vibratory.net

Luxusní vibrátor Lelo Iris
(růžová)

Iris je moderní luxusní vibrátor, jeho design je motivovaný okvětnými lístky.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: ep/e20902
  • Rozměry: délka 22 cm; šířka 3,6 cm; výška 4,2 cm; hmotnost 170 gramů
  • Materiál: PC – lékařský silikon, ABS – tvrdý plast (bez obsahu ftalátů), nerezová ocel
  • Baterie: zabudovaná, Li-Ion 3,7V; 900 mAh; doba nabíjení asi 3 hodiny, doba používání až 4 hodiny
  • Barva: světle růžová, bílá
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Iris je moderní luxusní vibrátor, jeho design je motivovaný okvětnými lístky. Je to univerzální vibrátor, vhodný pro vaginální i anální stimulaci, můžete jí využít i pro masáž kterékoliv části těla. Pokud neradi vsázíte na kompromisy a očekáváte jen to nejlepší, je LELO Iris pro vás to pravé! Má ergonomický tvar, takže nevypadne z ruky ani v těch nejintimnějších chvilkách.

Povrch z lékařského silikonu bledě růžové barvy v kombinaci s bílým plastem a elegantním kroužkem nerezové oceli si vás získá na první dotek. Je velice příjemný na dotek a nestudí. Materiál neobsahuje ftaláty ani jiné škodlivé látky.

Vibrace jsou intenzivní, ovládáte je podsvícenými tlačítky na spodní straně. Iris obsahuje pro nekompromisní výkon až 2 vibrační motorky. Tým stimuluje váš bod G i poševní vchod naráz. Máte k dispozici 5 pulzačních programů, u každého vybíráte z deseti intenzit vibrací. I při maximálním výkonu je Iris diskrétně tichá, hlučnost nepřesahuje hranici 50 dB (hlasitý šepot), co vám umožňuje její použití i v skutečně tichých prostorech.

LELO Iris výborně odolává tekoucí vodě, vemte si jí sebou bez obav do sprchy nebo vany. Má zabudovanou baterií, nabíječka je součástí balení. Dodává se taky s elegantním saténovým pytlíčkem pro uskladnění. Švédská společnost LELO produkuje jedny z nejkvalitnějších pomůcek na současném trhu, Iris není vyjmkou.

Hodnotilo 7 zákazníků: 78 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Sandra Ritter | před 24 měsíci 60%

Pro mě je slabý, čekala jsem něco mnohem silnějšího s mnohem větším výkonem, taky jsem čekala že bude větší a ono prd. Jsem zklamaná.

Laura | před 25 měsíci 100%

Ehm nepůjdu do detailů...ale jo! dostává 5 hvězdiček. mnoho rychlostí, snadné použití a všechno prostě Dobrý.

mamaČTYŘ | před 26 měsíci 100%

PARÁDNÍ "osobní masér" co se vejde do ruky :). Snadno se kontroluje (JO!!!), pohodlný, dobře se čistí a je to krásná růžová! Jo a jasně odvede svojí práci.....MOC dobře ;;-). Určitě budu doporučovat dál když na to přijde řeč.

DolníMěsto8 | před 30 měsíci 80%

vibrace jsou trochu slabší než u malých lelo vibrátorů ale tenhle má dva motorya je o moc moc větší

PamC | před 31 měsíci 100%

Tohle zařízeníčko je velmi pěkné a vypadá lépe než jinačí vibrátorky. Má různé rychlosti, barevný vršek je hedvábně měkký na dotek. Je dobíjecí takže baterie nejsou třeba.

JITKA | před 32 měsíci 20%

SLABOTA! rozhodně jsem tohle NEčekala! Jsem taaaaaak zklamaná! Doufala jsem že ušetřím na bateriích, ale na tom vůbec nezáleží ptže je to TAK slabý! a navíc to není ani pružný ani měkký....extrémně pevný tvrdý plast....pro mě tohle není. Ani to nemusím zkoušet. Pulzace taky mizerný. Možná kdyby byly vibrace silnější stálo by to za to, ale nejsou no.

polka | před 40 měsíci 80%

Vybrala jsem ho kvůli velikosti o které jsem se domnívala že bude nej, a kvůli vibracím. Nakonec jsem zjistila, že menší by byl lepší a kdyby ty ostré hrany byly měkčí vůbec bych se nezlobila. Příště si vyberu stopro jiný typ vibrátoru.

Mokrý orgasmus 2/2 - jak jej dosáhnout

Michaela Kurtaničová / 29.07.2014

Snad jsme v prvním díle našeho článku zbořili dostatek předsudků o mokrém orgasmu a pomohli vyvrátit některé časté mýty o squirtu. Pro ty, kteří jsou lační po dalších informacích a hlavně se nemůžou dočkat, až svou milou nebo samy sebe k výstřiku přivedou, jsme připravili podrobný návod jak dosáhnotu mokrého orgasmu. Nejenom ten je skrytý v následujícím článku.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Podobné produkty