vibratory.net

Luxusní nabíjecí vibrátor Evolved Wild Butterfly

Nechte se odnést na lehkých motýlích křídlech do snového světa plného smyslného dráždění a intenzivních vyvrcholení - stačí zapnout luxusní vibrátor Wild Butterfly od Evolved.

  • luxusní design i provedení
  • rozšířená a zahnutá špička pro stimulaci bodu G
  • vibrační stimulační výstupek na klitoris
  • 2 výkonné motorky
  • přes 45 kombinací vibračních/pulzačních módů a intenzity vibrací

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Produkt již není dostupný

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 3000013127

Rozměry: celková délka 18 cm, zasunutelná délka cca 12 cm, max. průměr 4 cm, délka stimulačního výstupku 6 cm (šířka 8 cm)
Barva: fialovo-stříbrná
Materiál (neobsahuje latex ani ftaláty): silikon, ABS (plast)
Baterie: interní akumulátor (dobíjení USB kabelem)
Doba nabíjení: první nabíjení 2-3 hodiny
Doba provozu: 60 minut
Výrobce: Evolved

Nechte se odnést na lehkých motýlích křídlech do snového světa plného smyslného dráždění a intenzivních vyvrcholení - stačí zapnout luxusní vibrátor Wild Butterfly od Evolved.

Hlavní část vibrátoru je na konci rozšířená do tvaru poupěte se zaoblenou a lehce zahnutou špičkou, která se postará o skvělé dráždění bodu G. Nad poupátkem pak poletuje motýlek, který bude pečovat o váš klitoris. S tělem vibrátoru je spojený pouze ohebným silikonem, takže se hravě přizpůsobí vašim křivkám a po zapnutí vibrací začně rozkošně třepotat svými křidélky, která potěší celou oblast kolem klitorisu.

Vibrátor je vodotěsný, potažený sametově hebkým silikonem a ve svém těle skrývá dva výkonné motorky. Jeden najdete v poupátku a druhý ve výstupku na klitoris. Na rukojeti jsou dvě tlačítka ohraničená stylovými pochromovanými kolečky, díky kterým je ovládání skutečně jednoduché. Jedním tlačítkem můžete zapnout oba motorky zároveň, případně pouze jeden z nich, druhým si pak vybíráte vibrační/pulzační módy a intenzitu vibrací. Takto si můžete vybrat z ohromujícího počtu nejrůznějších kombinací, kterých je přes 45.

Vibrátor se nabíjí pomocí USB kabelu a o stavu nabití i zapnutí vás informuje LED podsvícení, které při nabíjení svítí červeně a při zapnutí modře.

Používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Čistěte vlažnou vodou, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Hodnotili 3 zákazníci: 100 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Jana | před 2 měsíci 100%

Wow! Prostě wow! Tohodle nákupu nebudete litovat. Je vysoce kvalitní a funguje naprosto lahodně! Hrozně na mě zapůsobil!

Eliska.92 | před 3 měsíci 100%

Velice vykonny. Velice uspokojujici. Bezva! Pokud jste citlive na infekce nebo zanety mocovych cest, tak s timhle budete spokojene.

Slečna | před 3 měsíci 100%

Nedělám si srandu... Nikdy jsem se neudělala při sexu ani při masturbaci, dokud jsem si nepořídila tuhle hračku. Myslela jsem si, že jsem jednou z těch, který to prostě neumí. Ale WOW tohle byla jiná pohádka. Fakt mě láká si jich několik koupit do zásoby, kdyby je náhodou přestali prodávat ;)

Sex po porodu aneb jak zkrátit sexuální půst?

Oranžová Mandarinka / 27.04.2011

Sex po porodu už není jako dřív? Přečtěte si rady, jak zlepšit sexuální život po narození dítěte. Začneme šestinedělím a tipy jak si zkrátit sexuální půst. Dozvíte se vhodné polohy pro sex po porodu a tipy na erotické pomůcky, když to posteli neklape. Zmíníme také antikoncepci po porodu vhodnou pro kojící ženy, která neovlivňuje chuť mateřského mléka a neohrožuje novorozence.

Celý článek

Life: EKO vibrátor inspirovaný přírodou

05.08.2013

Společnost Leaf přišla na trh s novinkou – ekologicky šetrným vibrátorem Life, který tvarem i barvou připomíná list. EKO výrobky jsou momentálně na vzestupu a tento trend se nevyhnul ani erotickému průmyslu. Pojďme se podívat, jaké erotické hračky, vyráběné v souznění s přírodou, je možné na trhu sehnat.

Celý článek

Vibrátory Smile Makers: V jednoduchosti je krása

Michaela Kurtaničová / 13.06.2013

Pro všechny ženy, které si libují v jednoduchosti a mají alespoň špetku smyslu pro humor, připravili Švédi ze společnosti Smile Makers ucelenou sadu čtyř vibrátorů. Pozornost ale nepřitahují jen jejich ladné křivky, ale úsměvně působí i samotné názvy těchto intimních společníků. Je jen na vás, zda se oddáte rozkoši se smyslným Francouzem, zacvičíte si s Tenisovým trenérem, zažijete horké chvilky po boku Požárníka nebo se necháte hýčkat buclatým Milionářem.

Celý článek

18.11.2017

Celý článek

Wake-Up vibe - napůl budík, napůl vibrátor

Michaela Kurtaničová / 20.05.2013

Znáte ten pocit při probuzení do chladného rána, když za okny je ještě černočerná tma a jednoho by z postele nevyhnal ani klackem? Představa ne zrovna lákavá, avšak mnohdy reálnější než bychom si přáli. Zpříjemnit vstávání ženám, které nepatří mezi ranní ptáčata, se rozhodli experti z německé firmy Concepts of Love a Beate Uhse, kteří vyvinuli programovatelný vibrátor „Wake-up“.

Celý článek

Podobné produkty