vibratory.net

Ratanová rákoska potažená latexem
(80 cm)

Chcete oživit stereotyp ve vaší ložnici nebo jen doplnit kolekci fetish doplňků?

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
439 379

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24902181000
  • Barva: černá
  • Rozměry: délka 80 cm, průměr cca 0,8 cm
  • Materiál: ratanové dřevo potažené latexem

Chcete oživit stereotyp ve vaší ložnici nebo jen doplnit kolekci fetish doplňků? V obou případech si s latexovou rákoskou zajistíte spoustu pestrých chvil.

Už se těšíte, jak udělíte trest svému otrokovi či subince? Namiřte pár dobře mířených a štiplavých ran rákoskou na napnutou kůži holého zadečku a bude jasné, kdo tu velí! Rákoska je potažená tenkou vrstvou latexu, díky kterému získává na pružnosti a odolnosti vůči zlomení.

Respekt si můžete získat i jinými pomůckami. S koženým postrojem s roubíkem nebo koženými pouty bude efekt vašeho výprasku bezchybný!

Hodnotilo 20 zákazníků: 88 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Miruška | před 2 měsíci 40%

V podstatě se po pár použitích zlomila. Jsem velmi zklamaná. Nekupujte, radši investujte do kožené varianty, z toho budete mít víc.

Mnam TV | před 5 měsíci 60%

Pokud hledáte rákosku, která plní svůj účel, s touto neuděláte chybu. Kdo ale hledá rákosku na nějaké tvrdší hry, měl by šáhnout trochu hlouběji do kapsy. Délka trestacího nástroje je podle mě celkem dobrá. Dobré je, Latexový potah se sice stará o větší odolnost nástroje, ovšem varianta bez potahu by byla také fajn. Nicméně za tu cenu to jde.

Zákazník | před 6 měsíci 100%

Super kousek. Vypadá tak nevinně, ale ten, kdo to pocítí se dostane do varu. Nejlepší je to na "holou", zanechá úžasné stopy.

Ada | před 7 měsíci 100%

Prostě boží, ale i nebezpečné. O trochu kratší by to nebylo špatné. Jinak ale fakt dobrý.

DJP | před 8 měsíci 100%

Sice mám radši bambus ale: tady ten padne skvěle do ruky, je pružný a dělá krásné modřiny. Co víc si přát? Poměr cena-výkon je ideální.

MB | před 17 měsíci 100%

rákoska je příjemná na dotek a v těch správných dámských rukách dokáže způsobit pořádné jelita na které jen tak nezapomenete! Jsem absolutně spokojený co se týká pevnosti a ohebnosti. Jestli chcete prodloužit životnost doporučuji před použitím rákosku na pár dni ponořit do Ballistolu.

ggizmoo | před 18 měsíci 100%

Tááákže my jsme tuhle rákosku objednali jako dárek k narozeninám pro kámoše. Balíček přišel včas :D a rákoska byla trhák večera. Rákoska je uložená ve velké krabici s malým obsahem :). Ale jinak je skvělá a všichni jsme ten večer skvěle bavili.

Amazonka2015 | před 19 měsíci 100%

Rákoska padne do ruky hodně dobře a je i celkem slušně zpracovaná. Dle mého názoru se kvůli průměru rozhodně hodí na drzá, zvědavá, nezkušená děvčata - ale už ne tak na zlobivá a zkušenější děvčata, která jsou mazaná jak liška. Pro nováčky tohohle "šidítko" rozhodně doporučuju :) rychlé a diskrétní dodání

Franta | před 20 měsíci 80%

Za tuto cenu dobré. Konce by se mohly odřezat, ale dá se to. Parádní hračka, pokud se vám zamlouvají šrámy :)

Líza | před 21 měsíci 100%

Fakt skvělá!!!

sonja83 | před 23 měsíci 20%

na koncich je bohuzel spatne opracovana. cuci z toho trisky. takze opatrne pri pouzivani. neni vhodna pro zacatecniky

Daniela | před 24 měsíci 100%

Padne do ruky, má švih. Zanechává šrámy na kůži. Za tu cenu - nutnost!!

Nic | před 28 měsíci 80%

Rákoska samo o sobě je super. Latexový potah je taky dobrý. Jen jeden konec má vážně mizernej! Prostě naprosto ledabyle uříznuto s ostrýma hranama. Dá se to ale rychle spravit nožem, takže dávám čtyři hvězdičky. Ani není nijak drahá.

Hořká_Čokoláda | před 28 měsíci 100%

Používám ji moc rád a plní svůj účel dokonale! Vypadá luxusně krz to potažení latexem. I dobře padne do ruky. :-)

(s)prosťáček | před 29 měsíci 80%

Tohle je skvělý dárek ... nebo co s tím má ten, kdo bude číst tuhle recenzi, v úmyslu :-) Daroval jsem to jedné učitelce k úspěšně složené zkoušce !!! Byl to super fórek a mega sranda. Všichni se smáli a to je bylo hlavní. POZOR !!! Ubral jsem jednu hvězdičku, protože konce rákosky byly křivě seříznuté a nezapravené. Z toho plyne, že pokud rákosku nemáte jen jako vtipný dárek, ale opravdu s tím chcete někomu nařezat, dejte si na to pozor, protože na koncích z ní čouhají drobné přesahy latexu a dřevěná vlákna. Pokud to tedy není žádoucí ....pořád je to hračka na SM ... Užijte si to

Ella | před 31 měsíci 100%

slibná rákoska - zanechává moc pěkné šlemy a pro tvrdší kárání je potřeba :)

HaM | před 33 měsíci 100%

ratan potažený latexem. inu pro ty, kdo se vyznají.

I-L-S | před 36 měsíci 100%

Dobrá rákoska, potažená a užitečná. Zatím vypadá že vydrží.

Chronos | před 36 měsíci 100%

Dobrý den, jak jsem rákosku vybalil hned mě zaujal její nenápadný vzhled. Když jsem ji vzal potom do ruky. překvapilo mě jak extrémě je lehká a ohebná. Díky těmto vlastnostem vypadala, že bude velmi svižná a měl jsem i představu o praktické zkoušce, při které mi to hned potvrdila. :)

marek winkler | před 41 měsíci 100%

tohle zbozi velice doporucuji protoze je to dobry nastroj na sm a kdyz s tim preathnu partnera tak si pak dobre rozmysli jestli bude znovu mluvit nebo udela zase nejakou takovou vec kterou delat nema

Spanking plácačka pro fetišisty na boty

Plazboz / 25.06.2012

Nedávno jste si u nás mohli přečíst článek věnující se fetišismu bot (tzv.retifismu) a využití obuvi při rozlišných sexuálních praktikách. Dnes pro vás máme lahůdku, která kromě boot fetišistů zaujme milovníky spankingu - plácačka s podrážkou. Tato plácačka Jack Boot uspokojí všechny, které již klasická bondáž s výpraskem neuspokojí a chtějí něco extra. Pohled na červený zadek partnera/partnerky, posetý šlápotami je opravdu působivý a přinese neobvyklý zážitek oběma partnerům.

Celý článek

Historie sexu - sexuální praktiky napříč historií

Jana Nováková / 22.10.2012

Dnes se na sex díváme jako na běžnou věc, která patří do života moderního člověka. Možná vás ale překvapí, jak sexuální praktiky a zvyky psaly dějiny významných říší. Stranou nezůstane ani církev, která ve středověku provozovala nevěstince. Bez sexu by také nevznikly významné chámy a kostely. Že to nejde dohromady? Čtěte dál a dozvíte se o historii sexu informace, kterým se ani nechce věřit.

Celý článek

Mikuláš byl pěkný kanec – ta pravá mikulášská legenda

Mersey / 05.12.2016

Víte, jak to bylo s Mikulášem doopravdy, jak ve skutečnosti vznikla tradice mikulášské nadílky? Skupinový sex se třemi mladými kočkami byste asi nečekali. Mikuláš byl prostě chlap, který si rád užíval. Za své laškování však musel nést následky. Pojďte si přečíst, jak to bylo.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Mersey / 09.10.2014

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

Celý článek

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Mersey / 11.09.2014

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

Celý článek

Podobné produkty