vibratory.net

Luxusní vibrátor pro páry LELO Noa
(černá)

LELO Noa je erotická hračka, kterou si jednoduše zamilujete.

  • dráždí bod G, klitoris i partnerův penis
  • intenzivní, ale tiché vibrace příjemně překvapí
  • hebký materiál pohladí vaši pokožku
  • nabíjecí - už žádné vybité baterie

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E23663
  • Rozměry: 84 x 42 x 28 mm; hmotnost pouhých 31 gramů
  • Materiál: lékařský silikon
  • Baterie: vstavěný akumulátor Li-Ion 3,7V; 70 mAh; doba nabíjení 2 hodiny; doba používání až 2 hodiny, pohotovostní režim až 90 dní;
  • Barva: černá v kombinaci se zlatou
  • Výrobce: LELO (Švédsko)

LELO Noa je erotická hračka, kterou si jednoduše zamilujete. Tento luxusní vibrátor na klitoris a bod G vám umožní pohodlné použití jak pro masturbaci, tak během milování, kdy stimuluje oba partnery najednou. Na svém místě drží i bez pomoci rukou. Jednoduše ji nechte konat svou práci a vy si užívejte nekončící společnou rozkoš. Překvapí vás také svou nízkou hmotností – váží jenom 31 gramů.

Tenčí konec slouží ke stimulaci bodu G, silnější k dráždění klitorisu. Stačí jemné pohlazení a pochopíte, že je to láska na první dotek, povrch je sametově hebký, lékařský silikon nezpůsobuje žádné alergické reakce. Silnější část zdobí také ozdobný kroužek z nerezové chirurgické oceli. Vibrace vás překvapí svou intenzitou, vzruší vás i partnera. K dispozici je 6 vibračních programů. S ovládáním si nemusíte lámat hlavu, všechny funkce ovládáte jediným tlačítkem. Frekvence vibrací je 100 Hz, což je podstatně citelnější stimulace než u běžných vibrátorů.

Na vibrátoru oceníte jeho diskrétnost – hlasitost nepřesahuje úroveň hlasitějšího šepotu (50 dB). Můžete tak nepozorovaně používat Noa na veřejnosti, třeba během nakupování. Samozřejmostí je voděodolnost vibrátoru, takže jej využijete i ve sprše a také nemusíte mít obavy z čištění, stačí opláchnout pod tekoucí vodou.

Noa k vám poputuje v elegantním balení, ve kterém naleznete samotný vibrátor, nabíjecí kabel do USB konektoru vašeho počítače a saténový pytlík pro uskladnění.

Hodnotilo 12 zákazníků: 99 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Královna | před 14 měsíci 100%

Mega super kousek!

Eliška | před 16 měsíci 80%

Úžasná malá hrčka. Pro mě samotnou je fakt super.. s přítelem ho bohužel neumím zavést tak, aby mě to nevadilo. Snadno vyklouzne a je to prostě nepříjemný. Možná je to tím, že přítel má docela solidní penis.

Marča | před 16 měsíci 100%

Ten menší, to je moje. Vibrátor vypadá hodně jednoduše, ale okořenění milostného života je jisté! Skvělý, že vás nijak neruší a neomezuje. Doporučuju

Jana | před 16 měsíci 100%

S přítelem ho milujeme! Doporučuji každému páru

Hugo | před 16 měsíci 100%

Skvělá hračka pro oba

Kristýna | před 16 měsíci 100%

Přijemná, kvalitní a dostupná hračka pro všechny páry, které už jsou spolu dlouho a chtějí zkusit něco nového..tak jako my. Chtěli bychom ted hračky zařazovat častěji

Simona | před 16 měsíci 100%

Skvělý ve dvou. Super vibrace, úžasný pocit u každé polohy

Kristýna a Marek | před 17 měsíci 100%

Doporučujeme každému páru. Super

Tomáš | před 22 měsíci 100%

Prostě skvělej!!JO!

Lída | před 23 měsíci 100%

Super věcička, nekonečná zábava

Śelma | před 23 měsíci 100%

příjemné vibrace, skvělý pocit ve všech polohách!

Eva | před 29 měsíci 100%

Po delším přemýšlení jsem se nakonec rozhodla pro vibrátor LELO Noa. Můj přítel mi dal k vánocům dárkový poukaz, ale já jsem nechtěla být sobecká a chtěla jsem, aby z toho taky něco měl :-) Vibrátor je moc pěkně zpracovaný, krásný design a barva. když jsem ho rozbalila trochu mě překvapil, protože jsem si ho představovala větší, tohle je můj první párový vibrátor. Po první použití bylo jasno: malý, ale šikovný! Zažila jsem s ním úplně nový pocit, je super v páru i když jsem sama. Trochu mi vadilo to problikávání, ale nakonec na to rychle zapomenete a je to praktické - když je baterie krátce před vybitím, tak to bliká pomaleji. Nijak zvlášť to neruší a díky neuvěřitelně příjemným vibracím tohohle chlapíka rychle zapomenete, že to vypadá jak na "přistávací dráze". Nabíjení přes počítač a USB kabel je praktické, s tím můžu jen souhlasit. Geniální jsou ty vibrace, nejvíc se mi líbí ty nepravidelné, protože nikdy nevíte, jestli další zavrnění bude silné a nebo slabé a lehké. materiál je úžasný na dotek a není vůbec cítit. Tenhle vibrátor je dobrá investice, kterou můžu doporučit každému, jedincům i párům. Letos ho asi i někomu podaruji k narozeninám!

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Futuristická sexuální hračka přemění vaše prsty ve vibrátory

Michaela Kurtaničová / 09.06.2013

Jako vystřižená z sci-fi filmu vypadá erotická pomůcka, která vyšla z dílny společnosti Jimmyjane. Futuristicky vyhlížející zařízení, které po navlečení na ruku a spuštění, rozvibruje dva malé stimulátory na vašich prstech, nese název Hello Touch.

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Podobné produkty