vibratory.net

Lesklé body s rukávky a šněrování Black Level

Jak nalákat samečka do svého hnízda?

  • ultra hluboký výstřih ozdobený šněrováním
  • dlouhý zip v rozkroku odhalí intimní partie včetně zadečku
  • ozdobné rukávky
  • šněrování na bocích

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 429 1 289

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 28403911031

Velikost: M
Barva: černá
Materiál: 100% polyester s polyuretanovou povrchovou úpravou
Výrobce: Black Level

Jak nalákat samečka do svého hnízda? Při pohledu na tělo oblečené v lesklém body Black Level s krátkými rukávy vašemu vábení jistě neodolá.

Body má šněrováním ozdobené boky i skutečně hluboký výstřih, který sahá až pod pupík. Záda budete mít v tomto body zcela zakrytá. Po dostatečném škádlení a žhavení se může partner rozhodnout, jestli si pomocí dlouhého zipu otevře cestu k vašemu vlhkému klínu nebo našpulenému zadečku.

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Podobné produkty