vibratory.net

Latexová maska s otvory pro ústa a oči
(černá)

Láká vás představa těsnosti latexové masky, její podmanivá charakteristická vůně a lesk?

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
539

dodání do 12 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 29200501000
  • Velikost: univerzální
  • Materiál: 100% přírodní latex
  • Barva: černá
  • Výrobce: LateX

Láká vás představa těsnosti latexové masky, její podmanivá charakteristická vůně a lesk? Tato černá kukla by neměla chybět ve sbírce milovníků latexových pomůcek, ať už patříte k začátečníkům nebo zkušenějším.

Maska má výrazné otvory pro oči a ústa, takže jí můžete snadno zkombinovat s různými druhy roubíků. Díky roztažnosti materiálu má univerzální velikost, sedne tak mužům i ženám.

Pro atraktivní lesklý vzhled doporučujeme použít lak na latex nebo silikonový olej, navlékání na hlavu usnadní pudr na latex. V nabídce se nachází i podobná latexová maska v modré a bílé barvě.

Hodnotilo 22 zákazníků: 76 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

rarach | před 11 měsíci 100%

Super rychlé doručení, vše skvělé, děkuji!

Libor | před 12 měsíci 100%

Padne jak ženě tak muži. Otvory na nos by mohly být trochu větší, ale to je detail.

Petr | před 12 měsíci 100%

Takovou masku je chtěl mít vždycky, hned jsem ji objednal. Musím ríct, že sedí perfektně a zpracování je také super. Jsem maximálně spokojen, proto dávám 5 hvězd.

Slavek | před 13 měsíci 100%

první chvíle nezvyklé, po druhém nasazení masky, jsem si zvykl a stalo se to mojí "součástí", se kterou jsem "téměř" okamžitě "srostl" ....

David | před 13 měsíci 100%

Neočekával jsem nic extra,ale nabízí nové možnosti v posteli, prostě doporučuju. Bavte se a užívejte.Váš nadrženec

Buba | před 14 měsíci 20%

Vypadá dobře, ale bohužel je hodně tenká a na podruhé se nám navzdory opatrnému zacházení rozrthla . Na jednu akci ok, ale pak už ee.

Berny | před 14 měsíci 100%

Maska je opravdu super. Mám dost velkou hlavu a sedí mi perfektně. Jen na krku by mohla být trochu delší. Jinak jsem opravdu spokojený, úžasný pocit.

uživatel | před 15 měsíci 20%

Na obrázku je to jedna věc, ve skutěčnosti věc jiná - nosit to je hnus. Nedoporučuju.

Matt | před 17 měsíci 60%

Maska se mi zdá dobře zpracovaná, dá se docela dobře natáhnout i bez pudru, horší to asi bude u lidí s dlouhými vlasy. Dávám ale jen 3 hvězdičky z 5, protože díry na oči a ústa nesedí dobře. Díry na oči jsou umístěné daleko od sebe a když se pokusíte je trochu upravit, nakrabatí se guma na kořeni nosu a udělá tam záhyby. Díra na ústa je velká, jak už zmínili kupující přede mnou, určitě by ji mohli dělat menší. Proto si myslím, že se tahle maska hodí spíš pro lidi, kteří to teprve zkoušejí a chtějí vědět, jak se v tom budou cítit a zároveň za to nechtějí utratit moc peněz.

Petr | před 18 měsíci 100%

u me vse ok sem spkojeny a vsechno dobre urcite doporucim kamaradum a znamym, zdravim

Marek | před 18 měsíci 60%

Otvory na oči, noc a pusu nesedí na 100%, ale je to levný a unisexový, takže nelze očekávat, že to bude bez chybičky.

Rene666 | před 19 měsíci 80%

všechno super díky , maska potěšila a spokojenost ........... .............. . DÍKY dobrá cena

HermelíN | před 20 měsíci 80%

poměr cena/kvalita je dobrý Dobrý materiál a pěkný střih. Otvory mohly být o něco menší ale i tak je to top produkt.

SandraH | před 20 měsíci 60%

Střih bohužel není nejlepší. Nos je příliš velký a tím pádem se maska hodí spíš pro muže. Materiál je ok.

rak | před 20 měsíci 100%

Dírky na nos by mohly být větší, jinak vše ssuper.

jehlička | před 23 měsíci 60%

Takže bohužel - ale materiál je úplně MATNÝ a ne tak zářivý jako na obrázku :/ Zklamalo mě to protože jsem to chtěla jako součást kostýmu a teď musím vymyslet, čím to natřít/našplíchat, aby to vypadalo leskle :((

Dominik | před 24 měsíci 100%

jsem moc spokojený, doporučuju!

PimpMyRIde | před 26 měsíci 60%

maska není tak lesklá jako na obrázku ale úplně matná. pro náš účel (dekorace v divadle) ale naprosto vyhovuje. Otvor na ústa je vážně větší, a maska bude spíš pro užší hlavy

nakupující | před 26 měsíci 40%

Latex je hodně tenký, uvidíme, jak dlouho vydrží, než se roztrhne. Není pro lidi s kulatým obličejem, protože pak se díry roztáhnou a vypadá to směšně. pro lidi se štíhlým obličejem bude zase moc velká díra na ústa. A není to ani pro dámy s dlouhými vlasy. Krk masky mohl být delší, takhle sotva sahá na ohryzek, cože je docela škoda. Maska bude dobrá pro lidi, co chtějí vyzkoušet, jak v tom budou vypadat a buďto to vyhodí nebo si pořídí lepší model.

TITANIA | před 27 měsíci 40%

Maska má univerzální velikost a pro menší hlavy je moc velká hlavně partie jako je nos a pusa nesedí dobře na ženském obličeji. Do začátku a na zkoušku dobrá.

O.C.E.T. | před 28 měsíci 80%

Pekna letexova maska. DObre se natahuje pres hlavu, sedi dobre a vypada dobre. Pouze dira na pusu je dost velka, takze maska muze na brade sklouzavat.

Kramer | před 31 měsíci 100%

dobry nakup, nakoupim zas, skvely darek super super diky obchodu

Tipy pro dominy a dominanty, jak být lepším mrskačem

Mersey / 26.06.2014

Práh bolesti a hranice mezi příjemným a nepříjemným se liší den ode dne, závisí na náladě i únavě. A protože cílem mrskání nemusí být bolestivý výprask, ale spíše postupné jemné týrání, musí být pán ke své subce velmi vnímavý. Díky tomu se pak bičování může stát dobrým nástrojem spíše psychického ponížení než fyzického násilí.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 5/7 – role z běžného života

Mersey / 25.09.2014

Ten den si vzala na sebe do práce novou minisukni a elegantní lodičky, vypadala vkusně vyzývavě a měla ze sebe dobrý pocit. Práce se jí ale nevedla a nálada šla dolů. Takhle na ni bude šéf pěkně naštvaný. Když se odpoledne vrátil do kanceláře, našel ji nervózní, roztěkanou a asi před chvílí brečela. Vypadala neskutečně roztomile. A sakra sexy! Dal jí facku, až jí vyhrkly slzy. Hned na to další a druhou rukou ji silně přitáhl za vlasy. Otočil si ji k sobě zády, zatáhl vlasy až se s výkřikem prohnula v zádech. Vykasal ji sukni a rozepnul si kalhoty...

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 6/7 – věznění a únosy

Mersey / 02.10.2014

Je nahá, klečí na kolenou a na krku má obojek s vodítkem. Její Pán si ji zrovna vede na její místečko, do prostorné klece. Zavře ji tam a odchází. Ona netuší, jak dlouho tam bude, ale pokorně sedí a čeká na Něj. V tom ji napadne, že jakmile Pán přijde, bude ji chtít na sex. Měla by být připravená, jinak ji to bude zase bolet, jako včera. Začíná se vzrušovat, hrát si se svou lasturkou, aby byla vlhká. Už se sebou začíná být spokojená, když vchází On. Nejdříve jí dá přes mříže pokouřit, pak ji vytahuje za vodítko ven a začíná zneužívat. Proboha, zapomněla si roztáhnout a navlhčit análek, to neeeee...

Celý článek

Boty do postele nejen při BDSM hrátkách

Daniel Hrnčíř / 07.05.2012

Milovníci méně tradičních sexuálních praktik berou sexy boty jako důležitou součást své erotické výbavy. Ti co mají rádi boty ještě více, jsou jistě hrdými fetišisty na boty. Pojďme se podívat na tento typ erotického fetiše blíže. Dozvíte se, jak boty využít při různých sexuálních praktikách a to nejen v BDSM.

Celý článek

Jaké existují typy roubíků? 1/3

Michaela Kurtaničová / 30.05.2014

Pokud jste se rozhodli poohlédnout po nějakém tom roubíku, patrně vám šla hlava kolem z toho, kolik různých typů se dá sehnat. Abyste se v té záplavě roubíků neutopili, házíme vám záchranný kruh v podobě série článků, ve kterých si představíme více i méně známé typy roubíků. Dozvíte se nejenom, jak roubíky vypadají, ale i jak je správně a bezpečně používat. Uvedeme i praktické rady, k jakým praktikám se který typ roubíku hodí.

Celý článek

Podobné produkty