vibratory.net

Jedlé erotické pomůcky, aneb když láska prochází žaludkem

Michaela Kurtaničová / 18.03.2014

Ono je vlastně jedno, jestli věříte nebo nevěříte, že láska prochází žaludkem. Osladit si život a okořenit si vztah se může hodit vždycky. Pojďte si s námi virtuálně pochutnat na 7 erotických hračkách pro mlsné jazýčky.

Whiporice - červená varianta lékořicového biče. Pro zlobivé mlsouny.
Whiporice – lékořicový bič pro zlobivé mlsouny

1. Whiporice – lékořicový bičík

Tento lékořicový bičík nejprve poškádlí tělo zvenku a následně jej potěší zevnitř. Tato trestátka jsou dodávána v balení po dvou, asi aby nepřišel nikdo zkrátka.

Každý ze sladkých bičíků dosahuje délky bezmála 46 centimetrů. Dohromady si tak můžete za necelé 4 dolary dopřát 92centimetrovou lékořicovou pochoutku.

U nás jsme bohužel nenarazili na obchod, kde by tyto lékořicové biče byly k dostání, zájemcům tak nezbývá, než si je objednat přes internet.

Jahodové samolepky na bradavky, které se dají slízat.
Jahodové samolepky na bradavky, které se dají slízat.

2. Slízatelné samolepky na bradavky

Jsou vyráběny v různých tvarech a mají všelijaké příchutě. K sehnání jsou pak, krom jahůdek, například třešničky nebo banánky.

Jedná se o jakési samolepky, které se jednoduše přilepí kamkoliv na tělo a slízají. Za necelých 7 dolarů za pár je seženete v mnoha amerických e-shopech, u nás jsme na žádnou obdobu téhle erotické dobroty prozatím nenarazili.

Od podprsenku z bonbónků z hroznového cukru by jen málokdo čekal, že bude sexy...a ejhle...
I podprsenka z bonbónů může být sexy.

3. Candy bra – podprsenka z bonbónů

Pamatujete na náhrdelníky z hroznového cukru a hodinky s jedlým displayem? Asi bylo jen otázkou času, než někdo „ušije“ z těchto cukrových bonbónků i spodní prádlo.

U nás například sladkou podprsenku Candy Bra nakoupíte průměrně za 200 Kč, podobnou sumu dáte i za sladké kalhotky G String.

Sada Clona a Willy i s obrázkový návodem a ukázkou finálního produktu.
Sada Clone a Willy i s obrázkový návodem a ukázkou finálního produktu

4. Clone a Willy – čokoládový odlitek penisu

Čokoládových penisů jste možná už v regálech spatřili pěknou řádku, napadlo vás ale někdy, jak se tyto dobroty vyrábí? Buďte klidní, o skutečný odlitek penisu se naštěstí v tomto případě nejedná. Se sadou Clone a Willy však přesnou kopii mužského přirození vytvoříte velmi snadno.

Takový čokoládový odlitek penisu pak potěší nejenom chuťové buňky, ale může obdarovaného (či obdarovanou) i pěkně nažhavit. Zvlášť, pokud v hanbaté čokoládové figurce pozná, čí penis stál tvůrci modelem. U nás sadu Clone a Willy seženete v průměru za 700 korun.

Pokud vás nehoní mlsná ale odlitek penisu vás zaujal, zkuste Clone Boy Dildo, pomocí kterého vytvoříte silikonovou kopii své chlouby.

Čokoládová barva na tělo Poéme v luxusním balení.
Čokoládová barva na tělo Poéme v luxusním balení.

5. Čokoládová barva na tělo

Je jako stvořená pro erotickou předehru. Čokoláda podněcuje smysly a buďte si jistí, že v tomto případě nezůstane jenom u chuti. Díky tomuto erotickému inkoustu z čokolády už nemusíte ve splnění tajných tužeb jenom doufat, zdráháte-li se je vyřknout nahlas, můžete je partnerovi na tělo přímo napsat.

Smyslné postelové hrátky s čokoládovou barvou na tělo.
Smyslné postelové hrátky s čokoládovou barvou na tělo

Silikonovým perem se nemusíte ostýchat pokreslit partnerovu kůži třeba necudnými obrázky, a když nebude poslušně držet, ještě jej umělým peříčkem trochu polechtat. Nakonec nezbude, než oběť od čokolády pořádně očistit, doporučujeme jazykem.

Čokoládu na tělo Bijoux Indiscrets Poéme seženete dokonce v několika odstínech, za cca 450 korun.

Kámasútra z čokolády je krom pochoutky i inspirací pro intimní chvíle ve dvou.
Kámasútra z čokolády je krom pochoutky i inspirací pro intimní chvíle ve dvou.

6. 3D Kámasútra z čokolády

Čokoláda, jak se zdá, vévodí erotickým pochoutkám. Necháváte se občas inspirovat matkou všech erotických knih – Kámasútrou? Pak vás možná zaujme tato její ručně vyráběná čokoládová obdoba.

Sexuální polohy vymodelované z kvalitní belgické čokolády se mohou stát zajímavou alternativou klasické bonboniéry. Jenom ji nedoporučujeme věnovat k svátku tchýni nebo vzdálené tetičce.

Jeden 180gramový kus nemravné čokolády se dá u nás sehnat za 180 korun.

Jedlé kondomy sice před početím ochránit nedovedou, můžete si však na nich pochutnat.
Jedlé kondomy sice před početím ochránit nedovedou, můžete si však na nich pochutnat

7. Jedlé kondomy

Kondomy navržené výhradně pro orální sex. Pokud vám zachutnají, nemusíte se zdráhat je pozřít úplně celé, přesně k tomu jsou totiž určené. Přestože jedlé kondomy vyrábí jenom několik málo firem, výběr jejich příchutí je velmi rozmanitý. Krom klasických ovocných variací můžete ochutit chloubu vašeho partnera slaninovým nebo třeba mátovým kondomem.

Ochranu před početím nebo pohlavně přenosnými chorobami však od jedlých kondomů nečekejte, jedná se pouze o chutný žertovný předmět.

Bonus: (ne)jedlé želé kalhotky

Další spodní prádlo, které je určené k jídlu, jsou kalhotky vyrobené z blíže neurčené hmoty. Podle údajů na krabici by se mělo jednat o neodolatelné gumové kalhotky s příchutí vodního melounu. Chutnat i padnout by měly prý dokonale. Jestli tomu tak skutečně je se můžete přesvědčit sami v následujícím videu:


Video: Jak to dopadá, když máte v lednici místo jídla gumové kalhotky (zdroj: Youtube.com)

Líbil se Vám článek? Sdílejte!

Realizujte o čem jste četli


Témata magazínu