vibratory.net

Pohybem ovládaný párový vibrátor LELO Tiani 3 (růžová)

LELO Tiani 3 je jednoduše hračka s velkým H!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E24398

Rozměry: 78 x 44,5 x 32 mm; hmotnost pouhých 42 gramů
Materiál: lékařský silikon
Baterie:

  • vibrátor: vbudovaný akumulátor Li-Ion 3,7V; doba nabíjení 2 hodiny; doba používání až 4 hodiny, pohotovostní režim až 95 dní;
  • dálkové ovládání: 2 x AAA

Barva: růžová se stříbrnou
Výrobce: LELO (Švédsko)

LELO Tiani 3 je jednoduše hračka s velkým H! Tento luxusní vibrátor na klitoris a bod G si Vás získá na plné čáře. Patří do řady LELO Sense Motion, vyznačující se mimo jiné dálkovým ovládáním, které reaguje na pohyb vaší ruky a samo vibruje. Čím prudší pohyby, tým intenzivnějí vzrušuje Tiani svou nositelku. Odevzdejte ovládání partnerovi, zatímco budete mít tohoto špičkového pomocníka na svém místě a nechte ho ovládat Vaši vzrušení.

Tiani 3 vám vyhoví jak u masturbace, tak během milování, kdy bude stimulovat vás i partnera najednou. Na svém místě drží i bez pomoci rukou a díky dálkovému ovládání nemusíte po zavedení na ní sahat, volné ruce využijte třeba k stimulaci bradavek. Jednoduše jí nechte konat svou práci a Vy si užívejte nekončící společnou rozkoš. Od předešlého modelu se liší tvarem, Tiani 3 ještě lépe dosedá na váš klitoris a tak lépe stimuluje.

Lékařský silikon nejvyšší kvality vás nadchne sametově hebkým povrchem, nezpůsobuje nijaké alergické reakce. Užijte si také sametový povrch ovládání, které můžete použít jako samostatní zdroj rozkoše. Vibrace vás překvapí svou intenzitou, o 100% intenzivnějí než u předchozího modelu Tiani 2. Vybírat můžete z 8 vibračních programů.

Vibrátor je skutečně tichý – jeho hlasitost nepřesahuje úroveň hlasného šepotu (50 dB). Můžete tak nepozorovaně používat Tiani na veřejnosti, či už sama, nebo s dálkovým ovládáním v rukách partnera. To má dosah až 12 metrů, což Vám umožňuje vymyslet spoustu rafinovaných scénářů, jak se postarat o společnou smyslnou zábavu. Třeba během nakupování, v kině, knihově.. Zkoušejte, které zakázané ovoce vám nejvíc zachutná! Vibrace dálkového ovládání můžete deaktivovat. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost vibrátoru i ovládače, používejte tuto luxusní pomůcku doslova všude!

V elegantním balení nalezněte samotný vibrátor, dálkové ovládání, nabíječku akumulátoru vibrátoru, saténový pytlík a 2 x AAA baterie pro dálkové ovládání.

Hodnotilo 12 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jenda | před 18 měsíci 60%

Jak píše mnoho recenzí a na co bysme si měli dát pozor - lelo nezůstává tam, kde má a pro pány je to vlastně dost nepohodlné. Pro ni samotnou je to o dost zajímavější - vibrace jsou skvělé a druhý konec nabízí extra stimulaci uvnitř.

Petr | před 18 měsíci 100%

Čisté potěšené, splní veškerá přání a očekávání, jednoduché ovládání. Vynikající zpracování, spolehlivý. Dobrý je režim od slabých vibrací až po úplnou extázi :)

Lukáš | před 19 měsíci 100%

Totálně nejlepší!!

Bára | před 19 měsíci 100%

U nás šlape bez problémů i při společných hrátkách. Fajn je, že si s ním užiju i o samotě. Jsme spokojení!

Tomáš | před 19 měsíci 60%

Pro a proti: + Výborné zpracování (příjemný povrch, dobře omyvatelný) + Vizuelně moc pěkný + Vibrace se dají dobře ovládat a jsou dostatečně silné + Hlasitost v pořádku (sotva slyšitelný při nejnižším stupni až po jasný zvuk při maximu) - různé vibrační programy jsou na krátkou dobu zajímavé, ale potom spíš otravné - ovládání nic moc, snadno se překliknete a pak to trvá neskutečně dlouho než se zas dopracujete k požadovaným vibracím - Nedrží pevně na svém místě (lehce vyklouzne). Silnější díl je příliš dlouhý na to, aby držel na správném místě. Takže ruce se vám neustále starají o správnou polohu, druhá drží ovladač - no nic moc

Maniak | před 20 měsíci 20%

Velké zklamání, za ty prachy to podle mě nestojí.Každý levnější vibráror je silnější než lelo. Nikomu bych to nepřál

Gabriela | před 20 měsíci 80%

Je strašně příjemný pro oba, když ho dobře umístíte. než najdete tu správnou polohu, je nezbytné zkoušet. Vyklouzne docela snadno. Jinak je to prostě skvělý, jak pro oba, tak osamoceně. S dálkovým ovládání je to taky super, lepší než jsem očekávala. Bezvadná kvalita. Super vibrátor, doporučuju všem

Václav | před 24 měsíci 80%

všechno super, líbí se nám. Bohužel vibrátor nejde spojit s ovládáním. Dá se ovládat jen na vibrátoru. Budeme dále experimentovat

Julie | před 24 měsíci 100%

Tiani 3 rozhodně stojí za to. Skvělé zpracování a velmi příjemný materiál. S partnerem si s tím fakt užijem. Tiani můžu jenom doporučit.

Gustav | před 26 měsíci 60%

Tuto roztomilou hračku jsem koupil pro sebe a moji partnerku. Hned po prvním pokusu jsem sepsal, co je dobré a co zas tak ne. Taky je malý přehled: + silné vibrace + i při nejsilnějších vibrací není moc hlučný + používání o samotě taky moc fajn + mnoho možností díky 6ti programům - Při používání dálkového ovládání nevydrží baterka déle než 45 min - jinak je výdrž baterie delší (jen 1,5 h) - při dovádění ve dvou drží vibrátor jen u několika poloh (problém: vnitřní konec uhýbá do boku) Závěr: Argumenty pro a proti jsou vyrovnané. jen to použití v páru jsem si představoval lépe, škoda

Marek | před 27 měsíci 20%

Moc jsme se na něj těšili, ale není tak dobrý, jak všichni slibují. Škoda, koupíme se klasickej

Aleš | před 36 měsíci 100%

Slečna to miluje. Tak je z toho odvařená, že nemáme ani čas na sex :DD.

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 1/2

Michaela Kurtaničová / 20.06.2014

Pokud jste byli někdy v sexshopu, možná vás při pohledu na cenovky vibrátorů napadlo, že si snad raději nějaký vyrobíte sami doma. Co vás ale určitě nenapadlo, že si vibrátor vyrobíte z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce. Výroba vibrátoru ze zeleniny je vlastně velmi jednoduchá. Člověk ani nemusí být kdovíjaký kutil, aby si takový zeleninový vibrátor zvládl sám vyrobit. V následujícím článku vám poradíme, jak na to.

Celý článek

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Michaela Kurtaničová / 24.06.2014

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Celý článek

Poznej co to je - erotická hračka nebo gadget?

Michaela Kurtaničová / 03.01.2014

Technologie jdou s dobou neustále kupředu a výjimkou nejsou ani erotické hračky. Díky jejich futuristickému designu kolikrát ani na první pohled nepoznáte, k čemu že má daná věc sloužit. Vyzkoušejte si s námi svůj odhad a tipněte si: Erotická hračka nebo gadget?

Celý článek

Padělané erotické pomůcky

Michaela Kurtaničová / 23.03.2014

Jaké procento českého či celosvětového trhu s erotickými pomůckami zabírají padělky, si netroufá nikdo ani odhadovat. Nedávná kontrola skladových zásob jednoho chrudimského internetového sexshopu však potvrdila, že i u nás je možné zakoupit plnohodnotnou napodobeninu nejedné celosvětově známé značky erotických pomůcek. Jak rozeznat padělek od originálu a vyplatí se vůbec za originální erotickou pomůcku připlatit si?

Celý článek

Díky vibrátoru zpívají o oktávu výš

Michaela Kurtaničová / 02.05.2013

Hlasový trenér z akademie v Albertě používá při práci s herci a zpěváky skutečně zvláštní metodu. Jeho žáci si stimulují hrdlo malými vibrátory a díky této technice prý dosahují skvělých pěveckých výsledků.

Celý článek

Podobné produkty