vibratory.net

Vodní lubrikační gel Aquaglide Třešně
(50 ml)

Německé lubrikační gely AquaGlide jsou známé svou vysokou kvalitou.

  • příjemné třešňové aroma
  • lubrikace, která dlouho vydrží
  • vhodný na vaginální, anální i orální sex
  • lze použít s jakýmkoliv kondomem nebo erotickou pomůckou

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
349 249

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3100002449
  • Báze: vodní
  • Balení: 50 ml plastová tuba se zaklápěcím víčkem
  • Výrobce: AquaGlide (Německo)

Německé lubrikační gely AquaGlide jsou známé svou vysokou kvalitou. Gel na vodní bázi je univerzální – využijete jej pro vaginální i anální sex, je kompatibilní se všemi pomůckami, erotickými hračkami a kondomy. Díky své jemné třešňové chuti vám poslouží i jako zpestření orálních hrátek.

AquaGlide neobsahuje tuky, má optimální pH a neobsahuje žádné barvivo. K vaši pokožce je jemný, nevysychá po pár vteřinách a nezpůsobuje tak nepříjemné pocity lepení.

Hodnotili 4 zákazníci: 65 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

jana | před 23 měsíci 40%

Ze začátku dobrý...i když voní uměle, je stále příjemnej. Ale bohužel rychle zaschne a po opakovaným použití mě začal pálet :(

tr7777 | před 37 měsíci 20%

Voní po třešních, ale nechutná po nich. Navíc lepí a je tekutej jen chvilku. Nedoporučuju

Marek N | před 38 měsíci 100%

Vůně je příjemná, aplikace je taky hodně milá. A především, vše, co přijde po namazání, je o to větší zábava! :)

andre L. | před 41 měsíci 100%

Nejlepší Lubrikant všech dob! Mistr ve všech situacích!!! Přítelkyně a já jsme opravdu spokojený!

Alergie na sperma – příznaky, léčba

Jana Šrámčíková / 29.06.2012

Alergie na sperma patří mezi poměrně málo známé zdravotní komplikace. Postihuje nejen ženy, ale i muže. Přecitlivělost na mužský ejakulát může mít mnoho příčin, které je třeba znát, pokud chceme alergii vyléčit. Včasné rozpoznání předchází problémům jako jsou vyrážky, bolestivý sex, nebo nemožnost otěhotnět.

Celý článek

Sex wrestling - když se holky perou

Tomáš Londa / 05.04.2013

Pánové, už vás někdy napadlo, jaký by to byl pohled, vidět dvě ženy, které se nejdřív pořádně poperou a vše nakonec zakončí sexem? A dámy, neměly jste někdy chuť dát pořádně do těla té holce co se motá kolem vašeho miláčka? Zkuste ženské erotické zápasy. Ještě před několika lety bylo toto odvětví erotiky zcela neznámé. Během krátké doby si však získalo statisíce (zejména mužských) příznivců a stovky profesionálních hráček. Ženy, sex a zápasy jsou prostě magnetem pro publikum. Pojďme se podívat blíže.

Celý článek

Jak zlepšit chuť a vůni spermatu?

Jana Šrámčíková / 09.01.2012

Chcete překvapit partnerku sladkou odměnou při orálním sexu? Přemýšlíte nad tím, jak ovlivnit chuť a vůni spermatu? V našem článku najdete praktické rady, tipy, vhodné a nevhodné potraviny na sladké sperma. Věnovat se budeme i alergii na sperma, kalorickému obsahu, nebo barvě spermatu. Nudit se tedy rozhodně nebudete.

Celý článek

5 kroků k zaručené cestě do vagíny

Mersey / 23.08.2015

Rada k nezaplacení pro všechny, kteří potřebují navnadit svou partnerku na sex. I ženy čtěte dále, neboť tento snadný návod vám pomůže najít cestu ke klidu, pohodě a uvolnění za pár minutek.

Celý článek

Vše o lubrikaci 2/2 - specialitky

Plazboz / 07.06.2010

Chcete si zpestřit sex a zažít něco nového? Zkuste lubrikanty se speciálním složením. Třeba sladké gely pro orální sex, po kterých se budete jen olizovat. Nebo dráždivé prokrvující gely pro intenzivnější orgasmus. O těchto výrobcích si povíme v dnešní části seriálu o lubrikaci. Jako bonus se dozvíte, čím lubrikační gel nahradit.

Celý článek

Podobné produkty