vibratory.net

Luxusní vibrátor LELO Nea
(bílá)

Nea je moderní vibrátor určený všem náročným ženám, které si potrpí na krásném vzhledu a výborném výkonu.

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E21019
  • Rozměry: délka 7,5 cm; šířka 3,6 cm; výška 2,5cm; hmotnost 39 gramů
  • Materiál: ABS – tvrdý plast (bez obsahu ftalátů)
  • Baterie: zabudovaná, Li-Ion 3,7V; 240mAh; doba nabíjení asi 2 hodiny, doba používání až 7 hodin
  • Barva: bílá se stříbrným květinovým ornamentem
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

Nea je moderní vibrátor určený všem náročným ženám, které si potrpí na krásném vzhledu a výborném výkonu. Je stvořena pro stimulaci klitorisu, můžete jí ale využít pro masáž kterékoliv části těla. Má ergonomický tvar, takže vám nevypadne z ruky ani v těch nejintimnějších chvilkách.

Tvrdý plast ABS bílé barvy, zdobený stříbrným květinovým ornamentem umožňuje výborné přenášení vibrací, které tak nestrácejí na intenzitě a ucítíte je tam, kde je to nejvíce potřebné. Materiál neobsahuje ftaláty ani jiné škodlivé látky.

Vibrace jsou intenzivní, ovládáte je podsvícenými tlačítky na spodní straně. Máte k dispozici 4 pulzační programy, u každého je možnost deseti intenzit vibrací. I při maximálním výkonu je Nea diskrétně tichá, hlučnost nepřesahuje hranici 50 dB (hlasitý šepot). To vám umožňuje hrát se s ní i v skutečně tichých prostorách jako knižnice nebo noční pokoj.

LELO Nea odolává tekoucí vodě, můžete si jí tak s sebou vzít klidně do sprchy a obohatit vaše intimní chvílky proudem vody. Má zabudovanou baterií, nabíječka je součástí balení. Dodává se taky s elegantním saténovým pytlíčkem pro uskladnění. Společnost LELO produkuje jedny z nejkvalitnějších pomůcek na současném trhu a Nea není výjimka.

Hodnotilo 10 zákazníků: 86 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Laura | před 16 měsíci 100%

Ten malej krasavec udělá svojí práci a nemusíte se starat o to, kdo a CO může slyšet mimo ložnici. Vydrží nabitej mnoho hodin.

malá kinky | před 17 měsíci 80%

Není nejsilnější, ale něco to zvládne. Líbí se mi designem. Ty květy nevystupují, je celý hladký. Nea je určený pro stimulaci klitorisu, ale může být použitý na prsa a bradavky. Plast je hodně hladkej, takže lubrikant nejni nutnej. K dispozici je 5 nastavení vibrací, z nízkých na vysoký. Já mám ráda nejvyšší. Existuje několik nastavení, který umožňujou rytmický, stupňující, nebo snižující se vibrace. Ovládací prvky jsou snadno použitelný. Poměrně snadno se čistí ... jen se ujistěte, abyste nenamočili i nabíjecí zásuvku a tlačítka při mytí.

akira | před 17 měsíci 80%

Není dostatečně silný, aby mě dotáhnul k orgasmu sám, ale nakopne mě do nálady k jiným hrám.

Líza | před 18 měsíci 100%

MILUJU ten vibrátorek. Nejsem velký fanoušek stimulace klitorisu, ale na Nea je krásná věc to, že nejnižší nastavení je pro mě skvělý. Ty silnější vibrace dělají divy na oblasti mého klitorisu. Je to taky skvělý pro partnerské hry. Necpeme to nikam dovnitř, ale je to skvělé držet na partnerovo varlatech nebo ke stimulaci bradavek! Je to krásné na pohled a velmi diskrétní. Pokud ho někdo najde v kabelce, nebudou vědět, co to je; zvláště pokud ho zamknete. Není na baterie, což vám ušetří peníze v dlouhodobém horizontu. Nabíjení trvá 2 hodiny a vydrží věčně! Nebudete litovat.

Anynka | před 19 měsíci 100%

Miluji moje bílý Lelo, je s ním spousta legrace a je velmi diskrétní. (Moje máma ho viděla na mém nočním stolku a myslela si, že to byla počítačová myš). Je také tichý a výkonný na takovýho chlapečka. Miluju ten tvar. Další věc, kterou mám ráda je, že je nabíjecí! Ušetří vám peníze za baterie a je připraven, kdykoli chcete. Nabitý vydrží dlouho.

G | před 21 měsíci 80%

Nejlepší věc na Nea jsou možná jeho nabíjecí schopnosti. Červená LED kontrolka značí čas nabíjení, a bílá se rozsvítí po dokončení nabíjení. Nea má "zámek" proti náhodnému zapnutí na cestách. Jsem klidná, protože tohle děťátko se mi nespustí na letišti. Zkuste jí nosit pod oblečením; kalhotky jí přimáčknou na pohlaví a je to.... hmmmmmm..... skvělý. Co se týče hlasitosti, Nea je možná nejtišší hračka, kterou jsem kdy viděla. Celkově dávám NEA 4 hvězdičky. Doporučuju tuto hračku, pro každého, začátečníkovi nebo pokročilýmu. Odečítám jednu hvězdičku za intenzitu vibrací, které mě někdy lechtaly, ale to může být taky hezké.

Toya | před 22 měsíci 100%

Vyprodáno! Nedivím se..tahle roztomilá věc je úžasná. Je velmi krásný a velmi jemný, pokud jde o velikost, konstrukci i úroveň hluku. Pokud jde o vibrace, jemný NENÍ, což je ideální. Je to jako já; malý, ženský a nabitý silou. : D Miluju že to jasně ukazuje dokončení nabíjení (přestane blikat bílá), a když to potřebuje znovu nabít (bliká červeně). Zmínila jsem se že je ROZTOMILÝ?? Dokonce i malý hedvábný sáček ve kterém přijde je roztomilý! Nemám mnoho hraček (dva vibrátory a sadu kuliček), ale i kdyby se moje sbírka rozrostla, bude to těžký najít něco novýho co by sesadit toho mazlíka z mýho oblíbenýho místa ... A Ani jsem neřekla, že mi udělal dvojitej orgasmus!

Navždy tvá N | před 23 měsíci 100%

Nea je skvělá i pro páry. Můžete jí dokonce použít "hands-free" při pohlavním styku, protože její zakřivenej tvar umožňuje, aby zůstala na místě. Vzhledem k tomu, že je plastová, použijte libovolnej druh lubrikantu. Nea není vodotěsná a neměla by být zcela ponořená, i když postříkání jí nevadí. Bacha, když je mokrá dost klouže. Nea má tvar jako C a zároveň se zužuje do špičky. Vibrace jsou nejsilnější na té špičce, kde jsou květinový motivy. Snažila jsem se spočítat přesně, kolik rychlostí tam bylo, ale vychází mi pokaždý jinak, protože nemá ostrý přechody rychlostí. Řekla bych, že jich je nejmíň tucet. Hodnotit vibrace zvlášť je těžký, jelikož Nea má tolik různejch úrovní. Její vibrace začínají jako klidný předení, naprosto tichý a téměř neznatelný, a postupně rostou a rostou :). Není to Hitachi (nebo jiná silná hračka), ale ze všech mých vibrátorů, je zdaleka nejtišší, ale ne nejslabší. Pokud nemůžete vyvrcholit bez hodně silnejch vibrací, Nea bude pro vás pravděpodobně příliš slabá, ale pokud jste průměrně citliví (nebo začátečník), tak to bude víc než stačit. Orgasmy, nejsou rychlý a výbušný, ale místo toho jsou pomalu budovaný, a to je něco na co se já osobně těším nejvíc. Moje oblíbený použití Nea je: Dám si jí mezi nohy zatímco sedím u stolu. Špičku má u mé pochvy. Nechám jí pracovat v klidnějším módu. Pak pomalu, jak jí začnu cítit, zesílím vibrace a lehce jí pohybuju nahoru. (Nějak pokaždý skončím na druhým nejvyšším nastavení.) To mi obvykle trvá 30-40 minut, ale zatím to byly moje oblíbené orgasmy, mám radši takovýhle než rychlejší bomby.

sktb0007 | před 28 měsíci 60%

Nea je atraktivní klitorisovibrátor, který by byl ideální i pro mě, kdyby měl jiný typ vibrací. Potřebuju hluboké dunění pro stimulaci klitorisu a Nea to prostě nedává. Vše ostatní na Nea je krásný. Je tichá, dobíjecí, malá, lehká, snadno ovladatelná a má několik režimů. Další pěkná věc je, že její vibrace jsou nejsilnější na zúženém konci. Vibrace jsou cítit i na druhém konci, ale jsou mnohem slabší (což znamená, že nebudete mít znecitlivělou ruku / prsty). A konečně, nezahřívá se při delším používání. Pokud na rozdíl ode mne nepotřebujete intenzivní dunění, tak vřele doporučuji vyzkoušet Nea.

ladyrebelka3306 | před 39 měsíci 60%

Nea Lelo bylo poněkud zklamáním. Když jsem poprvé otevřela krabici, byla jsem uhranutá jeho vzhledem. Je velmi hezký a vejde se do dlaně. Mému snoubenci se opravdu líbil na jeho koulích. Řekl, že to bylo dost silný na extra vzrušení, ale ne dost silný, aby to bylo bolestivý. Pod oblečením to může bejt hustý, zvlášť pokud se chcete udělat na veřejnosti. Já bych ho nepoužívala sólo, protože mě spíš lechtal, ale je zábavnej při souloži nebo při předehře.

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Staňte se sexuálním kyborgem 2/2

Michaela Kurtaničová / 26.08.2013

V prvním díle našeho miniseriálu jsme zmínili několik možností, jak se stát postelovým nadčlověkem. V druhé části myšlenku dokonalého sexuálního kyborga ještě rozvineme a podíváme se, jakými dalšími vymoženostmi se můžeme jako milenci vylepšit.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

25.06.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Podobné produkty