vibratory.net

6 tipů jak zesílit mužský orgasmus

Mersey / 11.11.2015

Sám víš, že síla orgasmu není vždy stejná. Máme pro tebe šest tipů, které můžeš vyzkoušet pro silnější výstřik.

Článek pro všechny muže, ať už ve vztahu či single, kteří by rádi posílili sílu svého prožitku při vyvrcholení. Některé rady se budou hodit také partnerkám, neboť co si budeme povídat, často jsou to ony, kdo má zásadní vliv na to, jak moc je muž vzrušený.

Již jsme zde rozebírali techniky masturbace a intimní masáže, také tipy na masáž prostaty a různě mezi řádky naznačuji, co silnějšímu výstřiku pomůže. Dnešní článeček je takovým shrnutím a vypíchnutím důležitých vlivů se zacílením na silnější orgasmus.

Co má tedy vliv na sílu výstřiku? Zaprvé psychika, zadruhé mechanické fyzikální zákony. Jedno bez druhého nefunguje, takže se snaž sladit obojí.

1. Zaměř se na to, co tě prokazatelně vzrušuje

Dopřej si opravdu slušnou dávku podpůrných faktorů. Co tím myslím? No, co tě teda vzrušuje? Tady je pár tipů:

  • koukat na péčko,
  • lízat partnerku,
  • slyšet vzdechy a povzbuzování své partnerky,
  • prohlížet fotky sexy kočiček,
  • píchat si do něj mikrojehličky,
  • nebo máš nějakou svou úchylku? :)

Nemusíš tyto podněty používat pouze proto, aby ses na začátku vzrušil. Většina mužů používá třeba zrovna porno k tomu, aby se naladili před akcí a pak jej vypnou a jdou za ženou. Nebo je na začátku sexu vzruší lízání, což krásně zafunguje na erekci.

Ale později, před samotným výstřikem, už si tyto podněty nedopřávají. Většina tvrdí, že je to proto, že už jsou zaměřeni na něco jiného, že ta ejakulace zafunguje tak jako tak. No to je sice pravda, ale zkuste se v tu chvíli vrátit na začátek k těm podnětům a ještě více znova popostrčit vzrušení.

K čemu to? Zaprvé tě to zdrží a zadruhé ti to při přestávce dodá znova další podněty.


Ideální kombinace...
Ideální kombinace...

2. Dej si pauzu, i opakovanou

Zlaté pravidlo odkládání ejakulace, když chce žena potrápit muže zní: přestaň těsně před koncem, dej si přestávku a pak pokračuj.

Spoj tuto pauzu s bodem číslo jedna – v přestávce si dopřej něco, co tě povzbudí. Ale nedotýkej se ho! Je to hra na hraně, chce to cvik a trpělivost.Robertek na dráždění prostaty
Robertek na dráždění prostaty

3. Zaměř se na prostatu

Hrátky s análkem jsou vhodnější, až když už nastoupilo vzrušení. Následující návod píšu pro muže, kteří již mají s análkem nějakou zkušenost. Pro anální začátečníky dlužno dodat, že je potřeba se se svým zadečkem nejprve seznámit a zjistit, co tě vzrušuje, překonat prvotní nejistotu. Ale jakmile už to znáš, bude to pro tebe to pravé popostrčení.

Na chvíli přestaň v intenzivním dráždění penisu (ať už honěním nebo šukáním) a zaměř se na análek. Doporučuju zkusit zahnuté robertky určené přímo na dráždění prostaty. Více informací a návody jsou zde.

Skvěle funguje na prostatu i hráz
Skvěle funguje na prostatu i hráz

Hrátky s análkem zafungují principielně podobně, jako když si dáš pauzu a dopřeješ si nějaké jiné dráždivé podněty.

Při dráždění análu a prostaty můžeš kombinovat jemné vzrušování penisu, partnerka tě může kouřit apod. Jde o to, aby se vzrušení kumulovalo zevnitř a nešel jsi přímočaře k vyhonění.

Co ještě dělat při výstřiku?

Někteří kluci tvrdí, že je fajn pěkně zmáčknout kůži na koulích nebo se štípnout do uzdičky. Může být i fajn promáčknout hráz, pokud ti na to zbudou ruce :)


Vakuová pumpa
Vakuová pumpa

4. Podtlakem k vyšší citlivosti penisu

Rozhodně ti doporučuji vyzkoušet vakuovou pumpu. Zapoj ji do svých hrátek, napumpuj penis a bude tak citlivější. I následné dráždění pak bude mnohem intenzivnější. Ale s napumpovaným penisem opatrně, ať hned nestříkáš! Asi to bude chtít trochu trénink :)


Erekční kroužek s vibračním méďou
Erekční kroužek s vibračním méďou

5. Zaškrcení penisu u kořene zvyšuje vzrušivost

Erekční kroužky jsou asi na zaškrcení penisu nejlepší. Pokud je doma nemáš, poslouží i gumička do vlasů nebo máš-li krizi, tak bude dobrá i zavařovací guma. V dílně taky určitě najdeš nějaké těsnící kroužky apod.

Na začátku hrátek si podvaž penis až dole u kořene. Pak si jej pěkně promasíruj, napumpuješ do něj ještě více krve, která se v něm rozproudí. A díky zaškrcení se nevrátí zpět. Erekce bude silnější a větší, citlivost vyšší.

Od keců k praxi

Zdá se ti, že tady píšu samé věci, které už dávno znáš? Jasně, já tě ale chci dovést k tomu, abys to vědomě začal používat. Aby sis uprostřed sexu dal pauzu a vrátil se bez hlazení penisu pouze ke sledování něčeho vzrušujícího. Nebo aby sis dal pohov od honění a zkusil si začít hrát s análkem. I když se ti to třeba tak hned nebude zdát, tak vnitřně se tvé zrušení nabíjí dalšími podněty.

Jde o to nejít přímočaře, ale odbočovat z cesty a zase se na ni vracet. Budeš v cíli později, zato však to bude o to silnější.

6. Kostka ledu těsně před výstřikem

Připrav si třeba drink s ledem, ať máš kostky po ruce
Připrav si třeba drink s ledem, ať máš kostky po ruce

Zhruba 5-10 vteřin před ejakulací přilož na hráz led a tvé vyvrcholení bude prokazatelně silnější. Přesný časový interval musíš vyzkoušet sám na sobě. Nesmí to být příliš brzy, aby to zbytečně nestudilo. A ani příliš pozdě, aby to ještě vůbec stihlo zafungovat.

Jestli nemáš namražené kostky ledu, půjč ci z mrazničky třeba pytlík mražené zeleniny.

Takže, kluci, muži, pánové, jakkoliv chcete, zkuste si se sebou hrát trochu pestřejším způsobem, střídejte podněty a zkuste nebýt netrpěliví :) Hodně zábavy přeju!


Líbil se Vám článek? Sdílejte!

Realizujte o čem jste četli


Témata magazínu