vibratory.net

Latexový vak na celé tělo s otvorem pro hlavu LateX

Latexový vak rozproudí krev v žilách všem milovníkům latexu, kteří si rádi vychutnávají pocit bezmoci.

  • univerzální velikost - vhodný pro muže i ženy
  • latex je velice pružný a odolný
  • vstup přes otvor pro hlavu

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
3 579

dodání do 12 dní

Ks

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: 29502941001

Velikost: univerzální
Barva: černá

Materiál: latex
Výrobce: LateX

Latexový vak rozproudí krev v žilách všem milovníkům latexu, kteří si rádi vychutnávají pocit bezmoci. Konečně si budete moci užít své soukromé latexové vězení!

Vak má univerzální velikost, takže se do něj vejdou ženy i muži. Vstup je možný pouze přes otvor pro hlavu - můžete se z něj vysvobodit i bez cizí pomoci, ale dá vám to spustu práce. :)

Latex je velice pružný a odolný.

TIP: Pro typický lesk a ochranu latexu používejte sadu pečujících a ošetřujících přípravků.

UPOZORNĚNÍ: Přírodní latex může způsobovat alergické reakce. Výrobek nevystavujte dlouhodobě světlu a uchovávejte jej na temném místě (ideálně v neprůsvitném černém pytlíku nebo krabičce).

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Podobné produkty