vibratory.net

Luxusní mini-vibrátor LELO Mia 2
(růžová)

Mia 2 je vibrátor z dílny švédské společnosti LELO, jejíž produkty se řadí mezi absolutní elitu ve světě erotických hraček.

  • nepotřebujete kupovat baterky
  • silné vibrace vás překvapí
  • několik druhů vibrací i pro ty nejnáročnější
  • malý a nenápadný design
  • 100% vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: ep/e23780
  • Rozměry: délka 11,1 cm; průměr 2,2 cm; 32 gramů
  • Materiál: ABS – tvrdý plast (neobsahuje ftaláty), nerezavějící ocel
  • Barva: růžová
  • Baterie: vnitřní akumulátor Li-Ion 3,7V; 70mAh; doba nabíjení 1 hodina, doba použití 1 hodina
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Mia 2 je vibrátor z dílny švédské společnosti LELO, jejíž produkty se řadí mezi absolutní elitu ve světě erotických hraček. Spojuje minimalistické rozměry, plnohodnotný výkon a úplnou diskrétnost. Tzv. rtěnkový vibrátor nabíjíte přes USB konektor, na první pohled vypadá pomůcka jako větší USB disk.

Povrch je hladký, tělo pomůcky je vyrobeno z tvrdého, zdravotně nezávadného plastu, zdobeno proužkem nerezavějící oceli. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost.

Vibrace jsou intenzivní, no překvapivě tiché (méně než 50 dB). To vám umožňuje diskrétní použití prakticky kdekoliv, i na tichých místech. Frekvence vibrací je 120 Hz, což je víc než u běžných pomůcek. Intuitivní ovládání provádíte nenápadními tlačítky, na výběr máte z 6 vibračních programů.

Mia 2 je přímo stvořená pro stálé nošení v dámské kabelce. Je nenápadná, velmi lehká, s povrchem extrémně odolným vůči poškození. To z něj dělá ideální společnici pro dámy, které si potrpí na kvalitu a mají rády svoje hračky vždy poblíž. V balení nalezněte také pytlík pro uskladnění a USB kabel, vše k vám poputuje v elegantní krabičce. Využít jí můžete i jako intimní dárek.

Hodnotilo 7 zákazníků: 98 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jaja | před 22 měsíci 100%

Doporučuju to všem ženám, je to efektivní zábava a nevypadá jako nemravný zařízení, vyzkoušejte a nakupte :)

Nikola | před 23 měsíci 100%

Zapojila jsem ho večer do usb a nikdo neví, že jsem měla na stole vibrátor. Můj přítel je vždycky nabitej a připravenej do akce :)

Maruška | před 23 měsíci 80%

Prostě jí miluju! Má tolik různejch rychlostí a pulzací. Nejspíš jsem za ty všechny nekoupený baterie hromadu pěněz.

Roman J | před 26 měsíci 100%

ženská to miluje...malý, přensný, diskrétní-zapadne to mezi normálníma věcma.

OhMůjBože | před 30 měsíci 100%

Vibrátor je neuvěřitelně výkonnej a má tolik různejch nastaveních, že vás NIKDY neznudí. Rozhodně doporučuju tenhle vibrátor každýmu.

Gabriela Martinová | před 38 měsíci 100%

Tohle je nejlepší přístroj vůbec!! malý, diskrétní a mmmmmm zvládne svou práci!!

Radim | před 42 měsíci 100%

koupil jsem svojí ženě několik těhle pidi vibrátorů, na doma, na cesty, do nočního stolku, kamkoli...a tenhle jedinej jí vydržel dýl. Výborná kvalit a materiálu a vibrací.

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Podobné produkty