vibratory.net

Luxusní vibrátor Lelo Iris
(modrá)

Iris je moderní luxusní vibrátor, jeho design je motivovaný okvětnými lístky.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E20903
  • Rozměry: délka 22 cm; šířka 3,6 cm; výška 4,2 cm; hmotnost 170 gramů
  • Materiál: PC – lékařský silikon, ABS – tvrdý plast (bez obsahu ftalátů), nerezová ocel
  • Baterie: zabudovaná, Li-Ion 3,7V; 900 mAh; doba nabíjení asi 3 hodiny, doba používání až 4 hodiny
  • Barva: světle modrá, bílá
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Iris je moderní luxusní vibrátor, jeho design je motivovaný okvětnými lístky. Je to univerzální vibrátor, vhodný pro vaginální i anální stimulaci, můžete jí využít i pro masáž kterékoliv části těla. Pokud neradi vsázíte na kompromisy a očekáváte jen to nejlepší, je LELO Iris pro vás to pravé! Má ergonomický tvar, takže nevypadne z ruky ani v těch nejintimnějších chvilkách.

Povrch z lékařského silikonu bledě modré barvy v kombinaci s bílým plastem a elegantním kroužkem nerezové oceli si vás získá na první dotek. Je velice příjemný na dotek a nestudí. Materiál neobsahuje ftaláty ani jiné škodlivé látky.

Vibrace jsou intenzivní, ovládáte je podsvícenými tlačítky na spodní straně. Iris obsahuje pro nekompromisní výkon až 2 vibrační motorky. Tým stimuluje váš bod G i poševní vchod naráz. Máte k dispozici 5 pulzačních programů, u každého vybíráte z deseti intenzit vibrací. I při maximálním výkonu je Iris diskrétně tichá, hlučnost nepřesahuje hranici 50 dB (hlasitý šepot), co vám umožňuje její použití i v skutečně tichých prostorech.

LELO Iris výborně odolává tekoucí vodě, vemte si jí sebou bez obav do sprchy nebo vany. Má zabudovanou baterií, nabíječka je součástí balení. Dodává se taky s elegantním saténovým pytlíčkem pro uskladnění. Švédská společnost LELO produkuje jedny z nejkvalitnějších pomůcek na současném trhu, Iris není vyjmkou.

Hodnotilo 6 zákazníků: 87 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

anče | před 17 měsíci 100%

Můj první dobíjecí vibrátor a jsem s ním hodně spokojená. Fantasticky vzrušuje klitoris, protože má různý nastavení a můžu si sama určit na co mám náladu. Nádherný i ve vagíně. Zkoušela jsem to použít s dalším robertem na klitorisu a málem jsem z toho omdlela, jak byl ten orgasmus silnej. Jo a vaginálně použijte lubrikant, přece jen je docela velkej.

annnonymka | před 18 měsíci 100%

Kupila sem ho potom, co sem si prošla těma levnějšíma. Kamarádka má tenhle už roky a furt funguje skvěle. Výborná investice.

tomSojer | před 22 měsíci 100%

Tenhle mi fakt sedne, pomohl mi prodloužit orgasmy a umožňuje mi zažít neuvěřitelný požitek. Šířka je příjemná a s několika druhy rychlostí prostě miluju ty pocity. Dokonce i partner mi pomáhá. Rozhodně doporučuju.

EmmBé | před 26 měsíci 100%

Poklona švédům za nápad a design. Materiál se zahřívá podle teploty těla a je velmi hladký. Variabilita pulzů a rychlostí se mi prostě trefí to TOHO bodu a udělám se. Rozhodně se vyplatí, speciálně když vezmu kolik jsem utratila za levný křápy, ale teď už je kupovat nebudu.

1kralovna | před 32 měsíci 20%

Tohle bylo velký zklamání. Myslela jsem, že za tu cenu budou vibrace atd. mnohem silnější. Používám Hitachi kouzelnou hůlku a hledala jsem něco podobnýho. Tenhle kus je těžký nastavit, když už ho používáte. Taky baterie nevydrží tak dlouho....HROZNĚ frustrující.

Honza | před 42 měsíci 100%

Koupil jsem ho, abych ho použil na svojí ženskou. Nemůžu zhodnotit jak je dobrej, ale když jsem sledoval její reakce, myslím, že ten pohled řekne všechno :D. Byla pak vzrušením úplně bez sebe a za tu cenu se o tom nebudu dohadovat. A ani ona nemohla...:D

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Erotické pomůcky pro sex ve sprše

Michaela Kurtaničová / 15.05.2014

Jestli už nevíte, čím byste svůj sexuální život okořenili, přinášíme vám právě včas několik tipů na erotické pomůcky, které vám zprostředkují vzrušující zážitky ve sprchovém koutě. Na trhu najdete opravdu široké spektrum nejrůznějších erotických hraček určených k použití ve vodě, my jsme se snažili vybrat ty nejzajímavější z nich.

Celý článek

Podobné produkty