vibratory.net

Latexová minisukně
(červená)

Proměňte se i vy v nekompromisní dominu s touto latexovou sukní, která je díky své sytě červené barvě nepřehlédnutelná.

  • velice elastická - obepne vaše boky i zadeček
  • vyzývavá barva

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
539
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 29000333021
  • Velikosti: S, M, L, XL, XXL
  • Materiál: latex
  • Barva: červená
  • Výrobce: Orion

Proměňte se i vy v nekompromisní dominu s touto latexovou sukní, která je díky své sytě červené barvě nepřehlédnutelná. Váš zadeček zahalený v této sukýnce zvedne těp každému milovníkovi latexu! Sedne na tělo jako druhá kůže, takže dá krásně vyniknout vašemu zadečku a ženským křivkám boků. Díky pružnosti materiálu netlačí, je velmi elastická, v pasu jí můžete natáhnout až o 6 cm. Délka sukně sahá do vrchní čtvrtiny stehen.

Pro atraktivní lesklý vzhled doporučujeme použít lak na latex nebo silikonový olej. Vhodná například pro kombinaci s touto latexovou halenkou nebo latexovými doplňky.

Hodnotil 1 zákazník: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Blanka | před 22 měsíci 100%

Naprosto skvělý červený kousek!

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Podobné produkty