vibratory.net

Luxusní škraboška Petits Joujoux Masquerade La Coquine

Překrásná škraboška Masquerade La Coquine z dílny Petits Joujoux vám propůjčí sexy, rafinovanou a divokou masku pořádně zlotřilé darebačky!

  • luxusní provedení z černého lakovaného kovu zdobeného krystaly Swarovski
  • překrásná a kvalitní ruční práce (filigrán)
  • předtvarovaná - dobře sedí na obličeji
  • snadné uchycení pomocí saténových pásků

Malý dárek ZDARMA ke každé objednávce

Vaše cena:
1 439

dodání do 10 dní

Ks

Diskrétně doručíme od 59 Kč

Katalogový kód: E24844

Rozměry: délka cca 19 cm, šířka cca 14 cm, výška cca 7 cm
Barva: černá, bílé (transparentní) krystaly
Materiál: lakovaný kov - filigrán (ruční práce), cca 70 krystalů Swarovski
Výrobce: Petits Joujoux (Německo)

Překrásná škraboška Masquerade La Coquine z dílny Petits Joujoux vám propůjčí sexy, rafinovanou a divokou masku pořádně zlotřilé darebačky!

Luxusní provedení - škrabošky jsou vyráběny ručně z kvalitních a odolných materiálů. Černý lakovaný kov zdobí zhruba 70 nádherně se třpytících krystalů Swarovski.

Škraboška je předtvarovaná, takže skvěle drží na obličeji a netlačí ani po několikahodinovém nošení. Kovový materiál je navíc ohebný - škrabošku si můžete dotvarovat přesně podle vaší tváře. Saténové pásky drží masku na místě, aby nesklouzla - jednoduše je zavážete vzadu na hlavě.

Bez zajímavosti není ani fakt, že brand Petits Joujoux patří pod Mystim, německého výrobce značkových vibrátorů a erotických pomůcek pro elektrosex.

TIP: Rafinovaná zbraň hromadného svádění - oděná pouze do této škrabošky, nalákejte svého samečka k vášnivým hrátkám u vás v ložnici. Podlehne okamžitě... Škraboška jistě ale také úchvatně doplní váš kostým na maškarním plese.

Podobné produkty