vibratory.net

Lesklé minišaty s velkým límcem

Chcete se cítit jako sexy královna upířího bálu?

  • vepředu dlouhý zip, vzadu šněrování
  • po stranách a na zádech průsvitné vsadky
  • velký vyztužený límec

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 649
Výběr velikosti:

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 27150231060

Velikost: S, L, 2XL
Barva: černá
Materiál: 80% polyamid, 20% elastan (lesklá část); 85% plyamid, 15% elastan (tyl)
Výrobce: NOIR

Chcete se cítit jako sexy královna upířího bálu? Oblečte si lesklé minišaty s velkým vyztuženým límcem od NOIR.

Šaty mají na zádech sexy šněrování, které končí až těsně nad zadečkem. Ten se bude lehce rýsovat v látce těsně obepínající vaše tělo. Límec i vsadky na bocích a zádech (pod šněrováním) jsou z průsvitné látky. Na přední straně šatů najdete dlouhý zip, který vám usnadní oblékání a partnerovi svlékání :-).

INFO: Oblečení značky NOIR je menší - řiďte se, prosím, velikostní tabulkou, kterou naleznete ve fotogalerii.

Ztráta libida a příčiny sexuální averze 1/2

Plazboz / 05.08.2010

Máte chuť na sex ale partnerku bolí hlava? Nebo je celá žhavá a milovat se nechcete vy? Když jsou výmluvy častější než sex, zpozorněte. Ztráta libida a sexuální averze ohrožuje vztah více než kterákoli jiná sexuální dysfunkce. Přečtěte si, zda vás nepotkal jeden ze zabijáků libida.

Celý článek

Latex fashion – catsuity, kostýmy, uniformy

Daniel Hrnčíř / 07.08.2011

Hledáte-li vhodný outfit pro sexuální hrátky, zjistíte, že existuje nepřeberné množství zboží. Pro nezkušené je výběr z tak široké nabídky obtížný a proto vás dnes provedeme latexovým oblečením a kostýmy. Probereme catsuity a uniformy pro roleplay, obleky superhrdinů a závěrem zmíníme i menší kusy latexového oblečení jako jsou trička, sukně, trenky nebo kalhotky.

Celý článek

Latex fashion – vyběr oblečení, leštění a údržba

Daniel Hrnčíř / 26.07.2011

Latex fashion je velká kapitola sama pro sebe a proto se budeme gumovému oblečení věnovat v několika článcích. Než se vrhneme na jednotlivé druhy oblečení, povíme si, jak správně latexové prádlo vybírat a zvolit správnou velikost. Zjistíte, jak latex skladovat a udržovat pomocí laku. Závěrem si povíme, k čemu se vám bude při oblékání hodit pudr na latex.

Celý článek

Ztráta libida a jak zvýšit chuť na sex 2/2

Plazboz / 07.08.2010

Druhá část seriálu o ztrátě libida vám prozradí další z příčin, proč to v posteli neklape – premenstruační syndrom, kojení, nebo strach muže ze selhání erekce. Dále poradíme, jak s nechutí k sexu bojovat. Libido zvednou přírodní afrodiziaka a s erotickými pomůckami se v posteli zaručeně nudit nebudete.

Celý článek

Podobné produkty