vibratory.net

Luxusní vibrátor Lelo Iris
(modrá)

Iris je moderní luxusní vibrátor, jeho design je motivovaný okvětnými lístky.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E20903
  • Rozměry: délka 22 cm; šířka 3,6 cm; výška 4,2 cm; hmotnost 170 gramů
  • Materiál: PC – lékařský silikon, ABS – tvrdý plast (bez obsahu ftalátů), nerezová ocel
  • Baterie: zabudovaná, Li-Ion 3,7V; 900 mAh; doba nabíjení asi 3 hodiny, doba používání až 4 hodiny
  • Barva: světle modrá, bílá
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Iris je moderní luxusní vibrátor, jeho design je motivovaný okvětnými lístky. Je to univerzální vibrátor, vhodný pro vaginální i anální stimulaci, můžete jí využít i pro masáž kterékoliv části těla. Pokud neradi vsázíte na kompromisy a očekáváte jen to nejlepší, je LELO Iris pro vás to pravé! Má ergonomický tvar, takže nevypadne z ruky ani v těch nejintimnějších chvilkách.

Povrch z lékařského silikonu bledě modré barvy v kombinaci s bílým plastem a elegantním kroužkem nerezové oceli si vás získá na první dotek. Je velice příjemný na dotek a nestudí. Materiál neobsahuje ftaláty ani jiné škodlivé látky.

Vibrace jsou intenzivní, ovládáte je podsvícenými tlačítky na spodní straně. Iris obsahuje pro nekompromisní výkon až 2 vibrační motorky. Tým stimuluje váš bod G i poševní vchod naráz. Máte k dispozici 5 pulzačních programů, u každého vybíráte z deseti intenzit vibrací. I při maximálním výkonu je Iris diskrétně tichá, hlučnost nepřesahuje hranici 50 dB (hlasitý šepot), co vám umožňuje její použití i v skutečně tichých prostorech.

LELO Iris výborně odolává tekoucí vodě, vemte si jí sebou bez obav do sprchy nebo vany. Má zabudovanou baterií, nabíječka je součástí balení. Dodává se taky s elegantním saténovým pytlíčkem pro uskladnění. Švédská společnost LELO produkuje jedny z nejkvalitnějších pomůcek na současném trhu, Iris není vyjmkou.

Hodnotilo 6 zákazníků: 87 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

anče | před 19 měsíci 100%

Můj první dobíjecí vibrátor a jsem s ním hodně spokojená. Fantasticky vzrušuje klitoris, protože má různý nastavení a můžu si sama určit na co mám náladu. Nádherný i ve vagíně. Zkoušela jsem to použít s dalším robertem na klitorisu a málem jsem z toho omdlela, jak byl ten orgasmus silnej. Jo a vaginálně použijte lubrikant, přece jen je docela velkej.

annnonymka | před 20 měsíci 100%

Kupila sem ho potom, co sem si prošla těma levnějšíma. Kamarádka má tenhle už roky a furt funguje skvěle. Výborná investice.

tomSojer | před 24 měsíci 100%

Tenhle mi fakt sedne, pomohl mi prodloužit orgasmy a umožňuje mi zažít neuvěřitelný požitek. Šířka je příjemná a s několika druhy rychlostí prostě miluju ty pocity. Dokonce i partner mi pomáhá. Rozhodně doporučuju.

EmmBé | před 28 měsíci 100%

Poklona švédům za nápad a design. Materiál se zahřívá podle teploty těla a je velmi hladký. Variabilita pulzů a rychlostí se mi prostě trefí to TOHO bodu a udělám se. Rozhodně se vyplatí, speciálně když vezmu kolik jsem utratila za levný křápy, ale teď už je kupovat nebudu.

1kralovna | před 34 měsíci 20%

Tohle bylo velký zklamání. Myslela jsem, že za tu cenu budou vibrace atd. mnohem silnější. Používám Hitachi kouzelnou hůlku a hledala jsem něco podobnýho. Tenhle kus je těžký nastavit, když už ho používáte. Taky baterie nevydrží tak dlouho....HROZNĚ frustrující.

Honza | před 43 měsíci 100%

Koupil jsem ho, abych ho použil na svojí ženskou. Nemůžu zhodnotit jak je dobrej, ale když jsem sledoval její reakce, myslím, že ten pohled řekne všechno :D. Byla pak vzrušením úplně bez sebe a za tu cenu se o tom nebudu dohadovat. A ani ona nemohla...:D

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Sex po porodu aneb jak zkrátit sexuální půst?

Oranžová Mandarinka / 27.04.2011

Sex po porodu už není jako dřív? Přečtěte si rady, jak zlepšit sexuální život po narození dítěte. Začneme šestinedělím a tipy jak si zkrátit sexuální půst. Dozvíte se vhodné polohy pro sex po porodu a tipy na erotické pomůcky, když to posteli neklape. Zmíníme také antikoncepci po porodu vhodnou pro kojící ženy, která neovlivňuje chuť mateřského mléka a neohrožuje novorozence.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Mokrý orgasmus 2/2 - jak jej dosáhnout

Michaela Kurtaničová / 29.07.2014

Snad jsme v prvním díle našeho článku zbořili dostatek předsudků o mokrém orgasmu a pomohli vyvrátit některé časté mýty o squirtu. Pro ty, kteří jsou lační po dalších informacích a hlavně se nemůžou dočkat, až svou milou nebo samy sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili podrobný návod jak dosáhnotu mokrého orgasmu. Nejenom ten je skrytý v následujícím článku.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Podobné produkty