vibratory.net

Pohybem ovládaný párový vibrátor LELO Tiani 3 (růžová)

LELO Tiani 3 je jednoduše hračka s velkým H!

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně ZDARMA doručíme

Katalogový kód: E24398

Rozměry: 78 x 44,5 x 32 mm; hmotnost pouhých 42 gramů
Materiál: lékařský silikon
Baterie:

  • vibrátor: vbudovaný akumulátor Li-Ion 3,7V; doba nabíjení 2 hodiny; doba používání až 4 hodiny, pohotovostní režim až 95 dní;
  • dálkové ovládání: 2 x AAA

Barva: růžová se stříbrnou
Výrobce: LELO (Švédsko)

LELO Tiani 3 je jednoduše hračka s velkým H! Tento luxusní vibrátor na klitoris a bod G si Vás získá na plné čáře. Patří do řady LELO Sense Motion, vyznačující se mimo jiné dálkovým ovládáním, které reaguje na pohyb vaší ruky a samo vibruje. Čím prudší pohyby, tým intenzivnějí vzrušuje Tiani svou nositelku. Odevzdejte ovládání partnerovi, zatímco budete mít tohoto špičkového pomocníka na svém místě a nechte ho ovládat Vaši vzrušení.

Tiani 3 vám vyhoví jak u masturbace, tak během milování, kdy bude stimulovat vás i partnera najednou. Na svém místě drží i bez pomoci rukou a díky dálkovému ovládání nemusíte po zavedení na ní sahat, volné ruce využijte třeba k stimulaci bradavek. Jednoduše jí nechte konat svou práci a Vy si užívejte nekončící společnou rozkoš. Od předešlého modelu se liší tvarem, Tiani 3 ještě lépe dosedá na váš klitoris a tak lépe stimuluje.

Lékařský silikon nejvyšší kvality vás nadchne sametově hebkým povrchem, nezpůsobuje nijaké alergické reakce. Užijte si také sametový povrch ovládání, které můžete použít jako samostatní zdroj rozkoše. Vibrace vás překvapí svou intenzitou, o 100% intenzivnějí než u předchozího modelu Tiani 2. Vybírat můžete z 8 vibračních programů.

Vibrátor je skutečně tichý – jeho hlasitost nepřesahuje úroveň hlasného šepotu (50 dB). Můžete tak nepozorovaně používat Tiani na veřejnosti, či už sama, nebo s dálkovým ovládáním v rukách partnera. To má dosah až 12 metrů, což Vám umožňuje vymyslet spoustu rafinovaných scénářů, jak se postarat o společnou smyslnou zábavu. Třeba během nakupování, v kině, knihově.. Zkoušejte, které zakázané ovoce vám nejvíc zachutná! Vibrace dálkového ovládání můžete deaktivovat. Samozřejmostí je 100% vodotěsnost vibrátoru i ovládače, používejte tuto luxusní pomůcku doslova všude!

V elegantním balení nalezněte samotný vibrátor, dálkové ovládání, nabíječku akumulátoru vibrátoru, saténový pytlík a 2 x AAA baterie pro dálkové ovládání.

Hodnotilo 12 zákazníků: 74 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jenda | před 13 měsíci 60%

Jak píše mnoho recenzí a na co bysme si měli dát pozor - lelo nezůstává tam, kde má a pro pány je to vlastně dost nepohodlné. Pro ni samotnou je to o dost zajímavější - vibrace jsou skvělé a druhý konec nabízí extra stimulaci uvnitř.

Petr | před 13 měsíci 100%

Čisté potěšené, splní veškerá přání a očekávání, jednoduché ovládání. Vynikající zpracování, spolehlivý. Dobrý je režim od slabých vibrací až po úplnou extázi :)

Lukáš | před 14 měsíci 100%

Totálně nejlepší!!

Bára | před 14 měsíci 100%

U nás šlape bez problémů i při společných hrátkách. Fajn je, že si s ním užiju i o samotě. Jsme spokojení!

Tomáš | před 14 měsíci 60%

Pro a proti: + Výborné zpracování (příjemný povrch, dobře omyvatelný) + Vizuelně moc pěkný + Vibrace se dají dobře ovládat a jsou dostatečně silné + Hlasitost v pořádku (sotva slyšitelný při nejnižším stupni až po jasný zvuk při maximu) - různé vibrační programy jsou na krátkou dobu zajímavé, ale potom spíš otravné - ovládání nic moc, snadno se překliknete a pak to trvá neskutečně dlouho než se zas dopracujete k požadovaným vibracím - Nedrží pevně na svém místě (lehce vyklouzne). Silnější díl je příliš dlouhý na to, aby držel na správném místě. Takže ruce se vám neustále starají o správnou polohu, druhá drží ovladač - no nic moc

Maniak | před 15 měsíci 20%

Velké zklamání, za ty prachy to podle mě nestojí.Každý levnější vibráror je silnější než lelo. Nikomu bych to nepřál

Gabriela | před 15 měsíci 80%

Je strašně příjemný pro oba, když ho dobře umístíte. než najdete tu správnou polohu, je nezbytné zkoušet. Vyklouzne docela snadno. Jinak je to prostě skvělý, jak pro oba, tak osamoceně. S dálkovým ovládání je to taky super, lepší než jsem očekávala. Bezvadná kvalita. Super vibrátor, doporučuju všem

Václav | před 19 měsíci 80%

všechno super, líbí se nám. Bohužel vibrátor nejde spojit s ovládáním. Dá se ovládat jen na vibrátoru. Budeme dále experimentovat

Julie | před 19 měsíci 100%

Tiani 3 rozhodně stojí za to. Skvělé zpracování a velmi příjemný materiál. S partnerem si s tím fakt užijem. Tiani můžu jenom doporučit.

Gustav | před 21 měsíci 60%

Tuto roztomilou hračku jsem koupil pro sebe a moji partnerku. Hned po prvním pokusu jsem sepsal, co je dobré a co zas tak ne. Taky je malý přehled: + silné vibrace + i při nejsilnějších vibrací není moc hlučný + používání o samotě taky moc fajn + mnoho možností díky 6ti programům - Při používání dálkového ovládání nevydrží baterka déle než 45 min - jinak je výdrž baterie delší (jen 1,5 h) - při dovádění ve dvou drží vibrátor jen u několika poloh (problém: vnitřní konec uhýbá do boku) Závěr: Argumenty pro a proti jsou vyrovnané. jen to použití v páru jsem si představoval lépe, škoda

Marek | před 22 měsíci 20%

Moc jsme se na něj těšili, ale není tak dobrý, jak všichni slibují. Škoda, koupíme se klasickej

Aleš | před 31 měsíci 100%

Slečna to miluje. Tak je z toho odvařená, že nemáme ani čas na sex :DD.

USB vibrátory CRAVE: Nikdo nemusí vědět, že vaše fleška umí vibrovat

Michaela Kurtaničová / 14.08.2013

USB disky CRAVE jsou elegantní, vodotěsné, luxusní a, co je hlavní, vibrují. Spojení přepychového cestovního vibrátoru a velkokapacitního USB disku je ve světě erotických pomůcek revolučním počinem.

Celý článek

Eko vibrátor LELO GÄSM: Z aprílového žertu se stane realita

Michaela Kurtaničová / 23.07.2013

Když švédská firma Lelo představila koncem března novinku, eko vibrátor GÄSM, vyrobený kompletně z recyklovaných materiálů, jen málokdo věděl, že se jedná o aprílový žertík.  Ohlasy laické i odborné veřejnosti byly velkolepé a tak lidem z Lela nezbylo nic jiného, než začít neexistující vibrátor skutečně vyrábět.

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Erotické pomůcky pro sex ve sprše

Michaela Kurtaničová / 15.05.2014

Jestli už nevíte, čím byste svůj sexuální život okořenili, přinášíme vám právě včas několik tipů na erotické pomůcky, které vám zprostředkují vzrušující zážitky ve sprchovém koutě. Na trhu najdete opravdu široké spektrum nejrůznějších erotických hraček určených k použití ve vodě, my jsme se snažili vybrat ty nejzajímavější z nich.

Celý článek

Mokrý orgasmus 1/2 - jak funguje squirting

Michaela Kurtaničová / 23.07.2014

Mnohé ženy jsou dnes a denně překvapovány, čeho jsou jejich těla schopná. Většinu z nich první mokrý orgasmus překvapí, některé dokonce i vyděsí. Muži jsou zpravidla v tématu zběhlejší a svoje něžné protějšky uklidňují, že tekutina, která z nich při orgasmu vytekla nebo vystříkla, není nic, za co by se měly stydět. Naopak většina mužů fontánky v rozkrocích svých partnerek vítají s neskrývaným nadšením. Co to vlastně mokrý orgasmus je, kde se bere ženský ejakulát a jak tzv. squirtu dosáhnout? Nejenom tyto otázky zodpovídáme v následujícím článku.

Celý článek

Podobné produkty