vibratory.net

Luxusní mini-vibrátor LELO Mia 2
(tmavě růžová)

Mia 2 je vibrátor z dílny švédské společnosti LELO, jejíž produkty se řadí mezi absolutní elitu ve světě erotických hraček.

  • nepotřebujete kupovat baterky
  • silné vibrace vás překvapí
  • několik druhů vibrací i pro ty nejnáročnější
  • malý a nenápadný design
  • 100% vodotěsný

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E23781
  • Rozměry: délka 11,1 cm; průměr 2,2 cm; 32 gramů
  • Materiál: ABS – tvrdý plast (neobsahuje ftaláty), nerezavějící ocel
  • Barva: tmavě růžová
  • Baterie: vnitřní akumulátor Li-Ion 3,7V; 70mAh; doba nabíjení 1 hodina, doba použití 1 hodina
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Mia 2 je vibrátor z dílny švédské společnosti LELO, jejíž produkty se řadí mezi absolutní elitu ve světě erotických hraček. Spojuje minimalistické rozměry, plnohodnotný výkon a úplnou diskrétnost. Tzv. rtěnkový vibrátor nabíjíte přes USB konektor, na první pohled vypadá pomůcka jako větší USB disk.

Povrch je hladký, tělo pomůcky je vyrobeno z tvrdého, zdravotně nezávadného plastu, zdobeno proužkem nerezavějící oceli. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost.

Vibrace jsou intenzivní, no překvapivě tiché (méně než 50 dB). To vám umožňuje diskrétní použití prakticky kdekoliv, i na tichých místech. Frekvence vibrací je 120 Hz, což je víc než u běžných pomůcek. Intuitivní ovládání provádíte nenápadními tlačítky, na výběr máte z 6 vibračních programů.

Mia 2 je přímo stvořená pro stálé nošení v dámské kabelce. Je nenápadná, velmi lehká, s povrchem extrémně odolným vůči poškození. To z něj dělá ideální společnici pro dámy, které si potrpí na kvalitu a mají rády svoje hračky vždy poblíž. V balení nalezněte také pytlík pro uskladnění a USB kabel, vše k vám poputuje v elegantní krabičce. Využít jí můžete i jako intimní dárek.

Hodnotilo 12 zákazníků: 87 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Líza Hagenová | před 20 měsíci 100%

Určitě si koupím další kousky téhle značky.

vílík kuneš | před 22 měsíci 100%

Koupil jsem ho přítelkyni. Ta je z něj unešená. Jedinej problém je, že na max. nastavení mi přítelkyně říká, že je moc silnej. Joooo rozhodně to zvládne jí uspokojit. Nabíjení přes USB slot je koool, je dobře že se mi tu válí ipody :D.

materiální holka | před 23 měsíci 40%

nestojí za ty peníze..není dost silnej.

Karla | před 24 měsíci 40%

Je opravdu pěknej ale i když má hafo nastavení není lepší nebo silnější než můj příruční robertek. Je taky o dost levnější a k orgasmu s mým staroušem dolezu daleko rychlejc. Chtěla jsem hračku se kterou nebudu muset čekat...no a v tomhle teda mia selhala.

kujoš | před 25 měsíci 100%

je to náš první vibrátor a rozhodně stojí za ty peníze. vibrační vzory jsou zajímavé a snadno se používá

Míla | před 26 měsíci 100%

Koupila jsem si ten stroječek pro mě a mýho přítele a ještě nikdy na mě jiná hračka tak nezapůsobila! Je diskrétní a vypadá jako přenosnej disk, když si ho dobíjím u notebooku. Úžasný! Už jsem zmínila jak má SILNÝ vibrace?

kamila | před 28 měsíci 80%

trochu těžko se hledají kontrolky

10sgirl | před 35 měsíci 80%

Mám dva Lelo produkty. Tenhle je menší a má stejně silný vibrace. Hledali jsme něco co bysme mohli použít se silikonovým lubrikantem. Nemůžu používat vodní lubrikant a ten vyžaduje ten můj větší kousek.

rb | před 38 měsíci 100%

6ena miluje, že má s sebou na cestách něco s čím si může hrát. je úžasně silný na tu velikost a tichý.

Jan Armstrong | před 39 měsíci 100%

Dobře udělanej stejně jako skoro všechny Lelo produkty. Milenec, kterýho si vezmete pryč a stačí ho jen připojit do standardního USB portu aby se nabil. Máme ty nabíječky u postele, což se hodí.

ivan trble | před 39 měsíci 100%

Koupil jsem to jako dárek kamarádce. Nevím jak dobře pracuje, tak jsem se jí zeptal jak by ho ohodnotila. Její odpověď "Dej to, co nejlepší hodnocení". Očividně je s ním spokojená.

upřímný | před 44 měsíci 100%

Objednal jsem to přítelkyni, když jedu za moře. Když to použila poprvý moc se jí to nelíbilo, říkala, že je moc slabej tka jsem jí doporučil, aby ho nabila a podívala se na youtube na různý nastavení. Od tý doby z tý zatracený věci nespustí ruce. Trochu žárlím...ne jen si dělám srandu, jí se to líbí a rozhodně to doporučuju.

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Podobné produkty