vibratory.net

Luxusní vibrátor Lelo Iris
(modrá)

Iris je moderní luxusní vibrátor, jeho design je motivovaný okvětnými lístky.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E20903
  • Rozměry: délka 22 cm; šířka 3,6 cm; výška 4,2 cm; hmotnost 170 gramů
  • Materiál: PC – lékařský silikon, ABS – tvrdý plast (bez obsahu ftalátů), nerezová ocel
  • Baterie: zabudovaná, Li-Ion 3,7V; 900 mAh; doba nabíjení asi 3 hodiny, doba používání až 4 hodiny
  • Barva: světle modrá, bílá
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Iris je moderní luxusní vibrátor, jeho design je motivovaný okvětnými lístky. Je to univerzální vibrátor, vhodný pro vaginální i anální stimulaci, můžete jí využít i pro masáž kterékoliv části těla. Pokud neradi vsázíte na kompromisy a očekáváte jen to nejlepší, je LELO Iris pro vás to pravé! Má ergonomický tvar, takže nevypadne z ruky ani v těch nejintimnějších chvilkách.

Povrch z lékařského silikonu bledě modré barvy v kombinaci s bílým plastem a elegantním kroužkem nerezové oceli si vás získá na první dotek. Je velice příjemný na dotek a nestudí. Materiál neobsahuje ftaláty ani jiné škodlivé látky.

Vibrace jsou intenzivní, ovládáte je podsvícenými tlačítky na spodní straně. Iris obsahuje pro nekompromisní výkon až 2 vibrační motorky. Tým stimuluje váš bod G i poševní vchod naráz. Máte k dispozici 5 pulzačních programů, u každého vybíráte z deseti intenzit vibrací. I při maximálním výkonu je Iris diskrétně tichá, hlučnost nepřesahuje hranici 50 dB (hlasitý šepot), co vám umožňuje její použití i v skutečně tichých prostorech.

LELO Iris výborně odolává tekoucí vodě, vemte si jí sebou bez obav do sprchy nebo vany. Má zabudovanou baterií, nabíječka je součástí balení. Dodává se taky s elegantním saténovým pytlíčkem pro uskladnění. Švédská společnost LELO produkuje jedny z nejkvalitnějších pomůcek na současném trhu, Iris není vyjmkou.

Hodnotilo 6 zákazníků: 87 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

anče | před 21 měsíci 100%

Můj první dobíjecí vibrátor a jsem s ním hodně spokojená. Fantasticky vzrušuje klitoris, protože má různý nastavení a můžu si sama určit na co mám náladu. Nádherný i ve vagíně. Zkoušela jsem to použít s dalším robertem na klitorisu a málem jsem z toho omdlela, jak byl ten orgasmus silnej. Jo a vaginálně použijte lubrikant, přece jen je docela velkej.

annnonymka | před 22 měsíci 100%

Kupila sem ho potom, co sem si prošla těma levnějšíma. Kamarádka má tenhle už roky a furt funguje skvěle. Výborná investice.

tomSojer | před 26 měsíci 100%

Tenhle mi fakt sedne, pomohl mi prodloužit orgasmy a umožňuje mi zažít neuvěřitelný požitek. Šířka je příjemná a s několika druhy rychlostí prostě miluju ty pocity. Dokonce i partner mi pomáhá. Rozhodně doporučuju.

EmmBé | před 30 měsíci 100%

Poklona švédům za nápad a design. Materiál se zahřívá podle teploty těla a je velmi hladký. Variabilita pulzů a rychlostí se mi prostě trefí to TOHO bodu a udělám se. Rozhodně se vyplatí, speciálně když vezmu kolik jsem utratila za levný křápy, ale teď už je kupovat nebudu.

1kralovna | před 36 měsíci 20%

Tohle bylo velký zklamání. Myslela jsem, že za tu cenu budou vibrace atd. mnohem silnější. Používám Hitachi kouzelnou hůlku a hledala jsem něco podobnýho. Tenhle kus je těžký nastavit, když už ho používáte. Taky baterie nevydrží tak dlouho....HROZNĚ frustrující.

Honza | před 46 měsíci 100%

Koupil jsem ho, abych ho použil na svojí ženskou. Nemůžu zhodnotit jak je dobrej, ale když jsem sledoval její reakce, myslím, že ten pohled řekne všechno :D. Byla pak vzrušením úplně bez sebe a za tu cenu se o tom nebudu dohadovat. A ani ona nemohla...:D

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Návod na mokrý orgasmus – rady z praxe

Mersey / 19.11.2015

Squirting - vídáváš to v pornu, čteš na něj návody s ohnutými prsty, ale pořád se ti to nedaří? Mám pro tebe jinou variantu postupu, jak ji vydráždit, aby vystříkla. Tuto hravou alternativu orgasmu budeš chtít zkusit a trénovat.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Podobné produkty