polštář Orgy-laken (bordeaux)

Pokud patříte k milovníkům vlhkých hrátek a nechcete opustit pohodlí své postele, najdete v tomto návleku na polštář nepostrádatelného pomocníka.

  • účinně ochrání polštář během vlhkých hrátek
  • nepropustí žádnou tekutinu
  • odolný materiál se netrhá
  • sexy bordeaux odstín oživí vaši ložnici

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
309 279

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 02502280000
  • Rozměry: 80 × 80 cm
  • Materiál: 100% vinyl
  • Barva: bordeaux
  • Výrobce: Fetish Collection

Pokud patříte k milovníkům vlhkých hrátek a nechcete opustit pohodlí své postele, najdete v tomto návleku na polštář nepostrádatelného pomocníka. Jeho lesklý povrch ochrání vaší matraci před nechtěním promáčením. Využijete je během hrátek s masážními oleji, lubrikanty nebo jinými kapalinami.

Prostěradlo se vyznačuje dobrou mechanickou odolností, takže nemusíte mít obavy z jeho protržení během her a jeho údržba vám nezabere moc času – stačí utřít hadříkem. Není možné prát v pračce.

Hodnotilo 8 zákazníků: 78 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Akimian | před 27 měsíci 80%

super materiál, vizuálně vypadá hodně dobře hladce a leskle, hodil by se zip proto dávám jen 4 hvězdičky jinak super

farmáři | před 29 měsíci 100%

Přestáváme se stydět, pustit více "vodičky z .ičky". A jiných intimních míst.

anonym | před 31 měsíci 80%

Vypadá jak sem čekal, povlečení akorát strašně páchne po nějakém plastu/gumě, i po několika dnech to jde cítit, i když povlečení celou dobu leželo vytažené z obalu. I tak sem si ho ale koupil ještě jednou. Barva přesně odpovídá obrázku.

Ilona | před 35 měsíci 80%

Na pohled vypadá dobře, hlavně když k tomu máte jako my černé lakované prostěradlo. Fólie je dost tlustá, aby se hned neroztrhla ale i dost tenká, aby jste si hrátky naplno užili. Jediná malá nevýhoda je, že se povlečení nedá zavřít a bohužel ani překrýt, takže polštář chrání jen částečně, ale tím pádem jsou vaše hrátky pak ještě mokřejší...

ančaM | před 36 měsíci 40%

jako vždy u takového materiálu -dost silně smrdí, a je to vlezlé. musíte si na to zvyknout.

HáEm | před 36 měsíci 80%

bohužel nemá žádné knoflíky !!nebo něco, aby se dal polštář chránit proti znečištění

Heřman | před 38 měsíci 80%

Povlečení na polštář je zpracované dobře, nějakou dobu po vybalení smrdí. A ještě se narovná. Takže 4 hvězdičky.

xerod | před 45 měsíci 80%

konecne taky jina barva nez jenom porad cerna nebo bila

Biče, plácačky, důtky a jejich využití v BDSM

Daniel Hrnčíř / 12.07.2011

Již v době starověku byl bič symbolem trestu a moci, a proto s ním byla například ve starověkém Řecku vyobrazena bohyně Nemesis a v Egyptě faraoni. Bič je nejrozšířenější spanking pomůcka, ale je to i výborný doplněk, který zpestří fádní sexuální večery. Kromě bičů se dnes podíváme také na důtky, plácačky a další BDSM pomůcky.

Celý článek

Leather fashion - vše o erotickém koženém oblečení

Daniel Hrnčíř / 08.03.2012

Kožené oblečení je slušivé a značně erotické. Fetišistů, kteří raději upřednostňují "hrubou" sílu tohoto přírodního materiálu, není málo. Oblečení a erotické pomůcky z kůže mají několik předností oproti prádle a pomůckám z jiných materiálů, např. koženky nebo lacku. Kůže více vydrží, příjemně voní a pro oblast erotiky se z ní vyrábí nepřeberné množství BDSM doplňků, postrojů, oblečků i spodního prádla.

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Ověřeno - surface piercingy zlepšují sex

Mersey / 04.04.2015

100% nositelů intimního surface piercingu potvrdilo, že jejich ozdoba výrazně zvyšuje vzrušení při erotických hrách.  Jak může tak malý kousek kovu zlepšit sex? Když dobře zvolíte typ a velikost šperku i jeho umístění, může ve vaší ložnici nastat opravdové tornádo.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Podobné produkty