vibratory.net

Gelový vibrátor Ledová hora
(25 cm)

Vibrátor Ledová hora vás zaujme na první pohled svým netradičním dizajnem.

  • svými rozměry uspokojí i ty náruživější
  • žilkování které si zamilujete
  • použitelný se všemi gely
  • nic pro začátečníky

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
669

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 05616220000
  • Rozměry: délka 25 cm; vnitřní průměr 4,5 cm
  • Materiál: gel
  • Baterie: 2 x AA
  • Barva: transparentní, černá
  • Výrobce: You 2 Toys

Vibrátor Ledová hora vás zaujme na první pohled svým netradičním dizajnem. Je vyrobený z průhledného gelu, takže vypadá jako kus rampouchu. O vaši slast bude pečovat vymodelovaný výrazný žalud a žilkování po celé délce. V spodní části má rozšíření a za ním plynulou regulaci intenzity vibrací.

Svými královskými rozměry uspokojí i náročnější, pocit naprostého vyplnění vám dodá během vaginální i anální stimulace. Pro milovníky větších rozměrů žhavý ledový kandidát.

Hodnotilo 8 zákazníků: 85 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

eva | před 25 měsíci 100%

nikdy jsme takovou věc nepoužili...oba nás donesla na vrchol

Ivča | před 27 měsíci 100%

Tahle ledová hora je fakt žhavá. Používám ho od první noci a každou noc se s ním udělám. Na první pohled jsem myslela, že bude moc velký, ale jakmile se do mě zanořil bylo to jen čistý potěšení.

radost4u2 | před 29 měsíci 80%

Pach po plastu je docela rušivý. Užíváme si s tím. Cena je velice rozumná

Požitkářka | před 33 měsíci 100%

Velmi příjemný a ani tolik velký. Líbí se mi vzhledově i na dotek.

SonGoku83 | před 43 měsíci 80%

Vibrace jsou dobře cítit skrze žíly, plynulé přechody mezi vibracemi, dobře klouže a v horní třetině je tvrdší. Jediná věc co mi vadí, že není celý pořád pevný ale spíš flexibilní v tom průhledném místě...snadno se tedy ohne, až na horní část, která je celkem pevná. V podstatě jsem spokojená.

Solnička | před 44 měsíci 80%

Tvar má jako opravdový péro, prima náhražka! Velikost je úžasná, prostě jako opravdový penis! Takže koho zajímá velikost a celkové vibrace nebudou zklamáni!

Rudla Zítek | před 45 měsíci 40%

Po rozbalení se z toho zboží linul nepopsatelný zápach. I když jsme ho dlouho větrali, stále přetrvává. Je to tak špatný, že to nechceme používat.

MM | před 47 měsíci 100%

Prvotřídní vibrátor...

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 1/4 - anální vibrátory, kolíky

Lucie Čermáková / 29.08.2013

V tomto seriálu si představíme veškeré typy hraček pro pány. Zodpovíme vám otázky ohledně jejich používání, výběru i bezpečnosti. Rovněž si posvítíme na konkrétní produkty a jejich uživatelskou oblíbenost. Vycházeli jsme z názorů zákazníků českých i zahraničních sexshopů.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Průvodce erotickými pomůckami pro muže 2/4 - recenze vibrátorů a análních kolíků

Lucie Čermáková / 08.09.2013

V dnešním článku si prohlédneme konkrétní anální vibrátory, kolíky i korále. Představíme vám kousky, co stojí za koupi, i ty, kterým se raději vyhnout obloukem. Při hodnocení jsme čerpali z uživatelských recenzí na českých i zahraničních sexshopech.

Celý článek

Jak jsem přišel o anální počestnost

Nadsamec / 23.04.2015

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Celý článek

Homosexuálové a sex – Když na to buzny vlítnou

T. / 11.11.2014

V první části naší exkurze do intimního života homosexuálů jsme si osvětlili základy toho, jak vůbec může sex mezi dvěma muži probíhat. Mimo oblast klasického milostného aktu, zmíněného v minulém díle, existují také praktiky, které se mezi gayi těší mnohem větší oblibě, než u heterosexuálních párů. Některé z těchto sexuálních praktik dokonce provozují výhradně homosexuálové. Pojďme se na ně blíže podívat.

Celý článek

Podobné produkty