vibratory.net

Pohybem ovládaný párový vibrátor LELO Tiani 3 (růžová)

LELO Tiani 3 je jednoduše hračka s velkým H!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E24398

Rozměry: 78 x 44,5 x 32 mm; hmotnost pouhých 42 gramů
Materiál: lékařský silikon
Baterie:

  • vibrátor: vbudovaný akumulátor Li-Ion 3,7V; doba nabíjení 2 hodiny; doba používání až 4 hodiny, pohotovostní režim až 95 dní;
  • dálkové ovládání: 2 x AAA

Barva: růžová se stříbrnou
Výrobce: LELO (Švédsko)

LELO Tiani 3 je jednoduše hračka s velkým H! Tento luxusní vibrátor na klitoris a bod G si Vás získá na plné čáře. Patří do řady LELO Sense Motion, vyznačující se mimo jiné dálkovým ovládáním, které reaguje na pohyb vaší ruky a samo vibruje. Čím prudší pohyby, tým intenzivnějí vzrušuje Tiani svou nositelku. Odevzdejte ovládání partnerovi, zatímco budete mít tohoto špičkového pomocníka na svém místě a nechte ho ovládat Vaši vzrušení.

Tiani 3 vám vyhoví jak u masturbace, tak během milování, kdy bude stimulovat vás i partnera najednou. Na svém místě drží i bez pomoci rukou a díky dálkovému ovládání nemusíte po zavedení na ní sahat, volné ruce využijte třeba k stimulaci bradavek. Jednoduše jí nechte konat svou práci a Vy si užívejte nekončící společnou rozkoš. Od předešlého modelu se liší tvarem, Tiani 3 ještě lépe dosedá na váš klitoris a tak lépe stimuluje.

Lékařský silikon nejvyšší kvality vás nadchne sametově hebkým povrchem, nezpůsobuje nijaké alergické reakce. Užijte si také sametový povrch ovládání, které můžete použít jako samostatní zdroj rozkoše. Vibrace vás překvapí svou intenzitou, o 100% intenzivnějí než u předchozího modelu Tiani 2. Vybírat můžete z 8 vibračních programů.

Vibrátor je skutečně tichý – jeho hlasitost nepřesahuje úroveň hlasného šepotu (50 dB). Můžete tak nepozorovaně používat Tiani na veřejnosti, či už sama, nebo s dálkovým ovládáním v rukách partnera. To má dosah až 12 metrů, což Vám umožňuje vymyslet spoustu rafinovaných scénářů, jak se postarat o společnou smyslnou zábavu. Třeba během nakupování, v kině, knihově.. Zkoušejte, které zakázané ovoce vám nejvíc zachutná! Vibrace dálkového ovládání můžete deaktivovat. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost vibrátoru i ovládače, používejte tuto luxusní pomůcku doslova všude!

V elegantním balení nalezněte samotný vibrátor, dálkové ovládání, nabíječku akumulátoru vibrátoru, saténový pytlík a 2 x AAA baterie pro dálkové ovládání.

Hodnotilo 12 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jenda | před 20 měsíci 60%

Jak píše mnoho recenzí a na co bysme si měli dát pozor - lelo nezůstává tam, kde má a pro pány je to vlastně dost nepohodlné. Pro ni samotnou je to o dost zajímavější - vibrace jsou skvělé a druhý konec nabízí extra stimulaci uvnitř.

Petr | před 20 měsíci 100%

Čisté potěšené, splní veškerá přání a očekávání, jednoduché ovládání. Vynikající zpracování, spolehlivý. Dobrý je režim od slabých vibrací až po úplnou extázi :)

Lukáš | před 21 měsíci 100%

Totálně nejlepší!!

Bára | před 21 měsíci 100%

U nás šlape bez problémů i při společných hrátkách. Fajn je, že si s ním užiju i o samotě. Jsme spokojení!

Tomáš | před 21 měsíci 60%

Pro a proti: + Výborné zpracování (příjemný povrch, dobře omyvatelný) + Vizuelně moc pěkný + Vibrace se dají dobře ovládat a jsou dostatečně silné + Hlasitost v pořádku (sotva slyšitelný při nejnižším stupni až po jasný zvuk při maximu) - různé vibrační programy jsou na krátkou dobu zajímavé, ale potom spíš otravné - ovládání nic moc, snadno se překliknete a pak to trvá neskutečně dlouho než se zas dopracujete k požadovaným vibracím - Nedrží pevně na svém místě (lehce vyklouzne). Silnější díl je příliš dlouhý na to, aby držel na správném místě. Takže ruce se vám neustále starají o správnou polohu, druhá drží ovladač - no nic moc

Maniak | před 22 měsíci 20%

Velké zklamání, za ty prachy to podle mě nestojí.Každý levnější vibráror je silnější než lelo. Nikomu bych to nepřál

Gabriela | před 22 měsíci 80%

Je strašně příjemný pro oba, když ho dobře umístíte. než najdete tu správnou polohu, je nezbytné zkoušet. Vyklouzne docela snadno. Jinak je to prostě skvělý, jak pro oba, tak osamoceně. S dálkovým ovládání je to taky super, lepší než jsem očekávala. Bezvadná kvalita. Super vibrátor, doporučuju všem

Václav | před 26 měsíci 80%

všechno super, líbí se nám. Bohužel vibrátor nejde spojit s ovládáním. Dá se ovládat jen na vibrátoru. Budeme dále experimentovat

Julie | před 26 měsíci 100%

Tiani 3 rozhodně stojí za to. Skvělé zpracování a velmi příjemný materiál. S partnerem si s tím fakt užijem. Tiani můžu jenom doporučit.

Gustav | před 28 měsíci 60%

Tuto roztomilou hračku jsem koupil pro sebe a moji partnerku. Hned po prvním pokusu jsem sepsal, co je dobré a co zas tak ne. Taky je malý přehled: + silné vibrace + i při nejsilnějších vibrací není moc hlučný + používání o samotě taky moc fajn + mnoho možností díky 6ti programům - Při používání dálkového ovládání nevydrží baterka déle než 45 min - jinak je výdrž baterie delší (jen 1,5 h) - při dovádění ve dvou drží vibrátor jen u několika poloh (problém: vnitřní konec uhýbá do boku) Závěr: Argumenty pro a proti jsou vyrovnané. jen to použití v páru jsem si představoval lépe, škoda

Marek | před 29 měsíci 20%

Moc jsme se na něj těšili, ale není tak dobrý, jak všichni slibují. Škoda, koupíme se klasickej

Aleš | před 38 měsíci 100%

Slečna to miluje. Tak je z toho odvařená, že nemáme ani čas na sex :DD.

Erotické pomůcky vhodné pro alergiky

Plazboz / 17.10.2009

Počet lidí s alergiemi vinou nekvalitního životního prostředí stále narůstá. Přecitlivělost a exémy si můžeme způsobit i sami používáním výrobků z nekvalitních materiálů. Pro erotické pomůcky to platí dvojnásob, protože přichází do styku se sliznicemi.

Celý článek

Sex a pohybový handicap

Plazboz / 23.10.2009

Pro osoby se sníženou pohyblivostí je mnohdy obtížné či nemožné provozovat běžné sexuální aktivity. Jde hlavně o osoby s poraněním páteře - paraplegiky (ochrnutí poloviny těla, většinou dolních končetin) a kvadruplegiky (ochrnutí všech končetin), dále o osoby s roztroušenou sklerózou, nebo mozkovou obrnou. Lépe jsou na tom osoby s artritidou či svalovou atrofií, avšak i jim snížený rozsah pohybů přináší v sexuálním životě komplikace.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Jak vybrat vibrátor pro ženu

Jana Šrámčíková / 11.04.2012

Správně zvolený vibrátor se pro ženu stane velmi vítaným intimním dárkem. Při nevhodném výběru naopak zůstane 'bezpečně' uložen ve skříni. Kritérií pro výběr vibrátoru pro ženu je mnoho, od délky a šířky přes materiál až po vzhled. Nabídka sexshopů je obvykle široká, proto je dobré vybavit se před nákupem několika základními radami.

Celý článek

Podobné produkty