vibratory.net

Luxusní mini-vibrátor LELO Mia 2
(růžová)

Mia 2 je vibrátor z dílny švédské společnosti LELO, jejíž produkty se řadí mezi absolutní elitu ve světě erotických hraček.

  • nepotřebujete kupovat baterky
  • silné vibrace vás překvapí
  • několik druhů vibrací i pro ty nejnáročnější
  • malý a nenápadný design
  • 100% vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ep/e23780
  • Rozměry: délka 11,1 cm; průměr 2,2 cm; 32 gramů
  • Materiál: ABS – tvrdý plast (neobsahuje ftaláty), nerezavějící ocel
  • Barva: růžová
  • Baterie: vnitřní akumulátor Li-Ion 3,7V; 70mAh; doba nabíjení 1 hodina, doba použití 1 hodina
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Mia 2 je vibrátor z dílny švédské společnosti LELO, jejíž produkty se řadí mezi absolutní elitu ve světě erotických hraček. Spojuje minimalistické rozměry, plnohodnotný výkon a úplnou diskrétnost. Tzv. rtěnkový vibrátor nabíjíte přes USB konektor, na první pohled vypadá pomůcka jako větší USB disk.

Povrch je hladký, tělo pomůcky je vyrobeno z tvrdého, zdravotně nezávadného plastu, zdobeno proužkem nerezavějící oceli. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost.

Vibrace jsou intenzivní, no překvapivě tiché (méně než 50 dB). To vám umožňuje diskrétní použití prakticky kdekoliv, i na tichých místech. Frekvence vibrací je 120 Hz, což je víc než u běžných pomůcek. Intuitivní ovládání provádíte nenápadními tlačítky, na výběr máte z 6 vibračních programů.

Mia 2 je přímo stvořená pro stálé nošení v dámské kabelce. Je nenápadná, velmi lehká, s povrchem extrémně odolným vůči poškození. To z něj dělá ideální společnici pro dámy, které si potrpí na kvalitu a mají rády svoje hračky vždy poblíž. V balení nalezněte také pytlík pro uskladnění a USB kabel, vše k vám poputuje v elegantní krabičce. Využít jí můžete i jako intimní dárek.

Hodnotilo 7 zákazníků: 98 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jaja | před 20 měsíci 100%

Doporučuju to všem ženám, je to efektivní zábava a nevypadá jako nemravný zařízení, vyzkoušejte a nakupte :)

Nikola | před 21 měsíci 100%

Zapojila jsem ho večer do usb a nikdo neví, že jsem měla na stole vibrátor. Můj přítel je vždycky nabitej a připravenej do akce :)

Maruška | před 22 měsíci 80%

Prostě jí miluju! Má tolik různejch rychlostí a pulzací. Nejspíš jsem za ty všechny nekoupený baterie hromadu pěněz.

Roman J | před 24 měsíci 100%

ženská to miluje...malý, přensný, diskrétní-zapadne to mezi normálníma věcma.

OhMůjBože | před 29 měsíci 100%

Vibrátor je neuvěřitelně výkonnej a má tolik různejch nastaveních, že vás NIKDY neznudí. Rozhodně doporučuju tenhle vibrátor každýmu.

Gabriela Martinová | před 36 měsíci 100%

Tohle je nejlepší přístroj vůbec!! malý, diskrétní a mmmmmm zvládne svou práci!!

Radim | před 40 měsíci 100%

koupil jsem svojí ženě několik těhle pidi vibrátorů, na doma, na cesty, do nočního stolku, kamkoli...a tenhle jedinej jí vydržel dýl. Výborná kvalit a materiálu a vibrací.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

The Earth Angel: nejekologičtější vibrátor na světě

Michaela Kurtaničová / 04.12.2013

Vibrátor Earth Angel je prezentován jako revoluční erotická pomůcka, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí. Ne nadarmo se tomuto intimnímu společníkovi říká Anděl země. K jeho uvedení do chodu stačí chvilku otáčet kličkou.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Podobné produkty