vibratory.net

Ratanová rákoska potažená latexem
(80 cm)

Chcete oživit stereotyp ve vaší ložnici nebo jen doplnit kolekci fetish doplňků?

  • díky vrstvě latexu je úžasně pružná a odolná vůči zlomení

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
439 379

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: 24902181000
  • Barva: černá
  • Rozměry: délka 80 cm, průměr cca 0,8 cm
  • Materiál: ratanové dřevo potažené latexem

Chcete oživit stereotyp ve vaší ložnici nebo jen doplnit kolekci fetish doplňků? V obou případech si s latexovou rákoskou zajistíte spoustu pestrých chvil.

Už se těšíte, jak udělíte trest svému otrokovi či subince? Namiřte pár dobře mířených a štiplavých ran rákoskou na napnutou kůži holého zadečku a bude jasné, kdo tu velí! Rákoska je potažená tenkou vrstvou latexu, díky kterému získává na pružnosti a odolnosti vůči zlomení.

Respekt si můžete získat i jinými pomůckami. S koženým postrojem s roubíkem nebo koženými pouty bude efekt vašeho výprasku bezchybný!

Hodnotilo 20 zákazníků: 88 %

Hodnotit mohou pouze zákazníci, kteří zboží zakoupili a mají tedy se zbožím vlastní zkušenost.

Miruška | před 6 měsíci 40%

V podstatě se po pár použitích zlomila. Jsem velmi zklamaná. Nekupujte, radši investujte do kožené varianty, z toho budete mít víc.

Mnam TV | před 9 měsíci 60%

Pokud hledáte rákosku, která plní svůj účel, s touto neuděláte chybu. Kdo ale hledá rákosku na nějaké tvrdší hry, měl by šáhnout trochu hlouběji do kapsy. Délka trestacího nástroje je podle mě celkem dobrá. Dobré je, Latexový potah se sice stará o větší odolnost nástroje, ovšem varianta bez potahu by byla také fajn. Nicméně za tu cenu to jde.

Zákazník | před 10 měsíci 100%

Super kousek. Vypadá tak nevinně, ale ten, kdo to pocítí se dostane do varu. Nejlepší je to na "holou", zanechá úžasné stopy.

Ada | před 11 měsíci 100%

Prostě boží, ale i nebezpečné. O trochu kratší by to nebylo špatné. Jinak ale fakt dobrý.

DJP | před 12 měsíci 100%

Sice mám radši bambus ale: tady ten padne skvěle do ruky, je pružný a dělá krásné modřiny. Co víc si přát? Poměr cena-výkon je ideální.

MB | před 21 měsíci 100%

rákoska je příjemná na dotek a v těch správných dámských rukách dokáže způsobit pořádné jelita na které jen tak nezapomenete! Jsem absolutně spokojený co se týká pevnosti a ohebnosti. Jestli chcete prodloužit životnost doporučuji před použitím rákosku na pár dni ponořit do Ballistolu.

ggizmoo | před 22 měsíci 100%

Tááákže my jsme tuhle rákosku objednali jako dárek k narozeninám pro kámoše. Balíček přišel včas :D a rákoska byla trhák večera. Rákoska je uložená ve velké krabici s malým obsahem :). Ale jinak je skvělá a všichni jsme ten večer skvěle bavili.

Amazonka2015 | před 23 měsíci 100%

Rákoska padne do ruky hodně dobře a je i celkem slušně zpracovaná. Dle mého názoru se kvůli průměru rozhodně hodí na drzá, zvědavá, nezkušená děvčata - ale už ne tak na zlobivá a zkušenější děvčata, která jsou mazaná jak liška. Pro nováčky tohohle "šidítko" rozhodně doporučuju :) rychlé a diskrétní dodání

Franta | před 24 měsíci 80%

Za tuto cenu dobré. Konce by se mohly odřezat, ale dá se to. Parádní hračka, pokud se vám zamlouvají šrámy :)

Líza | před 25 měsíci 100%

Fakt skvělá!!!

sonja83 | před 27 měsíci 20%

na koncich je bohuzel spatne opracovana. cuci z toho trisky. takze opatrne pri pouzivani. neni vhodna pro zacatecniky

Daniela | před 28 měsíci 100%

Padne do ruky, má švih. Zanechává šrámy na kůži. Za tu cenu - nutnost!!

Nic | před 32 měsíci 80%

Rákoska samo o sobě je super. Latexový potah je taky dobrý. Jen jeden konec má vážně mizernej! Prostě naprosto ledabyle uříznuto s ostrýma hranama. Dá se to ale rychle spravit nožem, takže dávám čtyři hvězdičky. Ani není nijak drahá.

Hořká_Čokoláda | před 32 měsíci 100%

Používám ji moc rád a plní svůj účel dokonale! Vypadá luxusně krz to potažení latexem. I dobře padne do ruky. :-)

(s)prosťáček | před 33 měsíci 80%

Tohle je skvělý dárek ... nebo co s tím má ten, kdo bude číst tuhle recenzi, v úmyslu :-) Daroval jsem to jedné učitelce k úspěšně složené zkoušce !!! Byl to super fórek a mega sranda. Všichni se smáli a to je bylo hlavní. POZOR !!! Ubral jsem jednu hvězdičku, protože konce rákosky byly křivě seříznuté a nezapravené. Z toho plyne, že pokud rákosku nemáte jen jako vtipný dárek, ale opravdu s tím chcete někomu nařezat, dejte si na to pozor, protože na koncích z ní čouhají drobné přesahy latexu a dřevěná vlákna. Pokud to tedy není žádoucí ....pořád je to hračka na SM ... Užijte si to

Ella | před 35 měsíci 100%

slibná rákoska - zanechává moc pěkné šlemy a pro tvrdší kárání je potřeba :)

HaM | před 37 měsíci 100%

ratan potažený latexem. inu pro ty, kdo se vyznají.

I-L-S | před 40 měsíci 100%

Dobrá rákoska, potažená a užitečná. Zatím vypadá že vydrží.

Chronos | před 40 měsíci 100%

Dobrý den, jak jsem rákosku vybalil hned mě zaujal její nenápadný vzhled. Když jsem ji vzal potom do ruky. překvapilo mě jak extrémě je lehká a ohebná. Díky těmto vlastnostem vypadala, že bude velmi svižná a měl jsem i představu o praktické zkoušce, při které mi to hned potvrdila. :)

marek winkler | před 45 měsíci 100%

tohle zbozi velice doporucuji protoze je to dobry nastroj na sm a kdyz s tim preathnu partnera tak si pak dobre rozmysli jestli bude znovu mluvit nebo udela zase nejakou takovou vec kterou delat nema

BDSM techniky pro pokročilé 5/7 – role z běžného života

Mersey / 25.09.2014

Ten den si vzala na sebe do práce novou minisukni a elegantní lodičky, vypadala vkusně vyzývavě a měla ze sebe dobrý pocit. Práce se jí ale nevedla a nálada šla dolů. Takhle na ni bude šéf pěkně naštvaný. Když se odpoledne vrátil do kanceláře, našel ji nervózní, roztěkanou a asi před chvílí brečela. Vypadala neskutečně roztomile. A sakra sexy! Dal jí facku, až jí vyhrkly slzy. Hned na to další a druhou rukou ji silně přitáhl za vlasy. Otočil si ji k sobě zády, zatáhl vlasy až se s výkřikem prohnula v zádech. Vykasal ji sukni a rozepnul si kalhoty...

Celý článek

Rychlokurz pro začínající Dominanty

Mersey / 26.02.2015

Staň se sebevědomým Dominantem a udělej své ženušce potěšení, o jakém se jí nesnilo. Mám pro tebe tři zaručené návody, kterými tu svou nadrženou kočičku dostaneš do submisivního ráje.

Celý článek

Erotické pomůcky a doplňky pro spanking

Daniel Hrnčíř / 20.04.2012

Dnes se podíváme na erotické pomůcky, kterými můžete partnera potrápit při erotickém výprasku (spankingu). Kromě bičů a důtek vám ukážeme i různé druhy pout, které vám pomohou submisivního partnera znehybnit. Zaměříme se také na erotické doplňky, které při spankingu oceníte – masky, roubíky či různé role-play oblečky.

Celý článek

Spanking – polohy pro výprasky a trestné lavice

Daniel Hrnčíř / 24.06.2011

V BDSM jsou výprasky a tělesné tresty oblíbenou praktikou, ale kouzlu spankingu v rámci erotické hry často propadnou i klasicky zaměřené páry. Při vášnivém sexu není k plácnutí přes zadek daleko a s trochou nadsázky lze říci, že i toto je spanking. Dnes se budeme věnovat tématice výprasků podrobně a probereme vhodné polohy a nábytek: trestné lavice, berkley horse, ale např. i obyčejnou židli.

Celý článek

Středověké mučící nástroje - pranýře, klece, klády

Daniel Hrnčíř / 16.06.2011

Každý člověk, který má rád BDSM, dříve či později zatouží po vhodných erotických pomůckách a další výbavě do své sbírky. Velmi vhodný je k těmto účelům i BDSM nábytek, a ač by se to mohlo zdát, takový speciální nábytek nemusí být ani drahý ani přehnaně velký. Dnes se podíváme na zoubek nábytku vhodnému ke znehybnění – pranýřům, kládám a klecím. Přejeme příjemnou zábavu.

Celý článek

Podobné produkty