vibratory.net

Magazín

Sexuální budoucnost vašeho syna máte ve svých rukou

Mersey / 16.12.2015

Už od miminka můžete zásadním způsobem ovlivnit sexuální život vašeho chlapečka! Zanedbání maličkostí může vést k velkým problémů jako je neplodnost či nechutenství k sexu. Spíše než postrašit vás ale chci obeznámit s několika drobnostmi, které můžete ohlídat a zajistit tak ty nejlepší podmínky pro správný vývoj pohlavních orgánů synáčka.

Celý článek

Sexuální budoucnost vaší dcery máte ve svých rukou

Mersey / 02.12.2015

Opakované záněty nebo bolestivé zákroky v ordinaci gynekologa v ranném věku vaší dcerušky – to rozhodně nepřispěje k její psychické pohodě a jejímu kladnému vztahu k pohlaví a sexu vůbec. Vše máte ve svých rukou již od miminka. Mám pro vás několik tipů, jak správně pojmout péči o její intimní oblasti, jak se vyhnout problémům a co dělat, když už se potíže objeví.

Celý článek

Návod na mokrý orgasmus – rady z praxe

Mersey / 19.11.2015

Squirting - vídáváš to v pornu, čteš na něj návody s ohnutými prsty, ale pořád se ti to nedaří? Mám pro tebe jinou variantu postupu, jak ji vydráždit, aby vystříkla. Tuto hravou alternativu orgasmu budeš chtít zkusit a trénovat.

Celý článek

6 tipů jak zesílit mužský orgasmus

Mersey / 11.11.2015

Sám víš, že síla orgasmu není vždy stejná. Máme pro tebe šest tipů, které můžeš vyzkoušet pro silnější výstřik.

Celý článek

Čubky z internetu! Jak dostat do postele blogerky a roztahovačky z Tinderu?

Nadsamec / 29.10.2015

Okukování čičin na netu už dávno není jen pro asociální lůzry, kteří si celé dny mastí tyč před monitorem. Je i pro nadsamce s chutí obšťastnit všechny ty hloupoučké blogerky a opuštěné sekretářky.

Celý článek

Chutě a pachutě sexu! Jak holce říct, že tam dole smrdí?

Nadsamec / 25.10.2015

Narazil jsi u ní v kalhotkách na rybí trhy? Když se ti při lízání jejího pokladu zvedá pajšl, není něco dobře. Stejně tak bys ty měl milované vonět a chutnat. Je tady lekce sexuální gastronomie, hygieny a světe div se – drsné upřímnosti!

Celý článek

Zralé ženy a prasárničky? To není jen bezzubý orálek!

Nadsamec / 06.10.2015

Inspirace pro chlapy, kteří jsou na starší ženský. Ne o pět let, ale klidně o třicet. No a co? Myslíš, že ji bude mít vytahanou? Ale houby, já to zkusil a dobrý. Čti dál...

Celý článek

Flaška je pro děcka. Ukážu ti erotické hry, ze kterých bude hotová!

Nadsamec / 28.09.2015

Hra na doktora není jediná, která ti naservíruje nahou ženskou. Pravidla těch nejžhavějších her se předávají z jedné generace nadsamců na druhou a teď jsi na řadě konečně ty! Co si zahraješ jako první?

Celý článek

Kompletní průvodce klinik fetišem

Sandra / 25.09.2015

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Celý článek

True story o zvrhlé babce zelinářce

Mersey / 22.09.2015

"Pojď se mnou dozadu, vyndám si zuby a uvidíš jak ti s ním zatočím." řekla babka kořenářka na tržišti a myslela to fakt vážně. Oblilo mě horko, ale zacítil jsem neopakovanu příležitost. Nadržení lidi jsou všude kolem a tenhle zápich mého kámoše o nečekaném zvrhlém sexu ve stodole to jen potvrzuje.

Celý článek

Témata magazínu

Vybíráme z magazínu