vibratory.net

Luxusní mini-vibrátor LELO Mia 2
(růžová)

Mia 2 je vibrátor z dílny švédské společnosti LELO, jejíž produkty se řadí mezi absolutní elitu ve světě erotických hraček.

  • nepotřebujete kupovat baterky
  • silné vibrace vás překvapí
  • několik druhů vibrací i pro ty nejnáročnější
  • malý a nenápadný design
  • 100% vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ep/e23780
  • Rozměry: délka 11,1 cm; průměr 2,2 cm; 32 gramů
  • Materiál: ABS – tvrdý plast (neobsahuje ftaláty), nerezavějící ocel
  • Barva: růžová
  • Baterie: vnitřní akumulátor Li-Ion 3,7V; 70mAh; doba nabíjení 1 hodina, doba použití 1 hodina
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Mia 2 je vibrátor z dílny švédské společnosti LELO, jejíž produkty se řadí mezi absolutní elitu ve světě erotických hraček. Spojuje minimalistické rozměry, plnohodnotný výkon a úplnou diskrétnost. Tzv. rtěnkový vibrátor nabíjíte přes USB konektor, na první pohled vypadá pomůcka jako větší USB disk.

Povrch je hladký, tělo pomůcky je vyrobeno z tvrdého, zdravotně nezávadného plastu, zdobeno proužkem nerezavějící oceli. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost.

Vibrace jsou intenzivní, no překvapivě tiché (méně než 50 dB). To vám umožňuje diskrétní použití prakticky kdekoliv, i na tichých místech. Frekvence vibrací je 120 Hz, což je víc než u běžných pomůcek. Intuitivní ovládání provádíte nenápadními tlačítky, na výběr máte z 6 vibračních programů.

Mia 2 je přímo stvořená pro stálé nošení v dámské kabelce. Je nenápadná, velmi lehká, s povrchem extrémně odolným vůči poškození. To z něj dělá ideální společnici pro dámy, které si potrpí na kvalitu a mají rády svoje hračky vždy poblíž. V balení nalezněte také pytlík pro uskladnění a USB kabel, vše k vám poputuje v elegantní krabičce. Využít jí můžete i jako intimní dárek.

Hodnotilo 7 zákazníků: 98 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jaja | před 14 měsíci 100%

Doporučuju to všem ženám, je to efektivní zábava a nevypadá jako nemravný zařízení, vyzkoušejte a nakupte :)

Nikola | před 15 měsíci 100%

Zapojila jsem ho večer do usb a nikdo neví, že jsem měla na stole vibrátor. Můj přítel je vždycky nabitej a připravenej do akce :)

Maruška | před 16 měsíci 80%

Prostě jí miluju! Má tolik různejch rychlostí a pulzací. Nejspíš jsem za ty všechny nekoupený baterie hromadu pěněz.

Roman J | před 18 měsíci 100%

ženská to miluje...malý, přensný, diskrétní-zapadne to mezi normálníma věcma.

OhMůjBože | před 23 měsíci 100%

Vibrátor je neuvěřitelně výkonnej a má tolik různejch nastaveních, že vás NIKDY neznudí. Rozhodně doporučuju tenhle vibrátor každýmu.

Gabriela Martinová | před 30 měsíci 100%

Tohle je nejlepší přístroj vůbec!! malý, diskrétní a mmmmmm zvládne svou práci!!

Radim | před 34 měsíci 100%

koupil jsem svojí ženě několik těhle pidi vibrátorů, na doma, na cesty, do nočního stolku, kamkoli...a tenhle jedinej jí vydržel dýl. Výborná kvalit a materiálu a vibrací.

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty