vibratory.net

Levné vibrátory

Levný vibrátor

Cenově dostupných erotických hraček do 200,- Kč je na trhu spousta. Škrtící kroužky, návleky na penis, anální kuličky apod. Vibrátory však obsahují motorek a elektroniku, takže jejich cena začíná od 300,- Kč.

Levný vibrátor s kovovým leskem
Levný vibrátor s kovovým leskem

Levné vibrátory mají své výhody. Za cenu dražšího modelu si můžete koupit několik levnějších vibrátorů v různých tvarech. A pokud si je rozbijete, ztráta peněženku tolik nebolí.

U levných vibrátorů je potřeba třeba zvážit i zdravotní hledisko. Erotické pomůcky přichází do styku se sliznicemi a pokud nejsou vyrobeny kvalitně, mohou způsobit alergii nebo být dokonce zdravotně závadné. To platí hlavně pro gelové erotické pomůcky a pro vibrátory z měkčené gumy. Levným vibrátorům z gelu a gumy do 400,- Kč je vhodné se vyvarovat, protože mohou uvolňovat ftaláty.

Levný vibrátor na bod G
Levný vibrátor na bod G

Dobrou příležitostí ke koupi levných ale kvalitních vibrátorů jsou různé akce a slevy. Na trh erotických pomůcek stále přichází nové výrobky a sexshopy chtějí slevami vyprázdnit sklady. K vibrátoru si většina zákazníků koupí i lubrikační gel nebo kondomy, takže se akce prodejci stále vyplatí.

Výhody a nevýhody levných vibrátorů

  • cena
  • vyšší hlučnost
  • zpracování, životnost
  • levné gelové vibrátory mohou uvolňovat ftaláty

Ukázky levných vibrátorů