vibratory.net

Luxusní vibrátor pro páry LELO Noa
(černá)

LELO Noa je erotická hračka, kterou si jednoduše zamilujete.

  • dráždí bod G, klitoris i partnerův penis
  • intenzivní, ale tiché vibrace příjemně překvapí
  • hebký materiál pohladí vaši pokožku
  • nabíjecí - už žádné vybité baterie

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E23663
  • Rozměry: 84 x 42 x 28 mm; hmotnost pouhých 31 gramů
  • Materiál: lékařský silikon
  • Baterie: vstavěný akumulátor Li-Ion 3,7V; 70 mAh; doba nabíjení 2 hodiny; doba používání až 2 hodiny, pohotovostní režim až 90 dní;
  • Barva: černá v kombinaci se zlatou
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

LELO Noa je erotická hračka, kterou si jednoduše zamilujete. Tento luxusní vibrátor na klitoris a bod G vám umožní pohodlné použití jak pro masturbaci, tak během milování, kdy stimuluje oba partnery najednou. Na svém místě drží i bez pomoci rukou. Jednoduše ji nechte konat svou práci a vy si užívejte nekončící společnou rozkoš. Překvapí vás také svou nízkou hmotností – váží jenom 31 gramů.

Tenčí konec slouží ke stimulaci bodu G, silnější k dráždění klitorisu. Stačí jemné pohlazení a pochopíte, že je to láska na první dotek, povrch je sametově hebký, lékařský silikon nezpůsobuje žádné alergické reakce. Silnější část zdobí také ozdobný kroužek z nerezové chirurgické oceli. Vibrace vás překvapí svou intenzitou, vzruší vás i partnera. K dispozici je 6 vibračních programů. S ovládáním si nemusíte lámat hlavu, všechny funkce ovládáte jediným tlačítkem. Frekvence vibrací je 100 Hz, což je podstatně citelnější stimulace než u běžných vibrátorů.

Na vibrátoru oceníte jeho diskrétnost – hlasitost nepřesahuje úroveň hlasitějšího šepotu (50 dB). Můžete tak nepozorovaně používat Noa na veřejnosti, třeba během nakupování. Samozřejmostí je voděodolnost vibrátoru, takže jej využijete i ve sprše a také nemusíte mít obavy z čištění, stačí opláchnout pod tekoucí vodou.

Noa k vám poputuje v elegantním balení, ve kterém naleznete samotný vibrátor, nabíjecí kabel do USB konektoru vašeho počítače a saténový pytlík pro uskladnění.

Hodnotilo 12 zákazníků: 99 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Královna | před 15 měsíci 100%

Mega super kousek!

Eliška | před 17 měsíci 80%

Úžasná malá hrčka. Pro mě samotnou je fakt super.. s přítelem ho bohužel neumím zavést tak, aby mě to nevadilo. Snadno vyklouzne a je to prostě nepříjemný. Možná je to tím, že přítel má docela solidní penis.

Marča | před 17 měsíci 100%

Ten menší, to je moje. Vibrátor vypadá hodně jednoduše, ale okořenění milostného života je jisté! Skvělý, že vás nijak neruší a neomezuje. Doporučuju

Jana | před 17 měsíci 100%

S přítelem ho milujeme! Doporučuji každému páru

Hugo | před 17 měsíci 100%

Skvělá hračka pro oba

Kristýna | před 17 měsíci 100%

Přijemná, kvalitní a dostupná hračka pro všechny páry, které už jsou spolu dlouho a chtějí zkusit něco nového..tak jako my. Chtěli bychom ted hračky zařazovat častěji

Simona | před 17 měsíci 100%

Skvělý ve dvou. Super vibrace, úžasný pocit u každé polohy

Kristýna a Marek | před 18 měsíci 100%

Doporučujeme každému páru. Super

Tomáš | před 23 měsíci 100%

Prostě skvělej!!JO!

Lída | před 24 měsíci 100%

Super věcička, nekonečná zábava

Śelma | před 24 měsíci 100%

příjemné vibrace, skvělý pocit ve všech polohách!

Eva | před 30 měsíci 100%

Po delším přemýšlení jsem se nakonec rozhodla pro vibrátor LELO Noa. Můj přítel mi dal k vánocům dárkový poukaz, ale já jsem nechtěla být sobecká a chtěla jsem, aby z toho taky něco měl :-) Vibrátor je moc pěkně zpracovaný, krásný design a barva. když jsem ho rozbalila trochu mě překvapil, protože jsem si ho představovala větší, tohle je můj první párový vibrátor. Po první použití bylo jasno: malý, ale šikovný! Zažila jsem s ním úplně nový pocit, je super v páru i když jsem sama. Trochu mi vadilo to problikávání, ale nakonec na to rychle zapomenete a je to praktické - když je baterie krátce před vybitím, tak to bliká pomaleji. Nijak zvlášť to neruší a díky neuvěřitelně příjemným vibracím tohohle chlapíka rychle zapomenete, že to vypadá jak na "přistávací dráze". Nabíjení přes počítač a USB kabel je praktické, s tím můžu jen souhlasit. Geniální jsou ty vibrace, nejvíc se mi líbí ty nepravidelné, protože nikdy nevíte, jestli další zavrnění bude silné a nebo slabé a lehké. materiál je úžasný na dotek a není vůbec cítit. Tenhle vibrátor je dobrá investice, kterou můžu doporučit každému, jedincům i párům. Letos ho asi i někomu podaruji k narozeninám!

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Příručka Nadsamce – manuál ke klitorisu

Nadsamec / 19.07.2015

My muži všelijakými návody a manuály odpradávna pohrdáme. Tento bys ale ignorovat rozhodně neměl, protože tě naučí dokonale ovládat to nejcitlivější místečko na ženském těle – klitoris neboli poštěváček.

Celý článek

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Podobné produkty